Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 60

Saturday, 02.02.2013, 22:38

Autor: Riiffii

Równowaga w grze - naloty

Zawsze byles przedemna heh dobrze wiedzieć, no widzisz ja mam tych klanowiczów a ciebie nawet twoi sie wyżekli i właśnie w ten sposób jesteś przedemną To co mam ci mówić dziewczynko?Ale nie dobra już nic na temat nalotów bo i tak nic to nie da a zobaczymy jak kto na tym wyjdzie

Tuesday, 29.01.2013, 23:27

Autor: Riiffii

Równowaga w grze - naloty

Spiryt wiem ze z toba nie ma co dyskutoac bo nie ogarniasz i tak tego wszystkiego ale musze odpisac na takie pierdoly bo az palce swiezbia. Chlopczyku wiekszac z koalicji RSR ZUL maja lepsze stolice niz bC i uwiez mi ze nikt nie bedzie bombardowal stolic normalnie grajacych graczy BC czy innych chodzi o tych dzieci Gei ktorzy poczuli moc w niszczeniu i bezkarnosc z tym zwiazaną!!! Prosze cie wstrzymaj sie od głosu

Monday, 28.01.2013, 23:30

Autor: Riiffii

Równowaga w grze - naloty

W nalocie na stolicę danego gracza można zniszczyć maksymalnie jeden poziom jednego budynku z maksymalną szansą 25%. prosimy o zmiane na np. chociaz 50% i z 1 budynku na taka jak normalnie i tyle, czy to takie trudne?

Monday, 28.01.2013, 12:36

Autor: Riiffii

Równowaga w grze - naloty

Pozwolilem sobie napisac do sushiego i mowie wam nie ma co juz pisac o na nalotach bo nic nie zostanie zmienione. RE: Pilne-Prosze przeczytaj i gleboko!!! przemysl Witam, 1. Zawsze ktoś, komu jest to nie wygodne zarzuca nam że "wspieramy" kogoś. Poszukaj na forum a znajdziesz 1000 tematów i to każdy przez inny klan pisany. 2. Obecna sytuacja wzięła się z Waszego podejścia do gry. Na t2 tak się nie dzieje, ciekawe dlaczego? Pozdrawiam SM

Monday, 07.01.2013, 16:42

Autor: Riiffii

Modlitewna Lanca

J.W 3xING jakies propozycje?

Monday, 07.01.2013, 14:57

Autor: Riiffii

Naloty a praktczny brak mozliwości odwetu

Ok bolec stolec, wlasnie kij ma dwa konce zapamietaj to dobrze na przyszlosc a propo pokaz nalot moj na ciebie bo niewiem czy robilem czy nie?

Monday, 07.01.2013, 14:11

Autor: Riiffii

Naloty a praktczny brak mozliwości odwetu

Po 1 Sirwarrus nie udzielaj sie leszczyku bo nie masz pojecia co mowisz podaj nick wiade ci moimi 50 bombkami poleci ci za dwoma nalotami ponad 20 budynkow zobaczymy jak bedziesz spiewal. Po2 tomm nie masz co pisac ja poruszalem ten temat i oni maja to w dupie ze ty nie mozesz oddac ich zdaniem twoje zadanie w tej sytuacji to zostac na stolicy i tak sobie grac...

Sunday, 06.01.2013, 20:45

Autor: Riiffii

Kolonizowanie terenu

Zaczyna mnie to juz denerwowac juz 5 raz stawiam wioske i taktak sie dzieje. Armia kolonizuje teren czas do końca -270 sekund

Thursday, 03.01.2013, 17:14

Autor: Riiffii

Mam spory problem

Nie martw sie na T1 wszystko bylo wporzadku poza zabraniem mi fajnego zwoju

Thursday, 03.01.2013, 16:41

Autor: Riiffii

Mam spory problem

Sergio prosze cie nie oslabiaj mniepoprostu chyba bylo tak ze przed 01.01.2013 z godziny 4 rano byla inna wioska potem jak wstalem to po przeniesieniu surowcow do stolicy skasowalem wioske postawilem nową i spowrotem dalem tam surke, wioske cofnelo na dawniejsza ale surowcow w niej nie cofnelo noi tyle nie mam jak tego udowodnic bo musial bym miec jakies screny wiec jestem w czarnej dupie i tryle

Thursday, 03.01.2013, 16:02

Autor: Riiffii

Mam spory problem

dOBRA WIDZE ZE I TAK NIC NIE WSKURAM... Ale wiedz ze ja zadnych surowcow nie grabilem przenosilem tylko z ambonki do stolicy i z powrotem zeby mi nie skroili... tyle w temacie Pozdrawiam

Thursday, 03.01.2013, 15:25

Autor: Riiffii

Mam spory problem

Wczoraj w chwili gdy naprawiliscie blad zwiazany z kosztem budynkow zaczolem nosic wszystko do stolicy Budowalem ja no a potem wylaczyliscie serwer. 257-209 tutaj bylo wszystko aktualnie tutaj juz stoi nowa wioska tamta skasowana

Thursday, 03.01.2013, 14:37

Autor: Riiffii

Mam spory problem

Nie bylo atakowna wioske bo miala ochronke przenosilem surowce do stolicy tylko na pare chwil zeby spalic wioske i zalozyc nowa co trwalo moze z 15min nie mam mowy by ktos taka ilosc mi wyniosl. Niemozna tego sprawdzic? Moze porostu sprawdz w jakim tempie stawialem wczoraj budynki to bedziesz widzial ze musialem surowce nosic z bliska a co za tym idzie surka byla nazbierana

Thursday, 03.01.2013, 14:18

Autor: Riiffii

Mam spory problem

Prosze cie nie pokazuj mi tego linka bo go czytalem chodzi o to ze. od jakis 4 dni stawiam nowe wioski i przenosilem sobie do niej cala surke zeby miec obok stolicy na event , gdy zblizal sie koniec ochronki przed atakiem to ja paliwlem i stawialem w tym samym miejscu na tych samych kordach nowa wioske i znowu do niej przenosilem a dzisaj wchodze na konto i w tej wiosce nie ma nic surki rtylko jakies drobne a powinienen miec mase. Czy jestescie w stanie to sprawdzic gdzie sa te surowce? czy dlat...

Thursday, 03.01.2013, 12:20

Autor: Riiffii

Mam spory problem

Przed cofnieciem w wiosce na 1 lvl mialm mase surowcow dzisaj wchodze na kotno a tu niemam nic a budynki cofniete i co teraz???? ID:3522 Serwer T2 Ja bardzo prosze o szybkie naprawienie tego bo bede startny,Nadmienie ze w tej wiosce surowce bylo ponad 24h wiec niemam mowy ze to jas sie pomylilem

Wednesday, 02.01.2013, 12:18

Autor: Riiffii

event błąd

Ja Prosze o rozwazenie propozycji pendzla odpalenie serwa na urlopach z mozliwoscia wylaczenia go. Ide do pracy na popoludniu wruce jutro kolo 6 nad ranem do tego czasu nie nede mial juz surki ani armii zapewne....

Wednesday, 02.01.2013, 12:00

Autor: Riiffii

event błąd

No to super bo np ja ide do pracy na 14 teraz cofniecie surke mi za.......ą i nic nie bede mial, spoko to wymysliliscie:/

Wednesday, 02.01.2013, 00:56

Autor: Riiffii

event błąd

Waclaw ja zrobilem tylko 1 budynek Glowny i wiecej nic pisze w imieniu wszystkich niejeden juz surke wykorzystal wiec fajnie by bylo jakby oddali

Wednesday, 02.01.2013, 00:50

Autor: Riiffii

event błąd

a kRUCZOCZARNY BYL I POSZEDL WPIZDU... KU..A CHLOPIE NAWET NAPISAC SLOWA CI SIE NIE CHCIALO:/CIEKAWE CZY ODDASZ SURKE JAK OKAZE SIE TO BLEDEM.... //Byłem na chwilę, wracając do cywilizacji po świąto-noworocznym odcięciu się od świata, wiedziałem wtedy jeszcze mniej niż Wy KC.

Monday, 31.12.2012, 18:03

Autor: Riiffii

porównanie Euro eventu do obecnego

Czyli ty myslisz ze ja gram razem z galahadem heh niech ci bedzie