Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 61

Friday, 19.05.2023, 09:23

Autor: bilbo

chcialbym zasygnalizować niszczenie gry TE

Chciałem się odnieść do pomówień odnośnie kont fryzjer nie ma nic wspólnego z kontem gladiator 77 nie wchodzę na forum nie odpisuję ale pierdoły jakie wypisuje rand is Jerzys bo to ta sama osoba to są urojenia człowieka który musi być we wszystkim pierwszy i zawsze widoczny.Jeśli ktokolwiek psuje tę grę to właśnie on kombinator i manipulator a ile ma kont a może z ilu korzysta to nie wiem czy on sam wie.Niech ktoś spróbuje dojść do trzeciej epoki w 3 miesiące z bohem na 50 lev i wszystkimi YRDam...

Tuesday, 11.09.2018, 18:25

Autor: bilbo

Tropiciel, Spiryt77

Zbanuj to Ci najlepiej wychodzi a sam do tego doprowadziłeś

Tuesday, 11.09.2018, 17:46

Autor: bilbo

Tropiciel, Spiryt77

Na podstawie chęci dania szansy na poprawę i już uczciwe granie: o co k***a chodzi na jakiej podstawie Ty wiesz co mówisz //Wulgaryzm. KC.

Tuesday, 11.09.2018, 14:29

Autor: bilbo

Tropiciel, Spiryt77

Myślę że jest nas więcej co w to nie wierzą ,wytłumacz na jakiej podstawie odblokowałeś corę tylko twoje widzimisię czy coś więcej.Spiryt dużo pisał narzekał to jazda i spokój,obiektywnie jak u Putina no super.

Friday, 07.09.2018, 09:43

Autor: bilbo

Tropiciel, Spiryt77

Po odblokowaniu Cory z całym szacunkiem ale odpowiedz sobie sam ,wszystkich traktuję równo " title="chytry"> Sunday, 27.05.2018, 14:27 Postanowiłem dać temu graczowi jeszcze jedną szansą - w przypadku jakiegokolwiek ponownego złamania przez niego regulaminu nie będzie odwołania od stałki. To nie żadne podwójne standardy a opcja dla Operatora, by mógł odblokować jedno z kont po 30 dniach, z której postanowiłem skorzystać. Chciałbym przy okazji uciąć wszelkie niedomówienia wprost informując, że ni...

Saturday, 11.03.2017, 19:17

Autor: bilbo

Boby budownicz

Ty nie wiesz co Ty piszesz to tylko punkty w 2 i 3 epoce gdzie porzuconych farm multum to nie problem piąć się w rankingu chyba że komuś o to tylko chodzi ale sorry zapomniałem Ty masz zawsze rację

Saturday, 11.03.2017, 18:40

Autor: bilbo

Boby budownicz

Pierdu,pierdu wiecie co może nowy gracz ? poskakać sobie i co tam boby jak nie jest w stanie nic na giełdzie kupić bo nawet jakby chciał to nie ma za co bo wszystko kupowane jest na przetop co skutecznie zniechęca i grać się odechciewa

Sunday, 01.01.2017, 13:59

Autor: bilbo

Event Bozonarodzeniowy

Jeśli chodzi o runy gorzej niż normalnie ale znalazłem dwa fajne zwoje Bezkresne Morze Nicości Gorejący Poranek Końca Świata

Saturday, 17.12.2016, 13:05

Autor: bilbo

chyba nie ten even odpalono

Najpierw GuardianAngel tłumaczy że zwój nie był sprzedany w jednym klanie to ciekawe jak się o nim dowiedział a za chwilę Jagna mówi że byli umówieni z ceną " title="chytry"> i jakby to adwokat powiedział nie mam więcej pytań

Friday, 16.12.2016, 11:45

Autor: bilbo

chyba nie ten even odpalono

Spiryt ma 100% racji i żadne z waszych tłumaczeń mnie nie przekonało a tym bardziej że to jest zwój przydatny dla jednostek po prostu żenada a tym bardziej nie jest wart 4 000 0000 żeby chodzić z nim na ekspedycje

Wednesday, 30.11.2016, 15:18

Autor: bilbo

Bob 2017

ja też a co mi tam

Monday, 21.11.2016, 12:29

Autor: bilbo

chyba nie ten even odpalono

może włączcie właściwy skrypt bo po ostatnim evencie coś jest nie tak lecą same śmieci jeśli chodzi o runy a to jest jedyna droga żeby wyrównać jakieś szanse między graczami choć w minimalnym stopniu, to po pierwsze a po wtóre zróbcie coś z handlem ph bo to co się dzieje to jakaś kpina widać to szczególnie na t1 w jawny sposób ph jest przekazywane między graczami bo niech ktoś mi wytłumaczy że zwój który jest wart tyle co nic dla graczy grających dłużej ktoś tyle daje Oślepiające Światło 4 000 0...

Thursday, 09.06.2016, 10:26

Autor: bilbo

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - Drop

Uważam że jest ok cuda takie mi nie lecą ale mam szansę jak i inni słabsi dozbroić armię co z tego że miałem ilość ale ktoś napakowany mnie zmiatał teraz może być trochę inaczej,dzięki

Wednesday, 18.05.2016, 09:47

Autor: bilbo

problem z logowaniem T1

Taki event jednio dniowy powinien być chociaż raz w miesiącu i to bez wcześniejszego podania daty ,taka nagroda dla wytrwałych a nie tylko tych co wskakują na event

Monday, 16.05.2016, 12:41

Autor: bilbo

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Nic nie mieszać z rasami, nie na tych serwerach na t2 gram od ponad roku i gram człowiekiem i jest ok ale na t1 gram kilka ładnych lat i zaczynałem demonem po 28 lev stwierdziłem że umarlak jest lepszy i doszedłem do 56 lev gdzie w 6 tej okazało się że najlepszy jest człowiek no to zmieniłem i mam jednego na 65 i drugiego na 56 i nikt mi nie powie że nie można a jeśli ktoś jest przywiązany do jakiejś rasy to niech nią gra i siedzi cichutko i nie płacze bo czasu było dość żeby zmienić jak się pod...

Friday, 22.04.2016, 20:00

Autor: bilbo

Eventy co miesiąc

a gdzie ta zmiana trochę czasu minęło ? Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - Drop Witam, w związku z tym, że większość z Was była zainteresowana zmianami w systemie dropu poniżej znajdziecie opis planowanych zmian. Głównym celem będzie zmniejszenie występowania kiepskich przedmiotów oraz zwiększenie częstotliwości pojawiania się unikatów. By tego dokonać adaptujemy rozwiązanie, które niedawno przetestowaliśmy z dobrym rezultatem w BW. 1. Każda lokacja powyżej 1 będzie zapewniała dodatkowy bonus ...

Monday, 21.03.2016, 15:32

Autor: bilbo

Event Wielkanoc 2016 i zmiany w dropie

A eventu Wielkanocnego nie będzie wcale? To jedyna okazja do znalezienia jakiejś runki i wy mówicie o wyrównywaniu szans ,dobrze wszyscy wiedzą że szanse bez eventu są praktycznie zerowe .Na t2 gram normalnie T1 trochę odpuściłem i wszedłem w DG z braku czasu i prócz wyższego doświadczenia to nic się nie zyskuje ,wszystko drogie jak cholera nosić nie ma czym i w ciągu ostatniego miesiąca znalazłem chyba jedną IS a drop z pierwszej i drugiej epoki rzygać się chce,zróbcie coś z tym w końcu.

Thursday, 04.02.2016, 17:05

Autor: bilbo

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - Drop

to kiedy się mamy spodziewać wprowadzenia

Tuesday, 02.02.2016, 18:56

Autor: bilbo

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

czekam na odpowiedź,dawno po czasie Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek Witam, jednym z podstawowych problemów TE jest rasa: człowiek. Ludzie z jednej strony w początkowej fazie gry są bardzo nierówną rasą, jednak wraz ze zdobywaniem doświadczenia stają się realnie najmocniejszą rasą, która ciągle zyskuje na sile wzg innych ras. Jestem ciekaw jak Wy na to patrzycie i czy macie pomysł jak powinien wyglądać Zbalansowany człowiek. W przyszłym tygodniu będzie zamieszczone jedno z dwóch inf...