Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-3 of 3

Wednesday, 11.06.2014, 08:52

Autor: Regit

Zielony gracz chce zadać wam parę pytań.

Stawiam drugie miasto, i rozpoczynam tam budowę, powołuje nowego bohatera i puszczam produkcje seryjna mastodontów Zdecydowałem się na anioła jednak wspieranego człowiekiem i będę starał się szkolić jednego i drugiego ludzie z klanu w epokach 5 i 6 polecają anioła i człowieka. Jak będzie zobaczymy. Sami przyznają, że szarża to 1 wielka nie wiadoma. Ktoś ma 45% szans a i tak potrafi x walk pod rząd nie wejść. Teraz pytanie odnośnie jaskini. Wyczyściłem poziom 1, czy mając 7 mastodontów dam rade n...

Tuesday, 10.06.2014, 12:48

Autor: Regit

Zielony gracz chce zadać wam parę pytań.

Wiec tak zrobiłem na początek anioła. Gram już hmmm z 15h i zaraz 3-4h będę już miał mastodonty. Co z bagna można zrobić ? Bo widzę fajna lokacje z samymi drzewami po starożytność ale są 3 bagna i dwa pagórki. O boha pytałem ponieważ zaraz stawiam 2 wiochę pod starożytność a wszyscy wokoło maja tylko standardowa stolice, i dwie osoby co maja wiochę... Ale zrobiona w starożytności na kwadracie co ma parę strumyków. Co prawda ładnie pobudowane, ale wole go zgrabić jak ma 200k każdego surowca. Dzię...

Tuesday, 10.06.2014, 10:54

Autor: Regit

Zielony gracz chce zadać wam parę pytań.

1. Ktoś jeszcze z forumowych lwów gra na Jukatanie ? 2. Jakiego Herosa polecacie do armii (stolica) ? 3. Co polecacie rozwijać u herosa ? 4. Czy bagno ma jakieś zastosowanie w starożytności, średniowieczu ?