Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-4 of 4

Monday, 06.01.2014, 21:23

Autor: Lisek Chytrusek

Nowy 3 Serwer- Zapisy

To nie będzie dla 50 osób - zobacz ile osób zrezygnowało z różnych powodów, ale wyraźnie zaznaczyło, iż chętnie zacznie od początku. Na pewno każdy zna taką osobę - przynajmniej jedną Mało tego - część osób gra na T1, ale nie na T2 (i na odwrót) - w przypadku pojawienia się T3 osoby te mogą się pojawić co zwiększy ilość aktywnie grających i wykupujących premki Moim zdaniem to wszystkie zmiany (oprócz bob'ów) nie wypaczyły w taki sposób rozgrywki jak boby. Co nie znaczy, że mimo że np. podwójne s...

Sunday, 05.01.2014, 22:42

Autor: Lisek Chytrusek

Nowy 3 Serwer- Zapisy

Bardzo chętnie na T3 się pojawię Przespałem prawie wszystkie boby i co ja mam teraz zrobić jak mi takie mutanty wjadą to dziękuję - i jak mam ich dogonić? Stare serwery bardzo zniechęcają nowych, bo ci wiedzą, że szans na walkę nie ma więc po co grać mają?... Sam się zastanawiam nad tym czy nie pożegnać się z tą grą - a wiadomo - nie ma grania to nie ma premki

Friday, 03.01.2014, 16:30

Autor: Lisek Chytrusek

Event Górnik

Aha oky - dzięki za info - nie mogłem znaleźć informacji/wiadomości na forum jak to wygląda w szczegółach - tak czy tak No ja też bym wolał "zaoszczędzić" tych parę miesięcy na jednym budynku niż miliony surowców Może przy następnych eventach pojawi się informacja (w poście z ogłoszonym eventem) jak to będzie wyglądało w szczegółach - pamięć bywa zawodna, a zamieszczenie info nie powinno być problemy - tak sądzę

Friday, 03.01.2014, 00:13

Autor: Lisek Chytrusek

Event Górnik

A jak to w końcu miało być? Do tej pory - z tego co pamiętam - przy tego typu iwentach nie było możliwość anulowania budów zakolejkowanych przed końcem ewentu (czyli za 1/5 ceny), a teraz tak się stało... Jakaś opcja była, że event był "zablokowany" do 00:05 i budowle po zaniżonym czasie się kończyły stawiać a nie można było anulować (a więc i zyskiwać znaczących surowców)... To taka innowacja teraz? Bo nigdzie nie było info iż taka nowinka będzie wprowadzona... Nie żebym płakał z tego powodu " ...