Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 143

Friday, 17.02.2017, 21:06

Autor: ARIOCH

Uwazam to za WIELKI problem

Każdy dostał ode mnie na odchodne bonusa w postaci PH minimalnie za zwykły zwój i byle co płaciłem 100.000,jak było coś ciekawszego płaciłem więcej i wiecie co??? Nikt mi za darmo PH nie dał,a skoro sobie miałem kilka milionów to znaczy że ciężko się musiałem nagimnastykować aby tyle zdobyć,a teraz wydałem je tak jak chciałem,więc czarnuch może zamknąć dziób,lub zbanować wszystkich graczy za niewinność tak jak to potrafi,ja się nikomu nie wpierdalam na co wydaje wypłate i też wydaje sobie PH na ...

Friday, 17.02.2017, 01:10

Autor: ARIOCH

Uwazam to za WIELKI problem

No ja kasuje oba konta na T1 i na T2 jutro wieczorem już ich nie będzie,nie będe grał w debilną gre która jest kontrolowana przez idiotów i na dodatek mam za to płacić premke i stracony czas... Zagram w co innego bo niechce sobie niepotrzebnie ciśnienia podnosić. Zawsze powtarzałem że gra jest po to aby człowieka bawiła po ciężkim dniu,a ta gra jest akurat po to aby człowieka dołować. Kilka tysięcy zostało zabitych przez powietrze,już nie wspomne o niesłusznym banie bo uroiło się czarnemu że ucz...

Thursday, 16.02.2017, 22:10

Autor: ARIOCH

Uwazam to za WIELKI problem

Szpiegowany nie gra od kilku lat więc ochłoń... Nigdy nie atakowalem aktywnych graczy a na tą wies latalem juz kilka razy,to byl przypadek ze nacisnalem szpieguj zamiast atakuj,ale ma to dobre strony Koncze tą chorą gre w ktorej nawet admin nie jest zdrowy ))

Thursday, 16.02.2017, 21:18

Autor: ARIOCH

Uwazam to za WIELKI problem

Jesli przez przypadek wcisnąłem szpiegowanie wsi,ktora jest blisko mnie,a chcialem wykonac atak to uwazam ze jest to problem techniczny z takimi stratami armii przy szpiegowaniu 90% szans,bez jaj że na szpiegowaniu ktore wcisnąłem przez przypadek,mam tracić całą armie gdzie odbudowa trwa minimum 2 miesiące.... Gdybym chcial poslac szpiega wyalal bym jedną sztuke... Proszę o przywrócenie armii i zmiane tego w ustawieniach,bo bez przesady.... http://t2.czaswojny.interia.pl/showmsg.p…&key=e2612a876...

Saturday, 11.02.2017, 22:18

Autor: ARIOCH

Co Zostało W Ostatnim Czasie Zmienione W Grze ? O Czym Nie Poinformowano Graczy ?

Mialem już tu nie zaglądać,ale... Popieram Agnieszke CZAS NA ZMIANE ADMINA Ten jest do BANIIII

Tuesday, 31.01.2017, 00:19

Autor: ARIOCH

Uprzejmie proszę o zmiany w regulaminie aukcji

Najgorsze w tym wszystkim że jemu się dziwne rzeczy wydają Jak zglaszam ze jest przewal to wedlug niego nie ma powiązań do pushingu Ciekawe jak nas powiązał skoro nawet zdania ze sobą nie zamieniliśmy na priv,masakra jakaś.... Mi się wydaje że dobrze było by zmienić osobe która jest odpowiedzialna za krzywdzenie ludzi (nieuzasadnione bany)

Tuesday, 31.01.2017, 00:09

Autor: ARIOCH

Kryształ Fotonów

Wystaw go za 2 miliony ale wczesniej ustal kupca Ta gra już zeszła na psy i tylko DLATEGO ze nie ma kto jej pilnować,lub pilnują ją osoby którym wydaje sie ze pozjadały wszystkie rozumy,no i tylko się im tak wydaje. Najlepiej przetop to na złom zebys nie dostal bana jak ktos kupi za dużą cene bo będzie chcial to miec

Monday, 30.01.2017, 19:41

Autor: ARIOCH

Największe Starcie W Historii Gry

Co to za różnica czy ustawka czy nie? Niech mi ktoś pokaże większy eksp od początku istnienia tej gry Pzdr.

Wednesday, 18.01.2017, 21:14

Autor: ARIOCH

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Jeszcze raz napisze ze bana dostalem niesłusznie,a apropo regulaminu.... Jesli wystawi np zwój i dam cene 100 a ktoś i tak kupi to za 50tyś to znowu dosrane bana??? Bo coś nie doczytałem się niczego w tej kwestii

Monday, 16.01.2017, 21:33

Autor: ARIOCH

Wiercenie w przedmiotach...

Żebyś się nie ździwił jak coś w tej grze zmienią na lepsze Pzdr.

Saturday, 14.01.2017, 23:32

Autor: ARIOCH

Zmiany w aukcjach

Proszę wszystkich graczy aby wypowiedzieli się czy chcą aby admini ingerowali w aukcje (banami) czy po prostu każdy zacznie sobie legalnie przekazywać PH. Normalnym jest że wały na PH były,są i będą i tego żadna siła nie zmieni i nie ma się co okłamywać. Bany są tylko bezsensownym utrudnianiem gry,bo została nas garstka starych graczy i ta garstka się zmniejszy jeśli admini będą sypali banami bez racji (jak w moim przypadku) bo nikt normalny sobie nie pozwoli na to i woli olać gre niż cierpieć z...

Saturday, 14.01.2017, 15:19

Autor: ARIOCH

Uprzejmie proszę o sprawdzenie aukcji

Zgadzam się z Jagną,jeśli ktoś chce pomóc innemu graczowi w jakikolwiek sposób to mu pomoze bez względu na to co o tym sobie myśli czarny.Przekazywanie PH zawsze było,jest i będzie czy to na duże ilości czy na mniejsze i częściej,tego nikt nie upilnuje,tak samo jak wymianki ekspa i cała reszta.To jest gra stworzona dla graczy,więc niech sobie pomagają a admini niech się w to nie mieszają bo i tak nie potrafią.Jeśli klan chce ubrać w yrdy jedną osobe a później następną niech ubiera,kogo to aż tak...

Friday, 13.01.2017, 20:09

Autor: ARIOCH

Uprzejmie proszę o zmiany w regulaminie aukcji

Moze jak wiecej osob bedzie zglaszalo to cos z tym bedzie robil bo jak narazie od 3-4 miesiecy zglaszalem lipne aukcje i nikt nie dostal za to bana,a ja dostalem bo mial takie widzimisie

Friday, 13.01.2017, 18:29

Autor: ARIOCH

Uprzejmie proszę o zmiany w regulaminie aukcji

POPIERAM Dostać bana za niewinność to jakiś koszmar,na co grać w gre skoro niewinni dostają w dupe???

Friday, 13.01.2017, 17:38

Autor: ARIOCH

Uprzejmie proszę o sprawdzenie aukcji oraz zmiany w regulaminie

Czarny się na to nie zgodzi bo zawiązał byś mu ręce,a teraz moze walic bany jak sobie chce. Trzeba mieć troche oleju w głowie żeby zrozumieć że skoro gracz widzi przewał to wystawia to samo co schodzi za grubą kase aby to ukrócić,a jeśli i jego rzecz zostanie zakupiona za większą kwote to zastanawia się nad tym czy aby komuś to faktycznie nie było potrzebne. Inna sprawa... Jeśli czarny dostał by od kogoś obcego 100tyś złotych to poleciał by z tym na policje??? Jestem przekonany na 99,9% że słowe...

Tuesday, 10.01.2017, 10:50

Autor: ARIOCH

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

To nie jest koncert życzeń żebys sobie cos zyczyl czy tez nie,tylko gra w krorej admini powinni rozpatrywac sprawy z osobna a nie walic bany na prawo i lewo bo mają takie widzimisie. Nie zrobilem niczego za co mogl bym dostac bana,a ty od razu na miesiac... To moze ukaraj kazdego kto kupil i sprzedal podobne zwoje za kilkanascie lub kilkadziesiat tysiecy PH bo patrząc kilka miesiecy wstecz takie zwoje chodzily max kolo 1000PH Zniszczyliscie tą gre sami i teraz ludzie płacą ile chcą bo mają za du...

Monday, 09.01.2017, 21:25

Autor: ARIOCH

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Baalzamon Ty strasznie sztywny jesteś chyba Szerzenie nienawiści a robienie sobie beki z admina niedojdy ktory nie potrafi racjonalnie myśleć to dwie różne rzeczy. Jak czegos nie potrafi to nie powinien sie za to brać,nie wydaje ci sie?

Monday, 09.01.2017, 21:09

Autor: ARIOCH

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Czarny? A moze Ty tak poleciałeś z tymi banami na białych bo twoim braciom budke z kebabami w Ełku rozwalili,co??? Przyznaj się

Monday, 09.01.2017, 16:05

Autor: ARIOCH

w0laj, Lejnamur, SURVIVAL

Prosze o calkowite zablokowanie mojego konta,bo nie bede gral w gre w ktorej admini karają osoby niewinne,jesli tego nie zrobicie to napisz mi czarny komu mam naublizac,tobie czy komu? lub co innego zrobic aby dostac bana na stałe? Ja sie prosil nie bede o to aby mi ktos konto odblokowal bo NIC nie zrobilem,a jak ktos nie potrafi racjonalnie myslec to nie powinien byc adminem