Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Sunday, 02.07.2017, 11:45

Autor: Ragnar

Ponawiam problem ze zbrojownią

No i już lipiec i nadal nic w zmianach w tej grze (((( znowu bedzie napisane ze sie nie moga wyrobic i postarają sie w lipcu, ale nie obiecują

Monday, 29.05.2017, 16:48

Autor: Ragnar

Ponawiam problem ze zbrojownią

Jak widać...kwiecień minął i już koniec maja....a nigdzie nie widać, aby było coś wprowadzone do tego czasu...a miało być pod koniec kwietnia lub w maju !!!

Friday, 28.04.2017, 20:18

Autor: Ragnar

Kupię zwoje

Kobaltowe oblicze śmierci.... Krwawa Brama Niebios.... Rune WYN 3x awatar swiatła Ponawiam !

Thursday, 23.03.2017, 11:53

Autor: Ragnar

Ujemna armia

Zajeto sie ta ujemna armia ? Bo teraz nie moge tego sprawdzic a na pewno gracz dskej siedzi z nia !

Wednesday, 22.03.2017, 15:34

Autor: Ragnar

Ragnar Lothborg

Jeszcze jedno tam mialem zakolejkowane kopalnie z duza iloscia surki trzymana na boba... Oby sie zaden budynek nie wybudowal a po banie surka byla w tej samej ilosci...i noe trzeba bedzie z wami sie o nia wykłócać

Wednesday, 22.03.2017, 13:24

Autor: Ragnar

Ragnar Lothborg

Kruczy jak juz blokujesz za nic to przynajmniej to rob w dzien....a nie w nocy, bo potem odblokujesz komus konto jak ktos bedzie spał !!! A po drugie nikogo nie obrazilem...a jak tak to pokaz mi te słowa....tam na T2 zgłosiłem ze gostek ma ujemna armie...zrobiłeś coś z tym ????? A po trzecie nie da sie obrazic takiej p***y grajacej co tylko naloty robi !!! Na forum też możesz mnie zablokowac !! /Wulgaryzmy. KC.

Tuesday, 21.03.2017, 12:47

Autor: Ragnar

Ujemna armia

Gracz ma ujemną armie....proszę o usunięcie zbędnych jednostek... Ip tego gracza to 20352 Serwer T2

Saturday, 18.03.2017, 11:38

Autor: Ragnar

Obraźliwe nazwy wiosek

Ciekawe Pokaż mi tam jakiś jeden wyraz obraźliwy TomS.. Chodzi ci o sima ? Jesteś nim bo tylko po to znowu wziąleś to konto aby naloty robić..przez takich jak ty nie mozna spokojnie grac... Nie mogę dostać bana bo takich wyrazów nie ma w języku polskim ! A jak mi udowodnisz ze sa, to przyjme bana...