Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 146

Monday, 09.05.2022, 16:50

Autor: Jagna

Wielkanoc 2022

potwierdzam, event w terminie tegorocznych świąt Wielkanocnych nie odpalił się, event odpalił się na początku kwietnia ,z tego co wiem poinformowany był o tym fakcie właściciel gry miał interweniować jeżeli przyjmiemy ,że święta w tym roku były na początku kwietnia to sprawa jasna EVENT DZIAŁAŁ Aga

Sunday, 17.04.2022, 12:20

Autor: Jagna

Wielkanoc 2022

w dniu 15 kwietnia doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 20% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 2 krotnie. w dniu 16 kwietnia doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 30% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 3 krotnie. w dniu 17 kwietnia doświadczenie zdobywane w lokacjach specjalnych zwiększone będzie o 40% oraz drop biżuterii i run zwiększony będzie 4 krotnie. w dniu 18 kwietnia doświadczenie zdobywane w lokacjach specjal...

Sunday, 17.04.2022, 00:23

Autor: Jagna

Wielkanoc 2022

nie wiem jak to nazwać chyba tylko okradaniem grających ,event nie działa ,a był zapowiedziany, to chyba bardzo nie fair w stosunku do tych co płacą na utrzymanie gry, Aga

Friday, 15.04.2022, 13:34

Autor: Jagna

Wielkanoc 2022

Szanowna Administracjo ! event nie działa ,działał 2 tygodnie temu jeżeli piszecie, że od 15.04 zaplanowaliście event to należy sprawdzić czy event się odpalił, prawdę mówiąc to mam ten event w ..........,ale nie mam w .............tego co Administracja pisze do wiadomości grającym, chciałabym aby to były informacje wiarygodne i sprawdzone PS. korzystając z okazji mojej bytności na forum składam wszystkim grającym oraz Administracji gry najserdeczniejsze życzenia , zdrowych ,wesołych świąt Wielk...

Friday, 24.12.2021, 22:41

Autor: Jagna

Wesołych Świat I Szczesliwego Nowego Roku

dla Graczy i Administracji gry życzy Aga ***** *** WOLNE MEDIA

Sunday, 04.04.2021, 01:31

Autor: Jagna

Wesołych Świąt Wielkanocnych !!!!!!!!!!!!!

DLA GRAJĄCYCH I ADMINISTRACJI PS. dziękuję za życzenia ze strony Administracji gry , po długim czasie przedstawiciel administracji gry zachował się jak człowiek cywilizowany oby tak dalej AGA

Friday, 22.01.2021, 18:01

Autor: Jagna

Problem z aukcją

zamiast wystawić ten zwój i pomóc nowemu graczowi to b......... robi sobie jaja nie wstyd ci b....... stary a głupi ,ty nigdy się nie zmienisz ,wyżej s....jak d....masz Aga

Friday, 25.12.2020, 02:22

Autor: Jagna

This Post by: baalzamon (Dziś, 00:51) is hidden. You ignore the user baalzamon.

no tak racja tylko o to by były "smaczne i pachnące " próbują na siłę zatroszczyć się pisiory, łamiąc moje prawa konstytucyjne nie mającymi nic wspólnego z prawem Polski zakazami, szumnie nazywanymi uchwałami anty corvidowymi hehe błazny, mnie nie zamkną w domu ,a na wigilie było nas 15 osób i mam w d....co o tym myśli policja starego zakompleksionego quasi prezesa na sylwestra taka sama będzie odpowiedz na ich troskę o mój smak i mój nosek

Thursday, 24.12.2020, 18:19

Autor: Jagna

Wesołych Świat I Szczesliwego Nowego Roku

dla Wszystkich biorących udział w grze oraz dla Administracji życzy Aga PS. nie znam takiej gry w której Administracja zachowywała się w tak chamski sposób jak tu na TE, gratuluje Maciej kultury, zabrakło KCZ więc i nie ma już tu nikogo kto podziękował by ludziom wspierającym grę, za to ,że są tutaj ja Wam wszystkim dziękuję, że jesteście tu mimo różnic i wzajemnych animozji jesteście i za to Wam chwała. Administracja jaka jest to widać nic dodać nic ująć świadczy to o nich, jak powiadają w Wigi...

Wednesday, 03.07.2019, 18:02

Autor: Jagna

KruczoCzarny

no i za przeproszeniem Wszystkich zjeb........ się ze stołka,moje gratulacje na to nie wpadła bym nigdy

Tuesday, 02.07.2019, 11:40

Autor: Jagna

KruczoCzarny

to napisał SM i podał,ze można tam robić wpisy,nie można ,ale mniejsza z tym................. Pożegnanie KruczoCzarnego Drodzy gracze, KruczoCzarny był z nami praktycznie od początku TE. Pomagał w jego rozwoju oraz zajmował się sprawami Waszej społeczności. Jednak w życiu każdej organizacji przychodzi czas zmiany. Dzisiaj żegnamy się z KruczoCzarnym, życząc mu dalszych sukcesów zawodowych oraz osobistych. Jego obowiązki z dniem 1 lipca 2019 przejmie MasterOfPuppets. Temat ten pozostanie otwarty ...

Tuesday, 25.06.2019, 22:23

Autor: Jagna

Hmmm ... ???

myślę,ze wszyscy tu grający są za tym by ta gra przetrwała,ale właściciel gry nas wszystkich traktuje jak bandę idiotów,dotąd będzie zwodził ,kombinował,oszukiwał lub wcale nie zabierał głosu do póki gra przynosi 1 zł dochodu ,samograj dla niego to własnie TE,nic nie zmieni tu ,bo za zmiany trzeba płacić a on nasze dobrowolne wpłaty traktuje jak swój czysty zysk od frajerstwa,macie to co macie i zamknijcie mordy bo zakończę grę to jego hasło dla nas ,jak ktoś tego nie zauważył to gratuluję nie b...

Saturday, 22.06.2019, 11:40

Autor: Jagna

Hmmm ... ???

czy mógłbyś podać cel tej zmiany . z tego co obserwuje na T1 to wojsko jest używane wyłącznie do ustawek między graczami,jeżeli celem zmiany ma być przyspieszenie zdobywania expy w ustawkach to zmiana nie ma sensu , ta gra to trup i to śmierdzący coraz bardziej Aga

Thursday, 13.06.2019, 13:26

Autor: Jagna

Agnesss

no tak ,ja go obrażam ,a Ty raz na tydzień wpadasz i banujesz mnie ,nie odpowiadając na żadne zadane prze ze mnie Tobie pytanie,to uczciwe z Twojej strony ? ja dałam obszerne wyjaśnienie Ty mnie olałeś i dałeś ostrzeżenie zaraz będzie ban na 7 dni potem 30 dni i s...........Aga z gry po co mam tyle czekać jak wpadniesz za tydzień daj mi bana kasacyjnego i będziesz miał z jerzysem vel baalzamonem załatwiona sprawę a ja zaoszczędzę na premium Aga

Friday, 07.06.2019, 12:16

Autor: Jagna

Agnesss

za co ? jeżeli za chama i oszusta to pytanie do Ciebie ,dlaczego blokujesz mi konto za prawdę ? po pierwsze to b.........mimo moich wielokrotnych żądań (by do mnie nie pisał) pisze do mnie co jakiś czas,pytam po co ?pytanie do Ciebie odpowiedz brzmi prowokuje mnie ,aby pisać do Ciebie ,że jest obrażany, to śmieszne ktoś pisze po to by go obrażano, tak robi tylko idiota albo osoba która z t.z. obraz czerpie dla siebie rozkosz ,a to już dewiacja prośba sprawdź proszę czy kiedykolwiek napisałam do ...

Monday, 20.05.2019, 14:53

Autor: Jagna

poproszono mnie żeby wrzucił ten pomysł na forum

a to twoje ataki https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.…&key=49890bfb61

Monday, 20.05.2019, 14:47

Autor: Jagna

poproszono mnie żeby wrzucił ten pomysł na forum

nie ma żadnej podwójnej moralności,napisałam wyraźnie,nie sram w własne gniazdo KPW zrozum to bezmózgowcu wreszcie, kim ty byleś nie tak dawno, zero ,albo mniej niż zero jerzys wielki grajek sp........ wszędzie i przed każdym,w 5ep tylko bombił i wreszcie wpadł na pomysł jak można dzięki przekrętom pobudować to co ma teraz oble za to bomby ty ciemniaku ,za obla bombki to hasło borghiego i twoje wieś ci zniszczyli ,kłamiesz nie twoja więś tylko Mario zabrałeś ja oblem to ci ja zbombili robia dokł...

Monday, 20.05.2019, 12:25

Autor: Jagna

poproszono mnie żeby wrzucił ten pomysł na forum

wyobraź sobie ,że tu masz racje jestem nienormalna,bo za własne pieniądze i z własnego wyboru gram: - na bio powinnam na techno -mam 6 gównianych wiosek powinnam mieć 3 bojowe 3 eko -limit wiosek w 6 epoce to 7 a średnia wiosek gracza z 6 epoki na serwerze to 3-4 wioski trzeba być idiota ,nienormalnym,żeby wybierać w grze opcje najmniej korzystne dla gracza i jeszcze za to płacić to dzięki tobie jestem nienormalna b............... tak gra 80% ludzi na serwerze dzięki tobie,bo doprowadziłeś do te...

Monday, 20.05.2019, 11:32

Autor: Jagna

poproszono mnie żeby wrzucił ten pomysł na forum

to nie odpowiedz na twoje pytania to po prostu stwierdzenie oczywistości :nigdy nie sra się we własne gniazdo,to dla ciebie pewno nie zrozumiałe ale tak jest i tak będzie zawsze jak zależy ci na banie dla mnie to poproś grzecznie to ci wiązankę dorzucę aby KCZ mógł dokończyć dzieła Aga