Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 42

Monday, 16.02.2015, 19:23

Autor: Morfeusz

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

no jak nikt nie ma zdania w temacie tz albo temat do kosza albo mało zrozumiały jaki cel itd zabrał głos tylko chyba Twój klon bo jak nazwać grajka co po 3 latach przypomina sobie o koncie nadaje nowy nick na forum dla mnie sprawa prosta macie passy do konta i teraz próbujecie wstawić tam kogoś nie będę dalej tłumaczył bo tego tylko debil nie kuma graj sobie tam ja mam to w ..........ale nie odzywaj się za niego bo po co koło dupy sobie robić a nóż ktoś prosi o sprawdzenie a nóż się pomylisz jak...

Monday, 16.02.2015, 14:21

Autor: Morfeusz

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

ja mam synku dodawać leszczyku mózgu szkoda odezwało się jedno multi jurka buba hahahahahah

Monday, 16.02.2015, 13:31

Autor: Morfeusz

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

golas jesteś jerzy to fakt nie stać Cie na utrzymanie tych kilku kont napisz pożyczę Ci na premkę od rana chlam browarek niech jakieś badziewia nie pisza chowając sie pod ukrytymi nickami

Monday, 16.02.2015, 13:26

Autor: Morfeusz

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

nie zabieraj głosu chłopczyku jak nie wiadomo kim jesteś podaj nick wstydzisz się go to mordka w kubeł z nieznajomymi mi tchórzami nie dyskutuje buziaki

Monday, 16.02.2015, 13:04

Autor: Morfeusz

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

miałem nie pisać to wymaga odpowiedzi zabrakło Ci kasy na obsługiwanie kont służących do bombardowania to Twój problem zabawa kosztuje jak jej nie masz to po zasiłek idź do opieki społecznej heros z ujemnym nie może a dlaczego czy to inny heros niż pozostali napisałem już poprzednio wykorzystujesz tylko 1 fakt i dzięki temu masz przewagę nad pozostałymi graczami oni maja wioski i chcą je rozbudowywać Ty ich nie masz i dlatego burzysz innym - jeden nieudacznik przeciwko całemu serwerowi-piszę jed...

Wednesday, 04.02.2015, 15:59

Autor: Morfeusz

możliwość bombienia stolicy jak normalnej wioski po wykonanym z niej nalocie

nie potrzeba kuli/ kufla ( lubię dobre piwko) wystarczy analiza Twoich wpisów na forum i zachowań w grze,ale dość już szkoda mi czasu na to co właściciele nazwali forum a powinno się nazywać zlewem szambem itp nic tu nie wnosi żaden wpis żadna prośba oczywiście po za sugestiami nieomylnego Jerzego dlatego zakończyłem w dniu dzisiejszym moje kontakty z tym quasi forum Pozdrawiam Wszystkich

Wednesday, 04.02.2015, 15:26

Autor: Morfeusz

możliwość bombienia stolicy jak normalnej wioski po wykonanym z niej nalocie

Cytat wypowiedzi "jerzys" A Ty będziesz na siłę troche, wyrazy wspołczucia... ja nie żartuje jak zdechnę przyślij wyrazy współczucia teraz to nie na miejscu bo jeszcze żyje

Wednesday, 04.02.2015, 14:38

Autor: Morfeusz

możliwość bombienia stolicy jak normalnej wioski po wykonanym z niej nalocie

nie sprawiały nie sprawiają i nie będą sprawiać nie licz na naloty na Ciebie po co żebyś miał satysfakcję,że do tego doprowadziłeś jest sporo buców z wioskami i nie na bio więc to będzie cel nie TY a jeszcze jaki jesteś nie wiem nie znam Cię, w tej grze jesteś dałeś się poznać jako osoba nie potrafiąca przegrywać,już dawno przegrałeś ale musiało to bardzo Ci dokuczać,że robisz to co robisz ,nie będziesz nigdy razem z nowym klanem TOP1 zapomnij o tym a to Twój jedyny cel t.z. że jesteś mało ambit...

Wednesday, 04.02.2015, 14:10

Autor: Morfeusz

możliwość bombienia stolicy jak normalnej wioski po wykonanym z niej nalocie

jeszcze gram i pewnie n ie jeden buc się o tym przekona że ja tez mogę 130 bombowców postawić

Wednesday, 04.02.2015, 00:32

Autor: Morfeusz

możliwość bombienia stolicy jak normalnej wioski po wykonanym z niej nalocie

nie nakręcajcie tematu admin się wypowiedział że leje na to i "rozumie obie strony" niech bombardują i tak to gówno obchodzi wszystkich po za tymi co dostali naloty więc życzenia obyście ich nie dostali Jerzy ma racje bombardować niszczyć burzyć bo ta gra na tym przecież polega ,że jak nie potrafiłeś obronić swoich wsi przed oblami,to rozpier.....teraz wsie tym co mają bo on nie ma , niech gra jak chce czy to mądre nie wiem co jakiś czas powstaje nowy "bombardujący" bo go ....obrazili bo mu wieś...

Monday, 02.02.2015, 18:22

Autor: Morfeusz

Naloty & Stolica

nie ma po co pisać bo nie ma do kogo ci co powinni reprezentować administracje leja na takich frajerów jak my gracze

Monday, 02.02.2015, 15:49

Autor: Morfeusz

Naloty & Stolica

nie mnie to oceniać ja nie znam nieaktywnych kont czy to te multi w BC

Monday, 02.02.2015, 15:24

Autor: Morfeusz

Naloty & Stolica

komu mam oddac wioski jak 5 epoka to wymarła epoka a bucom nie oddam, byłem jestem i będę żulem a Wacek jest od początku Szefem koalicji więc i moim dlatego jak nikt z zuli nie pisze w tematach na forum bo uznali że to nie ma żadnego sensu pisze ja co mnie boli i próbuje wykazać że nie zawsze Ty masz racje

Monday, 02.02.2015, 15:04

Autor: Morfeusz

Naloty & Stolica

obla dostałeś bo pajacowałeś z bombkami koło Wacka i co kręci cie bezkarne bombardowanie to głupie jest że nie ma obrony przed tym dlatego nie pier.....że płacze bo ja nie mam mozliwośći bombardowania ze względu na to że mam wioski i skasowanie ich to ok 700-800h a to musiałby zrobic żeby móc bombardować chodzi tu o wolne sloty na lotki i tylko to Ty wykorzystujesz bo jak by gracze pokasowali wiochy bo byś sie zesrał a nie zrobił 1 nalot dlatego tak cwaniakujesz bo wiesz że tego inni nie zrobią

Monday, 02.02.2015, 14:43

Autor: Morfeusz

Naloty & Stolica

to się naucz pisać ładnie i nie cukruj bo w Twoim wieku nie wypada ja nie jestem silnym graczem jerzys 2 nalotami zniszczył to co robiłem wiele miesięcy nic mu zrobić nie mogłem bo ma sama stolicę i wykorzystuje ten fakt że gówno mu można zrobić więc za przeproszeniem po ch..... grać jak nie możesz się obronić przed nalotami i nie możesz oddać nalotów co chcecie zmusić wszystkich żeby grali na stolicach to po co limit wiosek w 5 ep 6 jak żeby grać trzeba mieć 1 to chore jest chcecie zniszczyć gr...

Monday, 02.02.2015, 10:31

Autor: Morfeusz

Ojciec Chrzestny, BORGHI

to dostane bana przynajmniej w słusznej sprawie, jak sadzę Ty już działasz żeby amnestia była dla tego oszusta,nie trudno było się tego domyślić,a co do multi jak masz dowody to zgłoś to do sprawdzenia bo w przeciwnym razie stajesz się wspólnikiem oszustwa

Monday, 02.02.2015, 02:37

Autor: Morfeusz

Ojciec Chrzestny, BORGHI

Cytat wypowiedzi "BORGHI" Morfeusz , ponoć ryby i dzieci głosu nie mają , a w sumie ten temat nie jest też dla Ciebie jak śmiesz oszuście prosić o powrót do gry, dla kogo ten temat jest dla ciebie ?ciebie już nie ma smród tylko pozostał gówniarzu po tobie i twoich przekrętach

Sunday, 01.02.2015, 12:01

Autor: Morfeusz

Naloty & Stolica

to tak a u Ciebie nalot za obel obel sprowokowany Twoim zachowaniem obleg za obleg z Twojej strony brak reakcji nie robisz obla za obla nawet nie bronisz obla tylko robisz naloty a co ciekawsze naloty tylko z wioski chronionej t.z stolicy (jednostki) symetria- nalot na stolicę ze stolicy(jednostki) to jasne fair play i symetryczne