Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-3 of 3

Tuesday, 22.09.2015, 19:39

Autor: kazam

nowy rozdzial

Ty pieprzony wazeliniarzu paragrafy to się znajdą, ale na złodziei. Mnie to jak masz ochotę to możesz w dupę pocałować o ile na to zasłużysz. Koła w maszynie która ujebie tych złodziei już się kręci.

Tuesday, 22.09.2015, 15:33

Autor: kazam

nowy rozdzial

Co do jednego można się zgodzić.. "bez komentarza". No bo jaki może być komentarz, jeżeli prosta matematyka pokazuje nam jaki jest mechanizm oszukiwania i wyłudzania pieniędzy od graczy przez firmę K2M DORADZTWO INWESTYCYJNE, Maciej Prasal. Pytanie do was złodzieje: To co się dzieje z pieniędzmi które gracze jako sponsorzy wpłacają na premium, jako dobrowolną wpłatę ale jak mówi regulamin, jest to wpłata celowa na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry TE? Sprawa druga: Nie wiem po co się wpierd...

Saturday, 19.09.2015, 14:41

Autor: kazam

nowy rozdzial

czarny co Ty odpierdalasz ? wytłumacz mi gdzie w tym poście powyżej jest groźba dotycząca rzeczywistego życia? Jak mylisz baranku miłość z groźbą to nie wykorzystuj swojej funkcji w grze do zamykania mordy tym co zadają Ci trudne pytania. Czytałem forum i zauważyłem, że na żadne pytanie Dawidka dotyczące premium nie uważałeś za stosowne odpowiedzieć. Ja też jestem zdania, że okradacie nas z premium i przeznaczacie je na inne gry a nie rozwijacie TE. Jeszcze jedna sprawa. SM i cała administracja ...