Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-9 of 9

Sunday, 22.01.2017, 15:44

Autor: slawek2200

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Tak wyglądała sytuacja u mnie:Bana dostałem za wystawienie dwa razy wiosenna ulewa po 100K z nikim tego nie ustawiałem poprostu wystawiłem Bo takie były ceny a ktos kupił no i ban. Poprosiłem szanowną administrację o przesunięcie godziny odblokowania mojego konta która wypadała w sobotę o pierwszej w nocy (są ciekawsze rzeczy do robienia w tym czasie niż siedzenie przy tej nie normalnej grze), niestety bez odzewu. Chociaż w sumie to odzew był ale taki: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&k...

Sunday, 22.01.2017, 15:43

Autor: slawek2200

sławek2200, kika

Bana dostałem za wystawienie dwa razy wiosenna ulewa po 100K z nikim tego nie ustawiałem poprostu wystawiłem Bo takie były ceny a ktos kupił no i ban. Poprosiłem szanowną administrację o przesunięcie godziny odblokowania mojego konta która wypadała w sobotę o pierwszej w nocy (są ciekawsze rzeczy do robienia w tym czasie niż siedzenie przy tej nie normalnej grze), niestety bez odzewu. Chociaż w sumie to odzew był ale taki: http://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=8d2bb2a81b http://t1.czaswo...

Wednesday, 18.01.2017, 10:42

Autor: slawek2200

sławek2200, kika

"Jak uniknąć bana podczas korzystania z aukcji W trosce o zmniejszenie ilości banów związanych z handlem postanowiłem umieścić w jednym miejsce kilka rad, których wykorzystanie zapewni bezpiecznie korzystanie z aukcji: Jeśli bardzo zależy Ci na itemie i chcesz za niego "przepłacić" (bo jest on dla Ciebie tyle wart), to zgłoś taką informacje do Operatora przez Prywatną Wiadomość na forum. Każda aukcja, w której sprzedaż przedmiotu odbędzie się znacznie powyżej wartości rynkowej, a nie zostanie zg...

Tuesday, 10.01.2017, 16:27

Autor: slawek2200

sławek2200, kika

Czy mogę prosić szanowną administrację o informację za co kretnie dostałem bana tzn co kupiłem lub sprzedałem i za ile oczywiście. Z graczem Kika nie mam nic wspólnego nigdy z nim słowa nie zamieniłem więc nie ma mowy o żadnej ustawie. A "dziwnych" nazwijmy to delikatnie aukcji można znaleźć prawie codziennie conajmniej kilka a banow zasypianie jakoś nie widać, więc proszę przynajmniej o informację ZA CO.

Sunday, 08.01.2017, 14:13

Autor: slawek2200

sławek2200, kika

Od ponad miesiąca kupuje wszystko co jest wystawione na aukcjach i przetapiam na surowce (myślę że można to sprawdzić). Nie mam pojęcia od kogo co kupuje bo aukcje są anonimowe. Gra jest na takim poziomie że posiadanie 5mln ph to żaden wyczyn, dlatego nie zwracam za bardzo uwagi czy coś kosztuje 1k ph czy 10k. Nie mam pojęcia za co ten ban.

Wednesday, 30.09.2015, 22:08

Autor: slawek2200

marysia, sławek2200

heh Kilka lat płacenia premium do tego żadnych kombinacji, teraz ban za drugie konto w 2e które nie ma kompletnie żadnego niesprawiedliwego wpływu na innych graczy i gre jako całość Ale trudno Powodzenie w grze

Tuesday, 29.09.2015, 22:16

Autor: slawek2200

marysia, sławek2200

Jaki jest problem w tym żeby posiadać konto w 6e i jednocześnie w 2e, przecież nie mają ze sobą nic wspólnego w grze te epoki dzieli przepaść, a ja po prostu z nudów chciałem pograć w 2e i 3e. Inni mają po kilka kont jednocześnie w 6e dodając sobie dzieki temu surowce i jakoś dla nich nie mam Bana

Sunday, 11.01.2015, 15:19

Autor: slawek2200

Bloodrunner, sławek2200 - wycofany.

kupiłem je w ostatnim dniu boba (wtedy wartość ma inne imię) a o ile dobrze pamiętam moja oferta nie była jedyna ani pierwsza w związku z tym był jeszcze ktoś kto był gotów zapłacić za nie tyle Kilak dni wszczesniej kupiłem ok 1k FEH za ponad 13k PH, i chyba 800UR za 12K PH i to nikogo nie dziwiło

Sunday, 11.01.2015, 15:01

Autor: slawek2200

Bloodrunner, sławek2200 - wycofany.

No ja też bym chciał wiedzieć za co? Przez ostatnie 30dni wydałem ponad 200k PH na wszystko co zdołałem kupić zeby przetopić na surke do Boba Więc o co chodzi?