Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 25

Tuesday, 22.09.2020, 16:17

Autor: One_Man

Problem z certyfikatem

Fajnie że się wyjaśniło, ale nie jest w porządku takie traktowanie graczy przez BW . Niby jak mam gdziekolwiek dotrzeć jak wszystko zablokowane . Dzisiaj jak wszystko wróciło do normy ( wow, nawet forum działa ) już wiem że można było to obejść . Szkoda gadać .

Wednesday, 08.11.2017, 06:58

Autor: One_Man

zmiany 1.3.1

W tej grze nie wiele już można sknocić ( czyt. poprawić ) . Zgadzam się z graczem Spiryt35, wprowadzić system szpiegowania 5 min. Nie utrudniajcie zabawy tym graczom co mają jeszcze zapał aby bawić się w TE . Natomiast czemu mają służyć dodatkowe sloty na zapisywanie zestawu broni to nijak nie mogę pojąć , gdyby powiększono ilość wiosek dla gracza miało by to sens , bo i ilość herosów by się zmieniła , a tak moim zdaniem mija się z celem . Dodać opcję handlu wewnątrz klanowego i/lub zbrojownię k...

Tuesday, 19.05.2015, 05:55

Autor: One_Man

Co jest z tym T1

Nie mam całego dnia na pilnowanie kiedy skończy się tworzenie kopii . Koniec miał być ok. 4:30 . Mamy 5:50 i dalej coś się tworzy . A do pracy trzeba zaraz wyjść .

Sunday, 11.01.2015, 14:54

Autor: One_Man

Bloodrunner, sławek2200 - wycofany.

Bloodrunner - chciałem się grzecznie zapytać co takiego zrobiłem ?

Tuesday, 09.12.2014, 15:53

Autor: One_Man

Bob 2014

Koniec boba . Wprowadzany ewentualnie enigmatycznie . Jesteście wszyscy zryci .

Monday, 08.12.2014, 16:03

Autor: One_Man

Bob 2014

To teraz ostatni wpis bo mam dość pitolenia . Kto ma surkę w nadmiarze , kto tak gra zasrano że pewnie brak mu czasu na pracę . Wszyscy co skomlą o boba pewnie są tak zryci że nic nie robią tylko w TE tuczą . Komu te tysiące woja potrzebne jak nie będzie z kim walczyć . Jesteście popaprańcami i tyle , żal mi was ,tych co tylko krzyczą . Gdzie wasze życie prywatne . Jerzysa znam , nie osobiście . Nie jest tym jak go widzicie . Odeszło wielu dobrych strategów TE . Zostały ryczące lwy , co robią ko...

Sunday, 07.12.2014, 13:05

Autor: One_Man

Bob 2014

Szczyty ludzkiej głupoty sięgają wyżej niż najwyższe góry . Tak dajmy tym co zarabiają więcej , wyższą podwyżkę bo im się należy . Inni oczywiście to takie małe dodatki i nie warto nimi się przejmować . Temat stał się bez sensowny . Zero boba i koniec z tematem . Dać palec to .... .

Sunday, 07.12.2014, 10:45

Autor: One_Man

Bob 2014

To pisze bot . A Ty zmieniłeś nick i myślisz żeś taki mądrala . Spotkaliśmy się nie raz . Pisanina na temat boba jest bezcelowa . Ponawiam swój wpis . Skrócić czas budowy i to bez względu na ep. do max. stolicy 35 . Dać szansę nowym . Nie tłuc pustych zdań . Nazbierali surki ci co w większości mają wojo w ok. 2k . Teraz trąbią żeby był po raz ostatni . Tylko czemu ma to służyć ?

Sunday, 07.12.2014, 06:26

Autor: One_Man

Bob 2014

Ględzenia tyle ilu posłów w sejmie . Nie było baba i nikt nie miał pretensji . Bob się pojawił i oczywiście zyskali najwięcej Ci co wiedzieli że będzie . Nie będę wymieniał klanu który zyskał w tamtym czasie . Skrócić czas budowania o 60% . Jednostki stawiane automatycznie . Nie byłoby fajnie dla nikogo jakby chciał klan zwołać na ataki w jednego gracza . Może by tak zrobić graficznie lepiej . Spodnie dla boha by się przydały , nie z wackiem na wierzchu lata Ględzenie i ględzenie . Opcja pierwsz...

Saturday, 06.12.2014, 14:40

Autor: One_Man

Bob 2014

Pitolenie i tyle . Każdy patrzy pod siebie . Skrócić czas budowy o 60% . Jednostki stawiane automatycznie .Nie rozdzielać i nie przeliczać . Żadnych bobów , tylko normalna gra . Niech zyskają ci co grają . Nie mutanty co niczym nie muszą się przejmować

Saturday, 06.12.2014, 10:49

Autor: One_Man

Bob 2014

Dla nowych zniżki dla starych ( i tak są już mocni , mniej ) . Albo gramy w miarę , albo niech ci co mają moc , mają jeszcze więcej . Widzę już tu dodatki na równi dla wszystkich jak partie obiecuja podwyżki . 10% dla wszystkich . Ciekawe ile zyskuje ten co zarabia 5k , a ile ten co zarabia 2k . Rachunek prosty . Ci co mają powyżej 800 servo , plus jakieś dodatki niech siedzą cicho .

Saturday, 06.12.2014, 09:51

Autor: One_Man

pomysł :-)

Nie wiem jak i co mam napisać . Myślę że skoro gra ma trwać niech dadzą szansę nowym . Wioski itp do XX lvl. budowane w rozsądnym przedziale czasowym . Potem niech nawet i dwa miechy to trwa . Niech tym co mają zamiar się bawić dadzą szansę . Tym co znajdą fajne pola sensowny cas na rozbudowę . Inaczej to nic nie będzie w stanie gry ożywić . Zresztą i tak same stare pierniki w to grają. Jak myślisz , jaki jest przedział wiekowy grających w TE ? Spójż na dady to sam sobie odpowiesz . Kto zdrowy g...

Saturday, 06.12.2014, 09:35

Autor: One_Man

pomysł :-)

Spoko nie miałem zamiaru wywoływać burzy . Ale pomyśl i daj szansę nowym w 6 ep. Tak to możemy sobie tylko pykać . Ja woja nie postawię bo będę miał długi zwis . Na ch$%$ ma dawać komuś na mnie zarabiać exp . Jak będę miał sensowne wioski to jest szansa na zabawę .

Saturday, 06.12.2014, 09:28

Autor: One_Man

pomysł :-)

Przestań . Napisałem jak ja to widzę . Tobie pasuje szybciej . Mi pasuje bo więcej . Ale chyba mi lepiej się opłaca . Chcę jeszcze trochę powalczyć . Nie tylko uciekać

Saturday, 06.12.2014, 06:55

Autor: One_Man

pomysł :-)

Weź Ty Krinter się schowaj do jamy i nie wyłaź z niej . Uczepiłeś się tego boba jak mucha gówna . Masz pewnie tysiące woja i grać pewnie nie musisz bo nikt po tobie nie łazi . Daj pograć innym . Przyspieszenie budowy w wykonaniu Jerzysa jest najsensowniejsze .

Tuesday, 11.11.2014, 20:00

Autor: One_Man

Znowu padł serwer?

Spie.... całą grę , dodając boby . Wszystko było by dobrze gdyby był jakiś balans . Ci co wcześniej zaczynali daną epokę nasrali sobie woja i jeździli po słabszych . Jak ten słabszy ma na ewentualny event boba sobie surke uzbierać . Jeden wjazd mutanta i po zasobach . Zamiast wprowadzić jakieś ograniczenia to dalej brną w to G . Coraz mniej cierpliwości do takiej zabawy . A to serwery padają , a to problem z netem , to znowu gdzieś brak prądu . Wychodzi z takiego grania wielka kupa . Coraz mniej...

Tuesday, 11.11.2014, 15:08

Autor: One_Man

Znowu padł serwer?

Ciekawe o której mieli by cofać . Jestem w pracy i niestety czasu nie będę miał na zabawy

Tuesday, 11.11.2014, 13:33

Autor: One_Man

Znowu padł serwer?

Ładnie , na T2 udało mi się wejść . Wojo w piachu . Do dupy z taką zabawą . Żadnych szans na jakikolwiek ruch . Jak jedni będą wchodzić inni nie to gdzieś z takim graniem . Płacisz dziadom a oni nie wiele robią .

Tuesday, 11.11.2014, 12:10

Autor: One_Man

Znowu padł serwer?

U mnie ani T1 , ani T2