Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 325

Tuesday, 02.02.2010, 14:21

Autor: dyvid

Wygodne sandały/buty (3)

Lub inny pref dający min. +2 do magii żywiołów. Cena do uzgodnienia.

Tuesday, 02.02.2010, 14:19

Autor: dyvid

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Jak nie ma jak ma. Wystarczy tylko nikogo nie dopuścić do awansu z 4 epoki i żadnego oblega nie będzie. 5 epoką można z powodzeniem kazdego zniechęcić do gry i uniemożliwić mu awans. W 5 epoce można być tylko wrzodem na tyłku niczym więcej.

Thursday, 28.01.2010, 15:16

Autor: dyvid

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Oddaj komuś i bedziesz czekał tylko ok 20h.

Tuesday, 26.01.2010, 21:44

Autor: dyvid

Demoniczna kosa

Jak dla mnie najlepszy dwóręk jaki do tej pory widziałem. Spokojnie 3k +.

Monday, 25.01.2010, 20:23

Autor: dyvid

barbarzynski łuk

Arnii ja tylko robię trolla, próbowałem sama ale takiego wysypiska smieci jeszcze nie widziałem wiec dałem sobie spokój, a i jeszcze szanse ponizej 50% mam. Prop łuk trzymam dla klanowicza a wycena tylko po to żeby wiedzieć ile PH musi nazbierać.

Monday, 25.01.2010, 18:06

Autor: dyvid

barbarzynski łuk

Atak hero +40 AA hero +33 def hero +20 wymagania: bronie miotane 3

Friday, 22.01.2010, 14:50

Autor: dyvid

Modlitewna Lanca.

up. +staty

Friday, 15.01.2010, 18:14

Autor: dyvid

Modlitewna Lanca.

Dam jak będę widział przedmiot. A jak ktoś jest zainteresowany to staty sobie znajdzie w zakonczonych aukcjach. Tumiwisizm.

Friday, 15.01.2010, 13:51

Autor: dyvid

Modlitewna Lanca.

zmiana sprzętu.

Thursday, 14.01.2010, 15:01

Autor: dyvid

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Karwek szkoda komentować wypowiedzi osób które grę znają z poziomu stolicy i nigdy poza nią nie wyszły. Nie rozumiem dlaczego jak tak zajebiscie znają podstawy gry i dla niektórych balans jest taki dobry to zostali zjechani do stolic. Dostali teraz od twórców do ręki nietykalne jednostki i udają że są zajebiści. Brak mi słów na ich komentarze. Jawazone ja mam 500 arkerów ukrytych w kieszeniach ale jestem pierdoła i boję się ich używać do zdejmowania oblegów nawet z jednego koptera. Wróc sie do p...

Wednesday, 13.01.2010, 21:43

Autor: dyvid

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Baldr mam dla Ciebie propozycję. Skoro twierdzisz że obrona przed nalotami to taki pikuś oddam Ci moje konto na t2 na 2 tyg. Konto to obecnie posiada najlepsze osady w 4 epoce i jedyną osadę, która drapie podwozia lotnictwa. Zobaczymy jak sobie poradzisz. A znając twoją gre za tydzien zostaniesz na stolicy z kasowanymi codziennie budynkami. Ew. jak chcesz mogę Ci zaprezentować na T1 ze nawet 5 epokę mogę bezkarnie bombardować. Proszę osoby które nie znają sytuacji na t2 o nie zabieranie głosu w ...

Wednesday, 13.01.2010, 21:06

Autor: dyvid

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "MW12345" Wy ciagle smolicie bzdury o nalotach. Tak samo jak by stekała 3E iz ich jednostki nie maja AA a 4E ma... Tutaj sie z toba nie zgodzę. Juz na samym poczatku pobytu w 4 epoce mówiłem że AA jak by nie było w 4 erze. A w walce z jednstkami latającymi 5 epoki arkerów w zasadzie równie dobrze może nie być bo tylko dają expa napastnikowi. Nie mam już linka ale w ostaniej wojnie z BC była piekna walka krowy 18 czy 19 kopterami na demonie (niski lvl) z ok 160 arkerami (nie pam...

Wednesday, 13.01.2010, 11:01

Autor: dyvid

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Dla mnie bomba stolicą 6 epoki pojedzie większość wojsk wiosek 5 ery. I takie drobne pytanko do adminów. Wam sie nie chce czy nie potraficie zrobić porządnie rebalansu epok 3-6?? Bo nie potrafię zrozumieć dlaczego się do tego zabieracie dopiero po przejsciu? Czy "do ciach" dla Was też jest tajemnicą upkeep jednostek w nieodkrytych epokach?? Ludzi już szlak trafia na takie totalne olewanie graczy co chyba juz widać po masowych urlopach i rezygnacjach z gry. Powiedzcie otwarcie, że gra jest pomyłk...

Monday, 11.01.2010, 18:39

Autor: dyvid

Rekordy Mezopotamii

No to ja też się czymś pochwale. Rep i exp w jednym choć takim expem to aż żal się chwalić. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=75a2003136 A nie sorry tutaj troszke wiecej expa wpadło. http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=96b0f18b7a Dodane

Saturday, 09.01.2010, 17:44

Autor: dyvid

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

karwek sytuacje na t2 znam z autopsji i naprawdę 5 epoka jest bezkarna w nalotach. DZięki helikopterom zabrali i spalili osady 4 epoki mimo że cały klan nie ma nic z wojsk naziemnych poza stolicami. Teraz codzienne tracisz po 4 budynki to co mozesz zrobic? 5 epoka to w zasadzie tylko koptery, reszta jest dla mnie dodatkiem żeby było czym wozic surke z wioski do wioski i czasem ubić niepilnowanego herosa. Expa praktycznie sie nie zdobywa w PvP wiec tak naprawde kto nie ma człowieka to 6 epoki pre...

Thursday, 07.01.2010, 18:30

Autor: dyvid

patch 0.8.6 - sugestie, opinie

Cytat wypowiedzi "Arnii" a ja sądzę że upkeep 5e nie jest aż tak konieczny......... tym bardziej teraz jeśli czasy budowy są normalne.... po za tym upkeep 5e już był Jest jeszcze bardziej konieczny niz przed pathem. Dzieki temu że zmniejszył sie czas budowy i to znacznie 4 era bedzie miała jeszcze wiekszą przewagę w naziemnym nad 5 epoką. Co poziom w 4 epoce przyrasta wiecej wojska niz w 5 epoce. Natomiast w 5 epoce szybciej bedzie wiecej kopterów których juz kompletnie nic nie zatrzyma w obleg...

Friday, 01.01.2010, 12:27

Autor: dyvid

Modlitewna Lanca.

up

Sunday, 27.12.2009, 14:06

Autor: dyvid

Niekończący się atak

Pytasz się co w tym złego?? Wszystko. Utrudniasz grę innym tylko dla własnej satysfakcji wykorzystując do tego buga. Pójście na urlop podczas ataku działa zapewne tak jak przedłużające się ochronki przy wygranym oblegu lub ujemny czas przy oblegach i atakach. Ale o tym że ktoś może akurat chciał by spalić atakowaną osadę lub przenieść stolicę nie pomyślałeś.

Saturday, 26.12.2009, 15:32

Autor: dyvid

Niekończący się atak

Cytat wypowiedzi "LaCroix" żeby już nie spamić uchylę rąbka tajemnicy, puszczam atak tak żeby doszedł po stracie wioski dla mnie to jest wykorzystywanie błędu gry w najgorszy możliwy sposób. No ale tutaj to jest dopuszczalne jak już nam to admini pokazali.

Friday, 25.12.2009, 15:22

Autor: dyvid

Modlitewna Lanca.

up