Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-10 of 10

Sunday, 24.05.2015, 17:47

Autor: Furion

Szukam kogoś do sparów i do expienia bohatera.

Jak w temacie serwer 2 najlepiej epoka 1 zainteresowani proszę o kontakt w grze nick Imperius.

Friday, 22.05.2015, 17:51

Autor: Furion

Ciekawość mnie zżera :)

Wpadam na forum raz dziennie i widzę jaka jest aktywność ale jedno mnie zastanawia co było tak niezwykłego w listopadzie, że tyle osób odwiedziło je. 433 osób przy 15-20 osobach odwiedzających wieczorem to normalnie szok i ten fakt nie daje mi spokoju.

Monday, 04.05.2015, 17:43

Autor: Furion

Oblężenie i nowe pytaie odnośnie handlu 5.1.15r

Nie chce tworzyć nowego tematu więc napisze w swoim starym. Obecnie nie mam premki i maksymalnie mogę trenować 5 jednostek. Moje pytanie brzmi czy to jest bug czy też ludzie bez premki mają tak pod górkę? Chodzi mi o 1epoke.

Wednesday, 07.01.2015, 15:12

Autor: Furion

Oblężenie i nowe pytaie odnośnie handlu 5.1.15r

Bohatera expie na rexach i jeszcze ostatniego bossa nie ubiłem ( Seteh ) ale myślę, że w piątek padnie jak obrona podskoczy, a e3 to zobaczymy.

Monday, 05.01.2015, 22:47

Autor: Furion

Oblężenie i nowe pytaie odnośnie handlu 5.1.15r

E tam na razie podziękuje jestem w epoce 2 i chce się pobudować jeszcze w spokoju. Tak się zastanawiam czy przed końcem eventu lecieć do 3 epoki? Czy też będzie to samobójstwo bohater ma dopiero 6 lvl. Surki w E2 nie brak stawiam wszystko bez problemu i tak w czwartek wieczorem ewentualnie piątek bez problemu wskoczyłbym do E3. Tylko czy to ma sens bo gram raptem tydzień.

Monday, 05.01.2015, 15:46

Autor: Furion

Oblężenie i nowe pytaie odnośnie handlu 5.1.15r

Dzięki za info. Żeby nie tworzyć nowego tematu zadam tutaj pytanko. Jeżeli wystawiłem surowce na handel i chce lecieć do nowej epoki to co się stanie? Nie będę mógł iść do nowej epoki dopóki nie anuluje oferty, surowce przepadną czy też zamienią się na najmniej warty surowiec z kolejnej epoki? Drugie pytanie czy jak kogoś atakuje to ta osoba dostaje o tym informacje, że moja armia idzie do niego w Centrum dowodzenia lub innym miejscu?

Friday, 02.01.2015, 17:45

Autor: Furion

Oblężenie i nowe pytaie odnośnie handlu 5.1.15r

Czym można samemu odwołać oblężenie, które ja założyłem bo nie widzę takiej możliwości w grze, a na forum nie mogę się doczytać czy taka opcja jest?

Thursday, 01.01.2015, 12:08

Autor: Furion

Czas wojny - czy warto zaczynać?

No właśnie próbuje od jakiegoś czasu i na razie idzie mi w miarę dobrze. Topką nie będę ale ogólne pojęcie o grze zdobędę ( prawie się rymuje ). Zdaje sobie z tego sprawę, że na nowym serwie jeżeli taki powstanie gra będzie wyglądać całkowicie inaczej niż na t1 gdzie mam przeciwników z milionami surki gotowymi do zrabowania ale poczekamy i zobaczymy. Jedyny ból to te obrady bo nie mogę wybrać ustroju, a wpadam na nieaktywnych ludzi z małymi armiami i te troche surki z kanibalizmu zawsze jest mil...

Wednesday, 24.12.2014, 00:17

Autor: Furion

Czas wojny - czy warto zaczynać?

Doczytałem się, że pod koniec 2013 miał być nowy serwer. Jak jest widać więc chyba nie ma co tutaj szukać

Tuesday, 23.12.2014, 17:02

Autor: Furion

Czas wojny - czy warto zaczynać?

Witam wszystkich. Dotychczas grałem w inną produkcje bwteamu ale znudziło mi się i postanowiłem poszukać czegoś nowego. Będąc osoba leniwą szukałem gdzieś blisko i trafiłem tutaj. Jednak patrząc na kondycje serwera t2 zastanawiam się czy opłaca się tutaj grać? Top1 tak jak i spora liczba osób jest nieaktywna, aktualizacje widzę jedna tak na 2 lata. Konta nieaktywne nie są kasowane orzez co zawsze ląduje nad brzegiem wody na totalnym zadupiewie no ale po kilkunastu kasacjach wylądowałem w miarę n...