Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-5 of 5

Thursday, 30.01.2014, 11:18

Autor: renifer

Kupię...Runiczną Zbroje Skórzaną -zapłace....

ktos nie będzie wystawiał Zbroji skózanej za tyle to była by przesada... jak ostatnio poszła za bodajże 1074 PH

Wednesday, 29.01.2014, 21:15

Autor: renifer

Kupię...Runiczną Zbroje Skórzaną

Bo ostatnio poszła za bodajże 1074 PH ( punktów Handlu)

Wednesday, 29.01.2014, 21:08

Autor: renifer

Kupię...Runiczną Zbroje Skórzaną -zapłace....

Szukam Runicznej Zbroi Skórzanej ostatnio była na Aukcji i szukam tej samej. Był bym wdzięczny jak ktoś by miał takową. Serwer t2 Jukatan. Pozdrawiam.

Wednesday, 01.01.2014, 19:01

Autor: renifer

Event

Tajpan nie wiem skąd ty nabrałeś takie wyniki z Eventu jak cały prawie server z T2 podawał linki o dropie z lokacji. ja poza eventem experiens miałem 156 - 160 % pkt a w Evencie 90 -78 pkt experiensu i drop FEH,UR,RAD i żadnego zwoja....

Thursday, 26.12.2013, 20:25

Autor: renifer

Event

Moim zdaniem taka postawa i brak inicjatywy ze strony Administracji na temat Eventu z zaistniałej sytuacji zmniejsza poparcie. Wystarczy cofnąć się do Eventu z 6 Grudnia,jak fani byli zainteresowani grą jak wypadały różne Runy,zwoje i przedmioty. Podawane są linki z Lokacji a obecne wiadomości wskazują że event nie działa. Szanowna Administracjo czy nie widzicie jak kolejni gracze wysyłają linki że Event nie działa prawidłowo,przecież niedawno działał podobny z 6 Grudnia obecny miał byc podobny ...