Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 65

Tuesday, 08.01.2019, 21:42

Autor: snaker

Event na zwoje - oficjalny wniosek graczy

Popieram, też chciałbym zobaczyć te zwoje z 6 epoki i poużywać je jak i 5 epoki zanim ta gra całkowicie zdechnie... 10 lat gry w tym około 7 lat w 6 epoce i tylko jeden zwój w zbrojowni z 6 epoki i 3 kupione... taki dorobek zwojów z 6 ep. przez tyle lat... a podobno jest po około 50 zwojów z 5 i 6 epoki, to są jakieś kpiny...

Monday, 17.09.2018, 21:32

Autor: snaker

Dodatkowe przeniesie stolicy w 6 epoce lub we wszystkich

Spirit proszę nie dyskutuj z "chłopcem Antoniego" w tym temacie, nie ma sensu, nie zaśmiecaj z nim tematu nie potrzebnie, ale zgadzam się z tobą, co nie po jego myśli to nie, ale jego pomysły są wprowadzane bez dyskusji, nie ma się co dziwić nikt tu nie pisze bo wiedzą że to daremne bo od innych propozycje zmiany nie ma odpowiedzi Nie chodzi mi o przenoszenie stolicy bez ograniczeń, tylko raz na ruski rok tzn. po przejściu do kolejnej epoki możesz przenieść stolicę tylko 2 razy w danej epoce lub...

Monday, 17.09.2018, 13:53

Autor: snaker

Dodatkowe przeniesie stolicy w 6 epoce lub we wszystkich

Może dalibyście możliwość przeniesienia stolicy więcej niż jeden raz w 6 epoce? jako że to jest ostatnia epoka a niektórzy siedzą w niej już dobre kilka lat, poprzenosili stolicę na początku 6 epoki, a teraz niektórzy chcieliby po tylu latach ponownie przenieść stolicę... moje propozycje jednej z opcji dodatkowego przeniesienia stolicy (do wyboru dla admina lub inna): 1. za darmo raz w roku 2. lub jednorazowo podczas eventu 30.12 – 02.01.2019 Obrady ONZ 3. ewentualnie za dni premium opcja dostęp...

Sunday, 19.03.2017, 18:27

Autor: snaker

Ankieta przeciw gracza którzy nadmiernie niszczą grę

ma potencjał ale bez nalotów, ja na ich miejscu utworzył bym dwa serwery: t3 z nalotami i t4 bez nalotów, założę się ze na t4 począwszy od 4 epoki grać będzie 2-4 razy więcej osób niż na t3 z nalotami. W obecnej sytuacji zrobiłbym ankietę w grze na T2 i na T1 o wyłączenie nalotów na rok jak to było na t1, najlepsze rozwiązanie.

Monday, 06.03.2017, 16:42

Autor: snaker

Armie z ujemnym wydobyciem

tak tak, skasować, zbanować... pomyślcie trochę zanim głupoty napiszecie.. zapomnieliście już o nalotach?? co w przypadku jak dostanie nalot i będzie miał armie na minusie?? też dasz bana/skasujesz??? jak się obroni przed nalotami? według mnie jest ok i nie ruszałbym tego dopóki można robić naloty, chcecie skasować armie na minusie to skasujcie też naloty, żeby była równowaga.

Monday, 27.02.2017, 17:34

Autor: snaker

80% aukcji nie cofnięte

ok, czyli mogłem też powystawiać i zarobić 2 mln ph... moim zdaniem reszcie graczy którzy nie skorzystali z tego "prezentu" należy się rekompensata w postaci darmowej runy YRD to by załatwiło sprawę.

Monday, 27.02.2017, 17:27

Autor: snaker

Uwazam to za WIELKI problem

Czyli rozumiem że poza wprowadzeniem limitu do jednej jednostki reszta bez zmian? to jestem za, czyli będzie można szpiegować tylko samym bohaterem i dowolną jedną jednostką (w tym osadnik bo też jest jednostką) lub razem bohater + 1 jednostka, to pomysł jest bardzo dobry! łatwy do wprowadzenia, teraz jak ktoś przez pomyłkę kliknie szpieguj a nie atakuj to będzie miał info jak w przypadku wysyłaniu na lokacje więcej niż 10 jednostek. Spirit zgadzam sie z tobą i już o tym pisałem, a jeryk za wsze...

Thursday, 23.02.2017, 13:58

Autor: snaker

80% aukcji nie cofnięte

Jak w temacie, tylko 20% aukcji zostało cofniętych, co z resztą 80% aukcji które survival (nie tylko?) kupował od 30.000 do 2.000.000 warte od 1 do 40.000 ph?? czy to przez lenistwo kruczego? czy to znaczy że te nie cofnięte są zaakceptowane? czyli rozumiem że niektórzy za darmo dostali punkty handlu w ilości 1-2mln??

Friday, 13.01.2017, 19:08

Autor: snaker

nie popieram

to co proponujesz to głupota nic nie zmienia a daje tylko możliwość wyciągania ph od grających i robi jeszcze większy burdel propozycja aby dla wygody KCZ nie 1 osoba zgłaszała a wiele osób to bezsensu

Sunday, 08.01.2017, 18:09

Autor: snaker

Loboss, Skorumpowany

za skrzydlate buty pancerne 65 000 ph??? przesada...

Sunday, 08.01.2017, 18:07

Autor: snaker

sławek2200, kika

za gówniany zwój może wart max 500k ph oślepiające swiatło za 5.2mln i tylko jedna oferta... czy to nie przekazywanie ph??? oszustwo w biały dzień.

Sunday, 08.01.2017, 18:03

Autor: snaker

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

W końcu bany lecą! to jakaś masakra to co się dzieje na aukcjach!!!! ceny 500 a nawet 1000 krotnie większe niż warte!!! zwykły złom wart 1-2ph idzie po 500-1000ph! czy zwoje po 50-200k warte max 1000ph istna masakra.

Sunday, 08.01.2017, 17:59

Autor: snaker

stefan11, Orion

hahahaha a to dobre!!! sam jerzys=balzamoon aka kika pisze to! hahaha

Thursday, 17.03.2016, 17:37

Autor: snaker

Event Wielkanoc 2016 i zmiany w dropie

Najwyższy czas ogłosić event - w jakich dniach będzie i jaki? czy znów po świętach będzie odpowiedź że skrypt nie zadziałał jak w Halloween? i dostaniemy figa z makiem? ps. na bw mają jak w raju w porównaniu z TE. druga sprawa: co ze zmianami w dropie? minęło 6 tyg. od zapowiedzi... miały być szybko wprowadzone bo sprawdziły się na BW.

Thursday, 28.01.2016, 17:35

Autor: snaker

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

lol troluje czy rzeczywiste d*b*l? obrońców? kto? mam gdzieś los jakiegoś buca, nie obchodzi mnie co z nim robicie jedynie pokazałem jakiś ucziwy. hahaha już teorie spiskowe wyciąga - pewnie zjechał go bo myślał ze szpieg ubaw po pachy dobra koniec pisania, miałem nie pisać ale on bije rekordy głupoty i trudno się powstrzymać

Thursday, 28.01.2016, 15:37

Autor: snaker

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

pewnie nie wiecie ale balzamoon=jerzys dąży do celu po trupach, zabrał swojemu sojusznikowi graczowi amrian wioskę eko ładną za co dostał obelgi a ten tylko ze skargą lata każdą jak za prl-u może jest z tych czasów i zostało mu to? ,co za ***.

Thursday, 28.01.2016, 00:32

Autor: snaker

proszę o wycenę

co za ubecka świnia, zabrała swojemu sojusznikowi wioskę za co dostał obelgi a ten jeszcze poleciał ze skargą, ALE ŚWINIA. i dziękuję za ostrzeżenie ale to zachowanie tego pseudo gracza jest karygodne. Ostrzeżenie za obraze innego użytkownika. /KC

Friday, 22.01.2016, 23:12

Autor: snaker

Wyniki ankiety T1 w sprawie ograniczenia nalotów

córeczko jerzysa skasuj mu konto na TE bo tatuś jest: Cytat wypowiedzi "Moggwai" WIELKI ***

Friday, 22.01.2016, 22:08

Autor: snaker

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

o jerzysowi marzy się 80% sarzy i 1000% mnożnika