Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 53

Tuesday, 14.03.2017, 22:20

Autor: Aleksos

Armie z ujemnym wydobyciem

Przeczytałem początek i omówienie problemu potem jak zwykle były bluzgi i dużo krzyku więc to sobie podarowałem Dla mnie w każdym razie dziwna jest sytuacja że słaba wioska posiada nieadekwatne do wydobycia wojsko bo nie o to chyba w tej grze chodzi, dla wysuwających argumenty nalotów mam rozwiązanie, wprowadzenie dezercji nadliczbowych wojsk nieodpowiadających wydobyciu (kwesta techniczna to ustalenie jakie wojsko dezerteruje jako pierwsze)

Sunday, 22.01.2017, 12:00

Autor: Aleksos

Zmiany w aukcjach

YRD najrzadsza i najlepsza runa każdy chce mieć armie stoliczną z tylko takimi runami więc często cena nie gra roli przy zakupie a DAG to runka co najwyżej dla armii pobocznej więc i cena licha

Sunday, 08.01.2017, 20:38

Autor: Aleksos

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Kruczoczarny widac że nie jesteś na bieżąco pewne zwoje w krótkim odstępie czasu zwielokrotniły swoja wartość, kilka dni temu chodziły po 50k sam za tyle sprzedałem i widze że mam szczeście że nie dostałem bana teraz popyt jest dalej a wolne zwoje sie kończą, cena rośnie i tyle w temacie

Tuesday, 29.11.2016, 18:50

Autor: Aleksos

Bob 2017

nie trafiłeś , stolica na 52 ale mam już dosyć tych dłużyzn we wszystkim

Monday, 28.11.2016, 20:54

Autor: Aleksos

Bob 2017

moja propozycja jest taka, na 31 grudnia nie dawać żadnego boba tylko w każdej wiosce obniżyć o 15 poziom budynków i kopalń

Saturday, 13.02.2016, 21:10

Autor: Aleksos

Problem z logowaniem!!!

przynajmniej można sobie od gry odpocząć

Tuesday, 09.02.2016, 16:58

Autor: Aleksos

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - Drop

W związku z wprowadzaniem różnych zmian proszę również wziąć pod uwagę dyskutowany niedawno przez graczy problem rekrutowania wojska t.j skrócenie czasu budowy i w związku z tym również zwiększenie paczki kolejkowanych jednostek

Monday, 25.01.2016, 21:07

Autor: Aleksos

adamek, adamek2016, Jordi

Arioch jakiś dziwak z ciebie, ja ja bym dostał bana i chciałbym dalej grac to napisałbym do administracji że proszę o cofnięcie bana i obiecał że sytuacja się nie powtórzy ot i wszystko (gdzie ty widzisz płakanie), Jak Jordi nie napisze to bana nie cofną bo mu nie zależy Więc zamiast idiotycznego pisania "ukarać sławka" namówcie Jordiego żeby zadziałał coś w swojej sprawie, niech admini mają jakiś powód żeby obejść regulamin

Monday, 25.01.2016, 20:11

Autor: Aleksos

adamek, adamek2016, Jordi

Co wyście się tak tego sławka uczepili ? Z tego co wiem to miał przez miesiąc bana, wyjaśniał sytuacje i prosił adminów o jego cofnięcie. Jordi na razie ma bana kilka dni i w dodatku pisze że mu się już grać nie chce, jak nie poprosi o cofnięcie bana to tak zostanie i karanie przez to sławka byłoby absurdem.

Sunday, 24.01.2016, 17:10

Autor: Aleksos

adamek, adamek2016, Jordi

Szkoda każdego gracza byłem za możliwością powrotu Sławka więc jestem za możliwością powrotu Jordiego, miesiąc odpoczynku i wracaj do gry sytuacja jest bardzo podobna więc precedens już jest

Monday, 11.01.2016, 19:22

Autor: Aleksos

Zmiany W Bioewolucja - T2 Głosowanie

mnie akurat nie interesują jego pobudki, uważam że pomysł jest dobry dla większości graczy

Monday, 11.01.2016, 18:58

Autor: Aleksos

Zmiany W Bioewolucja - T2 Głosowanie

Wiecie co załóżcie sobie nowy wątek np. polemika, i tam kłóćcie się o wszystko a tutaj dobrze by było żeby gracze pisali "jaki to wspaniały pomysł skrócenie rekrutacji jednostek administracjo dajcie nam pograć"

Monday, 11.01.2016, 18:38

Autor: Aleksos

Zmiany W Bioewolucja - T2 Głosowanie

jezu ale czepialscy sa co poniektórzy , w propozycji chodzi chyba o skrócenie rekrutacji dla wszystkich jednostek ze wszystkich ustrojów i wszystkich epok. W 6e sa armie po 2-4 tysiące ale co mają powiedzieć gracze z 3e co mają armie jeszcze liczniejsze (o ile jeszcze wytrwali i grają) Skrócić rekrutacje o polowe i jakoś da się dalej grać, chociaż mi by pasowało skrócić to jeszcze bardziej bo obecnie odbudowuje się 2 tygodnie

Sunday, 10.01.2016, 23:12

Autor: Aleksos

Zmiany W Bioewolucja - T2 Głosowanie

Problem odbudowy dotyczy obu serwerów i skrócenie jej czasu to dobry pomysł, jeżeli techno miałoby się czuć pokrzywdzone to ich czas budowy jednostek można także skrócić, kiedyś jak armie liczyły po 200-300 jednostek czas budowy był odpowiedni ale teraz po licznych zmianach i znacznym rozrośnięciu się armii, przedłużająca się odbudowa zmniejsza grywalność i zwyczajnie męczy

Monday, 21.12.2015, 14:51

Autor: Aleksos

Półroczny, systemowy rozejm na naloty na T1

popieram za siebie (janced) http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…ofile&uid=35732

Sunday, 29.11.2015, 15:28

Autor: Aleksos

nowy serwer

ARIOCH doskonale wiem co się dzieje przynajmniej na T1, wiem jak to wyglądało, jak ktoś spoza klanów żuli miał nie chroniona wieś na trochę wyższym poziomie, momentalnie ją tracił i nie pisz że mógł się wybronić bo nie mógł, więc co zostało robienie nowych wioch było bez sensu, zostały naloty. Teraz dzięki bobom i nalotom sytuacja się wyrównała, nikt nie zaryzykuje nawet największy mutant na pozostawienie konta luzem z myślą że jest tak potężny że nikt go nie zaatakuje, Wiem że naloty to przykra...

Sunday, 29.11.2015, 13:11

Autor: Aleksos

nowy serwer

Co wy tak non stop szczekacie na jerzysa, ma chłopak pomysły i się nimi dzieli, 90% nic nie robi i czeka na lepsze czasy, albo krytykuje co inni wymyślą, Jak chcecie skasować naloty to skasujcie tez oblegi, przecież tu tak samo ludzie tracą wsie "które wielkim nakładem czasu i kasy budowali" wychodzi z waszych wypowiedzi że oblegi sa cacy a naloty be, a przecież naloty sa pewna równowaga dla oblegów, i dodam od razu że ja nalotów nie robie i nie będą robił (sam zostałem kilka razy zbombardowany)...

Thursday, 26.11.2015, 15:42

Autor: Aleksos

nieaktywne konta

hmm juz widze głosy sprzeciwu co do mojej propozycji w sprawie obli, ze niby klany o mniej więcej równej sile by ze sobą nie powalczyły jak ma to miejsce teraz, więc mam kolejna propozycje obel na przejecie bądż zamianę wioski daje duże bonusy broniacym tak jak proponowałem wcześniej, mozna za to wprowadzic inny rodzaj obla który polega na "paleniu gwałceniu i mordowaniu" tzn przy zwycięstwie dawałby efekty jak przy mocniejszym nalocie natomiast nie odbierałby wioski broniacemu wtedy klany mogły...

Thursday, 26.11.2015, 15:29

Autor: Aleksos

nieaktywne konta

wydaje mi się ze dojenie surki przy oblegu tylko przy DG było bugiem, w innych epokach i ustrojach chyba powinno zostac po staremu, przekrety by pewnie były ale juz nie na taką skalę uważam natomiast ze naloty niszczyły grę w rownym stopniu co oble, naloty wyeliminowaly częśc graczy z 5e i 6e natomiast notoryczne oble eliminowały graczy z niższych epok bo co mieli lepszą wioske to silniejsze klany ja zabierały, oba te rozwiazania uwazam za potrzebne w tej grze ale troche bym to zmienił np naloty...

Monday, 09.11.2015, 21:40

Autor: Aleksos

Wielkie podziekowania

Niestety w nowy serwer już nie wierze, a co do skryptu to jak były awarie to jakoś się dało w kilka dni przeprosinowe ewenty zrobić