Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-19 of 19

Monday, 30.12.2013, 18:51

Autor: Dead_on_arrival

Event

Co do eventu to widać że coś jest nie halo po ilości wpadających run. Podczas eventu na azazielu leciało kilkanaście a nie raz 20 run, teraz leci normalnie.

Tuesday, 28.05.2013, 19:19

Autor: Dead_on_arrival

Pomyłka - handel

Proszę o anulowanie mojej oferty lub cofnięcie aukcji na Mroczny Napiersnik (1) zakończenie aukcji o 2013-05-28 22:11:05. Sorki za kłopot, znów posiałem gdzieś patrzałki Z góry dziękuję

Sunday, 05.05.2013, 19:00

Autor: Dead_on_arrival

ejjj zakładam nowe konto na T2

wiedziałeś że skupuje złom, sam kiedyś o tym do mnie zagadałeś, róznica miedzy nami jest taka że ja dostałem bana i jakbym chciał to pociagnal bym przynajmniej dwie osoby za sobą, przeciwników ale tylko postraszyłem a pary nie puściłem i to jest ta róznica a czy wyszło mi na dobre to nie wiem, mam tyle perków że mnie stać nawet na przepłacanie

Thursday, 02.05.2013, 21:49

Autor: Dead_on_arrival

ejjj zakładam nowe konto na T2

ale przynajmniej falconnetti nie "prosi" opa by zrobił porządek z handlem bo złom za drogi... ja pamiętam facio...

Tuesday, 26.02.2013, 17:57

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Nie chronię tych, co robią wałki, natomiast banuję tych, co łamią regulamin. Graj według regulaminu a krzywda Ci się nie stanie to znaczy nie właż innym kupującym w drogę?? nie rozwijaj się to będziesz mógł grac?? bo w tej chwili takie przesłanie jest z tego bana....

Tuesday, 26.02.2013, 17:56

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

na pewno... banując mnie ułatwiasz tylko grę konkurentom, taniej zapłacą za złom, więcej go kupią i będa silniejsi. W tej kwestii Twój obiektywizm jest mocno wątpliwy. Choć już nie zamierzam grać ciekawi mnie czy poleca kolejne bany... i na koniec pokaz mi cennik maksymalny itemek?? czyż nie jest tak że coś jest warte tyle ile ktoś jest gotowy zapłacić??

Tuesday, 26.02.2013, 16:25

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

chyba znasz prawo popytu i podaży ?? jedli kilka osób chce kupić to cena rośnie, widzę że ja jestem całym złem serwera... daj mi stałkę, poszukam gry gdzie chętnie przyjmą moją kasę i uczciwego gracza. Szkoda tylko że straciłem 105 dni premium na zmianę ustroju ale to już będą ostatnie pieniądze jakie zarobicie. Jeśli wolisz chronić tych co robią wałki a banować tych, którzy uczciwą droga chcą zajść daleko w grze to proszę bardzo. To na tyle w temacie i proszę o bana na stałe na T1 też, choć też...

Tuesday, 26.02.2013, 16:24

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

chyba znasz prawo popytu i podaży ?? jedli kilka osób chce kupić to cena rośnie, widzę że ja jestem całym złem serwera... daj mi stałkę, poszukam gry gdzie chętnie przyjmą moją kasę i uczciwego gracza. Szkoda tylko że straciłem 105 dni premium na zmianę ustroju ale to już będą ostatnie pieniądze jakie zarobicie. Jeśli wolisz chronić tych co robią wałki a banować tych, którzy uczciwą droga chcą zajść daleko w grze to proszę bardzo. To na tyle w temacie i proszę o bana na stałe na T! choć też nic ...

Tuesday, 26.02.2013, 16:16

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

bo jak akurat nikogo nie było to nie było przebić, ale żadna aukcja nie zakończyła się brakiem sprzedazy a chyba oczywiste jest jesli by w tym czasie było kilku chetnych przebicia by były

Tuesday, 26.02.2013, 14:42

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

No właśnie nie jest, proszę pokazać mi aukcje złomu, która nie zakończyła się sprzedażą. Zresztą ilość przebić świadczy o tym że popyt jest dużo większy niż podaż a dopóki gracze tacy jak ja i moi konkurenci maja perki to skupuje się. Jak już pisałem jeśli jedna technologia kosztuje kilkaset kilo surki to można sobie wyobrazić ile trzeba przetopić złomu, czasami nawet ponad 500 itemek, więc zapasy się kurczą a badać i budować trzeba. Według mnie jest to próba uniemożliwienia mi skupu by konkuren...

Tuesday, 26.02.2013, 14:41

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

No właśnie nie jest, proszę pokazać mi aukcje złomu, która nie zakończyła się sprzedażą. Zresztą ilość przebić świadczy o tym że popyt jest dużo większy niż podaż a dopóki gracze tacy jak ja i moi konkurenci maja perki to skupuje się. Jak już pisałem jeśli jedna technologia kosztuje kilkaset kilo surki to można sobie wyobrazić ile trzeba jej przetopić, czasami nawet ponad 500 itemek, więc zapasy się kurczą a badać i budować trzeba. Według mnie jest to próba uniemożliwienia mi skupu by konkurencj...

Tuesday, 26.02.2013, 14:36

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

Ja bardzo chętnie się zgodzę by zabroniono przebijać moich ofert bym mógł kupować po 1ph a tak poważnie płace drożej bo mnie przebijają a jak dużo zużyje w dzień to wystawiam na noc po wyższych ofertach że by skupić. Nie chce mi się całe noce siedzieć i przebijać a w nocy przynajmniej jeden gracz skupuje złom, więc moje oferty muszą być takie by go zniechęcić. Takie przebijanie rzadko się zdarza i to z reguły na nockę. Normalnie jak siedzię i mam czas to przebijam o te 5% ale przy kilku osobach,...

Tuesday, 26.02.2013, 14:30

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

Ja bardzo chętnie się zgodzę by zabroniono przebijać moich ofert bym mógł kupować po 1ph a tak poważnie płace drożej bo mnie przebijają a jak dużo zużyje w dzień to wystawiam na noc po wyższych ofertach że by skupić. Nie chce mi się całe noce siedzieć i przebijać a w nocy przynajmniej jeden gracz skupuje złom, więc moje oferty muszą być takie by go zniechęcić. Takie przebijanie rzadko się zdarza i to z reguły na nockę. Normalnie jak siedzię i mam czas to przebijam o te 5% ale przy kilku osobach,...

Tuesday, 26.02.2013, 14:06

Autor: Dead_on_arrival

Dead_on_Arrival, PAKOpl

Witam Nie znam tego gracza, można to sprawdzić w grze że nigdy nie mieliśmy kontaktu. Ja skupuje złom w dużych ilościach, czasami płacę drożej bo nie tylko ja skupuję, więc walka bywa zażarta a że mam sporo perków to nie żałuje. Jestem w 6e i jedyna forma zdobycia surki to złom. Proszę więc o odblokowanie mnie, ponieważ znów jestem niewinny. Kupuje złom jak leci a przeciez nie widz kto wystawia i z nikim nigdy się nie umawiałem w tej kwestii.

Tuesday, 19.02.2013, 12:40

Autor: Dead_on_arrival

błąd tutka - czas marszu

Podany na stronce: http://wiki.czaswojny.interia.pl/index.p…lka#Czas_marszu wzór jest błędny poprawny wynik otrzymujemy dzieląc całość przez dwa ( sprawdzone w praktyce ). Trochę to obciach że w tutku taki wielbłąd

Saturday, 05.01.2013, 22:31

Autor: Dead_on_arrival

Hose

Złom przed eventem był bardzo drogi, jeśli Hose podbijał i kupował to jest nie winny. Trudno o surkę w 5e to w 6 pewnie jest masakra. Kazdy chce się rozbudować bo event jest tylko raz w roku.

Saturday, 05.01.2013, 22:21

Autor: Dead_on_arrival

Wycofany.

Dziękuję

Saturday, 05.01.2013, 22:12

Autor: Dead_on_arrival

Wycofany.

Przebijałem bo to była jedyna mozliwosc zakupu złomu a 30 ba nawet 50 aukcji razy nawet 200 perków, choć za tyle nie kupowałem to daje 10k a nie 33k jak w temacie bana... różnica spora....

Saturday, 05.01.2013, 21:44

Autor: Dead_on_arrival

Wycofany.

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" ID 23301 Login Dead_on_Arrival Postać Dead_on_Arrival Pracowity pushing przypadkowych graczy, w sumie za około około 33 000 PH, ban stały z możliwością odwołania się po 30 dniach. To jakiś żart chyba... jak można pushować przypadkowych graczy?? Rozumiem że chodzi o złom, który kupowałem do 110 PH za sztukę. Tylko stało się to dlatego że przed eventem ceny złomu poszły strasznie w górę. Byli gracze którzy płacili jeszcze więcej, jeśli mógłbym kupować taniej to bym...