Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Friday, 05.04.2013, 20:44

Autor: gluchy89

cel gry

rozrywką są też expedycje zawsze trochę dropu i expa.... ale najciekawsze są wojny...

Thursday, 04.04.2013, 09:21

Autor: gluchy89

cel gry

wystarczy wskoczyć do klanu który prowadzi wojnę i już będzie zajęcie na t1 jest kilka prywatnych wojen wiec zawsze można komuś pomóc... opcji na cel gry jest wiele niektórzy siedzą w niższych epokach na 3 i tłuką się miedzy sobą... trzeba tylko poszukać i popytać...ale to i tak wszystko zależy od ciebie co chcesz robić czy bawić się w sima i ciągnąć do 6 epoki czy bić się codziennie...

Sunday, 03.03.2013, 10:03

Autor: gluchy89

opis działania czarów

chciałbym spytać czy gdzieś na forum jest jakas tabelka z opisem czarów jeśli nie czy dało by rade coś takiego zrobić w jednym miejscu... dlaczego jakiś czas temu dodałem do pierścienia czar teraz nie mamietam na co działa co jest wymagane idt. a na forum nie znalazłem owego spisu

Wednesday, 02.01.2013, 16:28

Autor: gluchy89

event błąd

może i są zadowoleni ale jak na razie więcej jest graczy którzy dużo stracili, czyli administratorzy jak zwykle dali ciała trzeba już było zostawić tak jak było a po prostu puści cały poprawiony ewent od dzisiaj od północy mi już nie chodzi o mój stracony czas czy surke a o drop który rano powypadał mi z lokacji..... prawdopodobieństwo że wypadnie mi znowu birzu z takimi slotami to jak wygrana w totka............. na datek teraz nawet surki nie można pograbić a co mi urośnie z wydobycia równego ...

Wednesday, 02.01.2013, 14:47

Autor: gluchy89

event błąd

A co z ta surka którą dzisiaj o 4 rano dozbierałem wiem na chwile obecną że już mi będzie brakować i teraz co z kąt mam ją wziąć??? przecież to jakieś nie porozumienie....