Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-18 of 18

Monday, 30.04.2018, 20:52

Autor: Jazon000

Proszę jeszcze sprawdzić te dwa konta !

Tak „se” nie radzimy.. Każdy gra jak mu się podoba i nic Ci do tego. To przerażajace że taki cham i prostak który pisał do innych graczy tak obraźliwe i ordynarne teksty na prywatne wiadomości kreuje się tutaj na obrońcę zasad i moralności. Nawet w takiej grze gracze powinny mieć klasę a przede wszystkim oddzielać ją od rzeczywistego życia. Jesteś dokładnym zaprzeczeniem tej zasady.

Monday, 30.04.2018, 11:17

Autor: Jazon000

Proszę jeszcze sprawdzić te dwa konta !

Podejrzany to Ty jesteś Rasowy tropiciel ooo przepraszam DONOSICIEL ! Ale trzeba uczciwie przyznać że masz do tego talent a co najważniejsze charakter !

Tuesday, 03.04.2018, 12:39

Autor: Jazon000

Event Wielkanocny 2018

Mam jeszcze proźbę do demiurga tej gry. Bardzo proszę o wytłumaczenie kwestii dla niższych epok Na jaki drop można w nich liczyć Dla mnie czy 5 epoka może liczyć na Yrda w czasie eventów Pozdrawiam

Tuesday, 03.04.2018, 12:24

Autor: Jazon000

Event Wielkanocny 2018

Oczywiście ze Samael i Azazel to dwie różne wyprawy Dlaczego jednak na wspomnianym Samaelu 6 era wyciąga Yrda a 5 era już nie Przecież drop powinien być przypisany do lokacji a nie ery. Skoro udaje mi się wykonać zadanie to mam efekt Tymczasem za to samy zadanie są różne nagrody. Dawno temu w 5 erze wypadały Yrdy na eventach.. Piszesz do mnie w stylu masz swoje erę nic się wam nie należy macie siedzieć cicho ze swoimi Marami.

Tuesday, 03.04.2018, 07:14

Autor: Jazon000

Event Wielkanocny 2018

Jestem graczem od wielu wielu lat. Zaznaczę że reprezentantem 5 ery. Yrda nie widziałem od wieków. Teraz liczyłem o ja głupi na zmianę tego faktu. 57 Yrdów w dwa dni.. szok I tak wszyscy w 6 erze Ja znalazłem 0 ( ZERO) okrągłe ..A Mar jest najwyższa znaleziona runą.. Dysproporcja sił pomiędzy erami będzie przeogromna Czas się niestety pożegnać To co się właśnie wydarzyło to jakieś czyste szaleństwo Szkoda TA SAMA LOKACJA Miasto Potępionych 2 Gracz 6 ery 5,6,7 Yrd Gracz 5 ery ZERO......

Monday, 07.11.2016, 14:41

Autor: Jazon000

chyba nie ten even odpalono

Wiem ze zdecydowana wiekszosc graczy to już 6 era ale może macie wiedzę czy w 5tej można znaleźć jeszcze YRDa ? Zreszta to samo tyczy się pozostałych run z gòrnej pòłki. EH to szczyt a tak to chyba nie powinno wygladać bo dysproporcja między erami jest ogromna

Wednesday, 18.02.2015, 14:44

Autor: Jazon000

Bob na 2016

Hmm a dlaczego nie co miesiąc .. Dodatkowo osobiście wysłać powiadomienie o terminie oczywiście każdemu z osobna pasującym .. A jeśli i to nie zadowoli tych biednych i wiecznie poszkodowanych to zrobić boba na stale oczywiście do 45lvl bo Ci powyżej maja za dużo. A to jest przeciez gra ( chyba jedyna ) dbająca o to aby wszyscy mieli mniej wiecej po równo )

Tuesday, 16.12.2014, 14:39

Autor: Jazon000

Bob 2014

Czy do Ciebie jerzys dotrze kiedyś ze nie wszyscy grają w 6 erze i są jeszcze gracze w innych epokach ? Tak przynajmniej chcielibyśmy skończyć budowy w 1 min za normalna cenę !! My gracze z 5e nie mamy DG o którym ciagle to nawijasz i innych benefitów tylko Wam przyslugujacym. Moze przestalbys wreszcie wrzucać wszystkich do jednego wora. Skorzystasz na tej opcji wymiernie ale jeszcze Ci mało i krytykujesz wszystko co mogliby przypadkiem dostać gracze powyżej Ciebie.

Tuesday, 16.12.2014, 12:10

Autor: Jazon000

Bob 2014

Hahaha ale żenada połowa graczy która była przeciwna została potraktowana jak zwykle półgłówki myśląc ze ich zdanie zostanie choć wzięte pod uwagę Grasz , płacisz przeciez za tą grę myśląc ze sa w niej równe zasady a tu proszę. Przyjemnej "gry".. Tak jak ktoś wcześniej napisał ... Paraolimpiadę czas zacząć...

Tuesday, 09.12.2014, 15:43

Autor: Jazon000

Bob 2014

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Witam, na chwilę obecną skłaniam się ku bobowi ograniczonemu do 45 poziomu. Natomiast w miarę możliwości chciałbym by razem z nim pojawiła się możliwość "szybkiego" budowania tak by gracze wysokopoziomowi też mogli się rozbudowywać, a nie kisili się z surowcami. Cały czas czytam Wasze uwagi i argumenty. A jednak jeszcze raz napisze Tylko po co te wszystkie uwagi i argumenty skoro decyzja została juz na początku podjęta a zdania przeciwne to tylko bezproduktywne nas...

Sunday, 07.12.2014, 12:28

Autor: Jazon000

Bob 2014

Cytat wypowiedzi "jerzys" limit 45 wydaje się słuszny co do przyspieszenia budowy jednostek: wyobraźcie sobie budynek który ZNACZNIE skraca czas budowy pierwszych 500 jednostek we wiosce EDIT: W sumie, aby uszczesliwić większą ilość graczy można by rozważyć coś takiego: limit 45 dla budynku limit 50 dla wsi z każdym budynkiem <50 To juz nawet nie jest śmieszne tylko żałosne Uszczęśliwić wiekszą ilość graczy? Do 45 lub 50 lvl? A co z tymi powyżej? A może do 55 poziomu i zostanie kilku najwyższyc...

Saturday, 06.12.2014, 10:38

Autor: Jazon000

Bob 2014

Tak nadal chcemy Boba OPCJA 1 Cytat wypowiedzi "Hurg" Opcja pierwsza - bob taki jak dawniej, by mutanty rowniez mialy wesole swieta. Ale opcje druga bardzo chetnie bym zobaczyl w wersji kwartalnej 'by slabsi mieli mozliwosc dogonic silniejszych'. Moze to byłby w miare rozsadny pomysł. A reasumujac dotychczasowe glosy widać ze rozlożá się one mniej wiecej po połowie. Moderatorzy nie mogā polowy opinii wyrzucić tak poprostu do kosza. Zatem rozwiazanie pośrednie jak to w cytacie powyżej czy też bob...

Thursday, 04.12.2014, 15:23

Autor: Jazon000

Bob 2014

OPCJA Nr 1 BOB DLA WSZYSTKICH Ps. Docelowo czyli od kolejnej edycji bob ale do 35 lvl. W tym roku powinno zostac po staremu. A przy okazji gracze 5 ery moga sie przeciwstawic 6 erze przy Jej rożnych bonusach jedynie liczba jednostek Bob jest jedyna szansa wyrownania dysproporcji.. Wiem wiem zawsze można wkroczyć w wyższā erę ..

Tuesday, 02.12.2014, 16:59

Autor: Jazon000

pomysł :-)

Ohh ale my gracze z nizszych epok jestesmy żałośni a nawet chorzy.. Zwlaszcza moja osoba No còż.. Wybralismy taka opcje godzac sie z faktem ze np.bohater traci 35% doswiadczenia Takie byly zasady od poczatku. Ty chcesz wiecej ograniczeń jeszcze Dla nizszych epok a udogodnień Dla 6tej. Jak wam źle to marsz erę wyżej. A Spiryt ma racje , 5 epoka ma marne szanse w walce 6tà Ale dajmy Jeszcze bonusy 6tej , jak wam sie nie podoba to po co tu siedzicie dalej , tylko najwyzsza epoka ma przyszłosc.........

Tuesday, 02.12.2014, 10:28

Autor: Jazon000

pomysł :-)

Ograniczenia poziomu bydynkòw ? 40-50? ..a dlaczego nie np.30 lub 60,70? A co tymi 41,51 itd Dwoch graczy zbierało surowce caly rok a ten z 40 lvl odrobi w godzine to na co ten drugi z 50 lvl pracowal np 2 lata. A Caly jego zbieraczy wysilek pojdzie na marne. Nie gram w 6 erze wiec nie bede sie wypowiadal na temat rownania szans tamże NORMALNY BOB DLA WSZYSTKICH Ktos tu wyzej napisal o szarżach. To one sa problemem tej gry. Siadajace w pierwszej rundzie na wszystkich rodzajach wojsk. Zawsze siad...

Sunday, 30.11.2014, 16:13

Autor: Jazon000

pomysł :-)

Przepraszam a jakie to niby przywileje mam za staż w grze czy wysoki poziom budynkòw? Kiedy nie gram to surowce mi wyniosa z wiosek bo nie mam na tyle wielkiej armii aby je obronić. Widocznie jesteš tak mocny ze nie przejmujesz sie takimi głupotami. A odnosnie Boba to byl wielkim bledem kiedy się pojawił bo spowodował ogromne ròżnice miedzy graczamį. Dlatego kolejne edycje sa normalna kolejnoscia rzeczy. A gdy rezygnujemy z niego to róbmy to informacjâ z dużym wyprzedzeniem.

Sunday, 30.11.2014, 14:53

Autor: Jazon000

pomysł :-)

Jestem przeciw wszelkim ograniczeniom poziomòw czy też " parytetom" w tym temacie. Gracze z wysokim poziomem nie dostali niczego za darmo a ich pozycja wynika z dlugich godzin spedzonych w grze. Reasumujac Bob na tak zdecydowanie I to w niezmienionej formie. Jesli zmiany to tuz po nim aby kazdy mogl sobie na kolejny rok wybrac strategię gry. To nie fair zmieniač zasady " za pięć dwunasta" Pzdr

Sunday, 30.11.2014, 12:13

Autor: Jazon000

pomysł :-)

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Nie planujemy kolejnego boba. Ale na pewno będziemy rozważać Wasze uwagi. Przyznam ze to stanowisko moderatora potraktowalem jako żart i to bardzo niemiły. 28 listopada br. pojawia sie taka Informacja?.. Po 11 miesiacach mozolnego gromadzenia surowcòw , bronienia przenoszenia I wszystkiego z tym zwiázane. PO kilku edycjach Bob to juz opcja gry. Jeden buduje na biezàco a inny godzàc sie na mozliwa utratę w wyniku ataku czeka na ten jeden dzień w roku. Taka informacj...