Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-3 of 3

Tuesday, 16.12.2014, 23:07

Autor: marekvic

bob i koniec gry

Skoro graczy macie w szerokim poważaniu to ode mnie kasy już nie zobaczycie gdyż nagrodą za gre i przelewy na Wasze konto jest ograniczony bob a nie jak większość pełny rozwój. Dziekuje za takie traktowanie bo opcja kończenia budynków natychmiast jest też nie wiadomo dla kogo np.sejm ponad 20milionów złota i 170 milionów żelaza czy to normalne gdzie reszta zrobi sobie stolice za 1/5 ceny. Puknijcie sie w głowy i wkońcu zróbcie coś by utrzymać choć paru grających a nie tylko kombinujecie jak zaws...

Friday, 12.12.2014, 07:25

Autor: marekvic

bob 2014

dla wszystkich hipokrytów zakłamanych kolesi którzy nie pamiętają co zabiło gre przypomne ze nie bob a zlamanie rozejmu w sprawie nalotow. Przypomne rowniez ze place za Premium i domagam sie takich samych warunkow gry jak kazdy wiec zamiast beczec wystarczy grac mnie nikt nie dal sie spokojnie rozwinac na 45lvl a rozwoj budynkow na kazdym poziomie jest zroznicowany wiec im wyzej tym trudniej wiec i bob tez trudniejszy dla mnie gdyz niestety ale naloty ze strony BC zabily 5e i wiekszosc siedzi ju...

Friday, 12.12.2014, 07:15

Autor: marekvic

bob

opcja nr.1