Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-17 of 17

Tuesday, 04.07.2023, 14:59

Autor: basio

chcialbym zasygnalizować niszczenie gry TE

No rewelacja wprost, czysta naparzanka słowna, czyli obopólne bicie piany.. Mam wrażenie, że w TE zaczęli grać politycy.

Friday, 14.04.2023, 14:43

Autor: basio

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

O widzę, że forum się ożywiło po latach. Niemniej mam wrażenie, że zostało opanowane przez jakiś przedszkolaków, którzy znudzeni rzucaniem piaskiem po oczach, porównują wielkość łopatek tekstami w rodzaju: "moja jest większa! a wcale nie bo moja!" itp. Panowie, (bo myślę, że piszą przedstawiciele tej brzydszej części ludzkości) ile Wy macie lat?

Thursday, 23.04.2015, 09:22

Autor: basio

Zrezygnować Z Opcji Nalotów Dla Wszystkich Er

Jerzys daj spokój. Po co się wdawać w jałową polemikę z typem z innej planety. Jak widać po tekstach kabazeze to prawdopodobnie sfrustrowany życiem, pełen kompleksów pijący niebieski płyn, gostek żyjący sobie w kartonowym pudełku pod mostem, który jakimś cudem dorwał się do kompa. Albo po prostu jakiś ziutek w wieku do 10 lat. Tak więc nie dasz mu rady w idiotycznej dyskusji.

Wednesday, 22.04.2015, 12:59

Autor: basio

Zrezygnować Z Opcji Nalotów Dla Wszystkich Er

O i to jest pomysł. Ja proponuję, żeby po włączeniu opcji urlopu graczom grających na innym ustroju niż DG rosła surka. Byłoby to sprawiedliwie, politycznie poprawnie i zgodne z zasadami równości, braterstwa i tolerancji.

Wednesday, 22.04.2015, 10:02

Autor: basio

Zrezygnować Z Opcji Nalotów Dla Wszystkich Er

A ja proponuję likwidację gry. Bo i po co grać w grę, która ma w nazwie czas wojny, a z wojną ma tyle wspólnego co żaba z krokodylem. (jedno i drugie żyje w wodzie i czasami wyłazi na ląd i tyle) Gra obecnie to w większości jedno wielkie simowanie. Jak widać tylko BC jeszcze działa w atakach. Żule atakują i owszem, ale wtedy jak mają przewagę 1000 do 1. A tak boją się stracić armii, więc siedzą kupą w stolicach. Likwidacja nalotów to jeszcze jeden pomysł, który tę grę całkowicie sprowadzi do poz...

Friday, 27.03.2015, 13:43

Autor: basio

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

Spiryt "nie oceniaj innych własną miarą". Jeżeli konkretna propozycja zmian jest dla Ciebie lamentem, to już nie mam argumentów. Po prostu widzę, że z pewnymi ludźmi nie można dyskutować na określonym poziomie. A niestety zejście na Twój to dla mnie pełna abstrakcja. Przyznaję: wygrałeś doświadczeniem. A mistrz kabazeze potwierdził tylko, że chyba nawet "pacjenci zakładów zamkniętych" dostają możliwość grania w TE.

Friday, 27.03.2015, 10:43

Autor: basio

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

Odezwał się następny "myślący inaczej". Co Wy tam palicie? Bo jak widzę próbowałeś coś sklecić po polsku a wyszło chyba w języku "trolli". Co ma wspólnego cena 43 poziomu krzemu w DG , albo latania na Wacka i Rafixa z w/w propozycją.

Friday, 27.03.2015, 09:38

Autor: basio

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

Spiryt nie bardzo rozumiem Twoich wywodów. Mam wrażenie, że pisze kobieta albo facet starający się nią zostać, a któremu terapia hormonalna na tyle wypaliła mózg, że żaden normalnie myślący facet nie zdoła ogarnąć tej "pokrętnej kobiecej logiki". O co Ci chodzi? Po co te dziwne dygresje i podchody pod BC, Jerzysa propozycje zmian itp. Sama propozycja zmierza po prostu do tego, żeby nie promować w grze tzw "martwych dusz" Powtarzam nikt tu nie proponuje atakowania graczy w DG. Ale ktoś kto nie lo...

Thursday, 26.03.2015, 19:28

Autor: basio

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

O dzięki za przypomnienie zasad, niesamowite spostrzeżenie. Nie podejrzewałem Cię o taką erudycję. Niemniej w sumie własnie o to chodzi, żeby gracz na DG miał jakieś obowiązki a nie tylko włączenie ustroju i hulaj dusza. I nikt tu nie proponuje atakowania aktywnych graczy na DG. Wybrałeś ustrój sima Twój problem, tyle że graj, wbij od czasu do czasu a nie olewaj i wbijaj co 3 lata z surką od zarąbania. A jak nie zauważyłeś są gracze którzy również na dg włączają urlop, nie wiem po co ale w sumie...

Thursday, 26.03.2015, 14:19

Autor: basio

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

Cytat wypowiedzi "Rahl" Jestem na nie z atakowanie DG. Ktoś może być chory albo umrzeć i zaraz sepy chcą się zlatywać. W Te graja tez ludzie starsi i jak kogoś boli ze się rzadko pojawia to już jego problem. Nie chodzi o to żeby atakować kogoś w DG nawet po krótkotrwałej nieobecności. Tylko, żeby można było atakować takiego delikwenta np. po roku nieobecności. Myślę, że jak ktoś poważnie "zaniemoże" jak to ująłeś to w sumie ma w d.... grę w TE.

Thursday, 26.03.2015, 14:01

Autor: basio

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

Ktoś tu wyraźnie nie potrafi nabrać dystansu do pewnych tematów. A szczególnie do gry. Są jakieś propozycje, a zamiast normalnej i rzeczowej argumentacji za i przeciw lecą wyzwiska. Nie wiem czy to kompleks, czy skutek upuszczenia przez mamusię na główkę w dzieciństwie. Niemniej propozycja Jerzysa w zakresie atakowania graczy w DG nie logujących się np od roku jest sensowna. Co to argument, że gracz sobie wybrał DG i olał grę i nikomu do tego. Albo się gra albo zbija bąki i łapie motylki poza ni...

Friday, 13.03.2015, 12:40

Autor: basio

Moj skromny pomysl

A myślisz, że jak więcej razy łupniesz gościa nieaktywnego szczególnie w 6 epoce to więcej mu surki strzepiesz? I tak nieaktywni mają surki tyle, ile im np. narośnie przez nockę. Taki pomysł w sumie byłby korzystny jedynie dla 1,2 maks 3 epoki. Ja myślę, żeby bardziej sensownym było automatyczne zniesienie ustroju dg lub innego w innej epoce dającego podobne efekty, po np. roku nieaktywności. Wg mnie to jest chore, że gość nie grający np. od 2 lat wbije nagle na boba z surką od zarąbania i rozwi...

Monday, 09.03.2015, 13:00

Autor: basio

Oznaczenie zasięgu wioski i szpiegowanie pustych pól.

Cytat wypowiedzi "piotrrydz" pewnie nie, a pomysł bardzo dobry Ale, żeś wyciągnął info. Chyba z początków TE.

Friday, 27.02.2015, 12:00

Autor: basio

Krótsze szpiegowanie

Moim zdaniem normalna to ona była jeszcze w 2009 roku. A zaczęła się udziwniać od czasu jak Wacek został na samej stolicy, jako jedyny członek "Niebieskich Ptaków".

Monday, 16.02.2015, 14:14

Autor: basio

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

Cytat wypowiedzi "Morfeusz" nie zabieraj głosu chłopczyku jak nie wiadomo kim jesteś podaj nick wstydzisz się go to mordka w kubeł z nieznajomymi mi tchórzami nie dyskutuje buziaki Jeżeli ten tekst był do mnie to dodaj cztery litery i będziesz miał mój nick w grze. Chociaż jak widać po Twoich tekstach to pewnie już z dwiema będziesz miał problem. I jeżeli piszesz takie durnoty po jednym browarku to przerzuć się na soczek, bo jak widać nie dla Ciebie tematy dla dorosłych facetów. Pić to trzeba u...

Monday, 16.02.2015, 13:18

Autor: basio

propozycje zmian: konta bez premium oraz naloty

Po co pisać infa tego rodzaju? To wewnętrzna frustracja, że gra nie funkcjonuje zgodnie z własnym "widzimisie", czy jakiś osobisty kompleks? Jest możliwość nalotów to się z niego korzysta. Jerzys zaproponował pewne zmiany, a Ty wyskakujesz z durnymi oskarżeniami na temat multikont i braku kasy. Mam wrażenie, że niektórzy nie potrafią z dystansem podejść do pewnych spraw a szczególnie do gier online, ewentualnie nie dorośli po prostu do pewnych tematów. Nie można normalnie odpowiedzieć np. że pom...

Wednesday, 04.02.2015, 11:57

Autor: basio

Naloty & Stolica

Taka moja mała dygresja w zakresie powyższego tematu. Mam takie wrażenie, że ciągłe zmiany w grze dostosowane są do kilku graczy (stałych i wiernych co prawda ale „bezjajecznych”( jak powiadał mój ś.p. dziadek), którzy lubią farmić, atakować z przewagą 1000:1 itp.. Najpierw był nerf człowieka, bo paru gości płakało, że jest przegięty (tylko kto im bronił samemu ludka tworzyć). Potem zmiany w systemie oblegów (o czym pisałem dawno, często i krytycznie) do czasu aż mnie sushi zbanował za niestosow...