Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 52

Friday, 06.04.2018, 12:38

Autor: Metody_2

Kiedy event na zwoje?

Ciężko trafić z wyższych epok jakiekolwiek zwoje. Mam nadzieję, że na majówkę dostaniemy taki event

Monday, 19.02.2018, 11:49

Autor: Metody_2

Ponawiam poprawic 4 epoke

Kiedyś człowiek bawił się kodami Jak mi dadzą dostęp do kodu to mogę zbalansować epoki, a co by nie A jak ktoś potrafi jeszcze ładnie rysować to nawet dodamy nowy sprzęt i jednostki, jak również zwoje Chyba się boją, że mod będzie lepszy niż oryginał XD

Thursday, 08.02.2018, 19:50

Autor: Metody_2

Który świat jest bardziej ciekawy dla nowego gracza?

Pierwsza epoka praktycznie nie istnieje w obu serwerach. Jakieś rodzynki się znajdą. Głównie gra toczy się w 3 epoce i 6 epoce. Czwarta epoka na żadnym serwerze nie żyje. 5 epoka to sporadyczne przypadki jak w 2 epoce. Z kimś zawsze możesz stoczyć batalię

Tuesday, 30.01.2018, 23:37

Autor: Metody_2

jezcze raz propozycje zmian jak kto chce (i tak nikt tego nie wprowadzi ani nie weźmie pod uwage ani nawet nie przeczyta xd )

1. Dać jakieś maksimum kosztu i czasu. Powiedzmy 9.999.999 sztuk surowca Czas maksymalny 21 dni - możliwość przyspieszenia za 2x ilość całkowita surowców potrzebnych do wybudowania budynku * procent do zakończenia budowy/100% Dla jednostek 15 sztuk i powiedzmy przykładowo 3 epoka: Kuźnia +1 za każdy poziom zwiększanie maksymalnej ilości jednostek w jednej grupowej kolejce. Za każdy poziom klasztoru, alchemik, fletcher czas produkcji jednoski skrócony o 0,25% 2. Kolejkowanie poziomów byłoby fajne...

Wednesday, 24.01.2018, 18:37

Autor: Metody_2

Ataki i grabież

To takie coś nie jest możliwe, ponieważ czyjeś surowce znasz dopiero po szpiegowaniu. Podczas grabieży ich nie znasz. Po za tym ich stan zmienia się w czasie. Jedyne co można by było zrobić to ustawianie ile czego możesz zabrać zgodnie z twoim aktualnym stanem pojemności, coś w rodzaju przenoszenia surowców z jednej wioski do drugiej, tylko że ustawiałbyś to co chciałbyś zabrać w ten sposób - którego nie mógłbyś już powiększyć w trakcie marszu. Mógłbyś go jedynie zmniejszyć poprzez zmianę przedm...

Wednesday, 24.01.2018, 17:16

Autor: Metody_2

Ataki i grabież

Z tym nie byłoby problemu napisać. Ustawić priorytet na jeden surowiec. Tylko pytanie jakby miało to wyglądać? Wersja A: opcja 1: zabierz z grabionej wioski tylko złoto, nie możesz zabrać innych surowców - więc ryzykujesz, że wrócisz z niczym opcja 2: zabierz wszystko po równo Wersja B: opcja 1: zabierz z grabionej wioski tylko złoto, możesz zabrać inne surowce i dzielą się one po równo dopiero, gdy już nie będzie wybranego surowca opcja 2: zabierz wszystko po równo Raczej oparłbym się na wersji...

Saturday, 20.01.2018, 09:19

Autor: Metody_2

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Tu nie chodzi o aktualnego TE tylko o następną edycję jeśli będzie? W tym TE sobie zapracowali przez lata na to więc nie ma im tego co zabierać. Poświęcili czas, pieniądze itp., więc powinno to być już ich. Nie ma co ich karać, bo komuś nie pasuje ta wersja. Tylko tutaj jest temat człowiek TE 2.0 - ta edycja co gramy teraz to jest jedynka! Ludzie rozróżniajcie to! Chodzi już o nową grę. Następną edycję. Nikt nie chce wam zabrać tego co już macie. Tak jak było Heros III, później wyszło Heros IV i...

Friday, 19.01.2018, 15:09

Autor: Metody_2

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Zrobiłem sobie przeliczenia. Wersja A: Człowiek z inicjatywą +30 + 1,5/poz byłby wystarczający do walk - możliwość dołączania przedmiotów z szarżą Wersja B - dla upartych Człowiek z inicjatywą +30 +0,75/poz byłby wystarczający do walk oraz 4% szans na szarżę (bez przyrostu szarży) oraz 100% modyfikator ataku (bez przyrostu szarży) - możliwość dołączania przedmiotów z szarżą Wersja C - dla całkowicie upartych Człowiek, byłby wystarczający do walk: 10% szans na szarżę (+0,5% / poz) oraz 75% modyfi...

Thursday, 18.01.2018, 13:11

Autor: Metody_2

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Czemu nie. Szarża tylko w zwojach dla każdego bohatera dostępna. Człowiek z inicjatywą - trzeba by było oszacować jej przyrost. Drugi specjalny atrybut niech będzie AA skoro człowiek ma pistolet to niech będzie bardziej pod lokacje z latającymi Baalzamol dobrze zauważyłeś trzy-cztery ostatnie runy również można zbalansować Aby były sobie bardziej równorzędne Jeszcze jeden punkt dobrze zauważyłeś zamiast % przyrostu obrony murów dać +1 do obrony na poziom i już będzie ciekawiej

Thursday, 11.01.2018, 14:58

Autor: Metody_2

Prace kncepcyjne nad wersją TE 2.0 - człowiek

Pech chciał, że człowiek na T1 był moim pierwszym bohaterem. Zacząłem grę gdzieś w 2008 roku w listopadzie. I wiem, że inicjatywa połączona z szarżą daje mocnego kopa. Drugim bohem był nieumarły, trzeci demon, a czwarty anioł. Po jakimś czasie przestałem grać i zniknąłem z gry. Wróciłem i gram - choć nie wiem na jak długo. Wciąż uważam, że człowiek jest nie zbalansowany do reszty bohaterów. Można dać człowiekowi więcej inicjatywy, a zlikwidować u niego szarżę, ale wtedy straci trochę na losowośc...

Thursday, 11.01.2018, 09:41

Autor: Metody_2

Zabrać człowiekowi inicjatywę, a pozostawić szarżę

Wtedy nie będzie zawsze wykonywał pierwszego ruchu i stanie się bohaterem względnie wyrównanym nawet na wyższym poziomie. Szarża + inicjatywa (pierwsze uderzenie z modyfikatorem ataku to zabójcze połączenie) - eliminując inicjatywę sprawiamy że człowiek staje się mniej groźny, ale wciąż będzie miał szanse w walce. Aby człowiek nie był całkiem bezbronny dać mu 10% szans na szarżę na starcie przy 50% modyfikatora ataku.

Thursday, 23.11.2017, 14:36

Autor: Metody_2

Epoka 7 - daleka przyszłość

Budynki:Międzyplanetarna baza - budynek główny Gwiezdny magazyn - spichlerz Centrum technologiczne Senatarium gwiezdne (centrum dyplomatyczne) Kosmodrom (dla statków latających) Jednoski: Gwiezdna piechota - rozrywający lekki 240PŻ 120A 60AA 50Def 230Inic 45czas marszu 440pojemności 1szpiegowanie koszt utrzymania: 0 uranium 0 techaraku 0 antymaterii 3kwarcu 5stali Gwiezdna superpiechota - rozrywający średni 360 PŻ 160A 100AA 60DEF 400Inic 35czas marszu 540pojemności 19szpiegowanie koszt utrzyman...

Monday, 09.10.2017, 15:08

Autor: Metody_2

Konrad !!

Ja mogę się pobawić w programistę w wolnym czasie za darmo! Tylko zróbcie sobie na wszelki wypadek kopię zapasową, bo nie wiem czy grę poznacie

Friday, 22.09.2017, 15:22

Autor: Metody_2

co sie dzieje zexpami

Dobry pomysł ze skracaniem ekspedycji. Choćby za podwójną opłatą z reputacji

Monday, 04.09.2017, 10:56

Autor: Metody_2

coś nowego ???

A jak rozwiążesz problem dwóch kont?

Monday, 14.08.2017, 18:24

Autor: Metody_2

Czas wojny - czy warto zaczynać?

Jak już chcesz zaczynać to startuj na T1 - jest więcej osób. Jeśli chcesz pograć i mieć szansę na szybki rozwój to znajdź sobie solidny klan. Bo dość dużo graczy jest już bardzo zasiedziałych. Albo nie ujawniaj swojej obecności jak najdłużej się da ;P A najlepiej wyprubój T1 i T2 dla porównania tu i tu logowanie jest za darmo.

Thursday, 20.07.2017, 10:53

Autor: Metody_2

Kupię Zwoje

up + Wielki Krąg Oceanu + Kobaltowe Oblicze Śmierci

Tuesday, 18.07.2017, 17:18

Autor: Metody_2

Nowe Czary, Przedmioty - propozycje.

Jak przez tyle lat taki cienki drop - no to rzeczywiście szanse są zbyt małe na wydropienie. A próbowałeś w różnych lokacjach po x-setek razy w każdej lokacji? Czasami dobre dropy lecą niespodziewanie w bardzo słabych lokacjach - co mnie zdziwiło. Myślę, że nowe zwoje w cale by nie przeszkadzały w grze. Dodatkowe zwoje myślę, że zwiększałyby szansę ogólną na wydropienie lepszych zwojów poprzez większą ilość zwojów z wyższych epok

Tuesday, 18.07.2017, 12:58

Autor: Metody_2

Może jakiś letni event, albo na koniec sierpnia event na zakonczenie wakacji?

Przydałaby się dodatkowy event w środku wakacji lub na ich zakończenie, bo dość długa przerwa w okienku letnim między świętami Super by było jakby były takie zwoje, przedmioty, artefakty które można byloby znaleźć tylko w trakcie trwania eventu Np. Tylko Wielkanoc: Artefakt - Jajko Wielkanocne +100 Punktów Życia Bohater + 25 Punktów Życia Jednostki Tylko w Wakacje: Zwój do Hełmu - Letnie Przesilenie Słońca +25 ataku bohater +15AA bohatet +5A jednostki +2AA jednostki Tylko w Mikołajki: Artefakt -...

Tuesday, 18.07.2017, 12:33

Autor: Metody_2

Nowe Czary, Przedmioty - propozycje.

A po to aby Ci, którzy mają wszystkie lub prawie wszystkie mieli powód by chodzić do lokacji Jeśli nowe zwoje dadzą coś nowego to wprowadzi to trochę odświeżenia do gry Propozycja Zwojów do zbroi (dostępne od czwartej epoki): Żelazna Obrona Krasnoludzkich murów - Obrona Naszych Jednostek +100% (+6%/poz) maksymalny poziom zaklęcia 9 Magia Żywiołów Czas trwania 1runda (+0,25/poz) Płonące Mury Asgardu - Obrona Jednostek +100% (+6%/poz) maksymalny poziom zaklęcia 9 Magia Piekieł Czas trwania 1runda ...