Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 66

Friday, 20.09.2019, 09:22

Autor: TomekBack

Problem na stronie

Witam, gram praktycznie tylko z telefonu i do tej pory nie miałem żadnych problemów od wczoraj przy każdym kliknięciu czegoś na stronie np. wchodząc w mapę,w armie cokolwiek wyskakuje mi że strona nie jest bezpieczna i jakieś bzdury, jest to denerwujące, niewiem co się stało,podpowiecie coś??? Dokładnie to nagłówek jest " POLACZENIE NIE JEST PRYWATNE "

Monday, 01.04.2019, 21:49

Autor: TomekBack

Aukcja

A tak a propos zajebista odpowiedz kurczy..... ma za dużo pkt to sobie kupuje.... parodia jedyna gra w której tak wyjęta z dupy odpowiedz dostałem

Monday, 01.04.2019, 21:45

Autor: TomekBack

Aukcja

Chłopie wali mnie to z jakiego klanu, ja gram uczciwie i od każdego wymagam tego samego

Monday, 01.04.2019, 19:24

Autor: TomekBack

Aukcja

Czyli wolna Amerykanka na chwile obecna zajebiscie

Wednesday, 27.03.2019, 22:36

Autor: TomekBack

Aukcja

Wiem drogą administracjo że coraz mniej jesteście zainteresowani tą grą, ale bardzo proszę o sprawdzenie aukcji na T2, i nie mówcie że to normalne bo złom nawet bez dziur ktoś skupuje po ponad 11tys ph... lub jeśli to waszym zdaniem normalne to wszyscy zaczniemy się wspomagać ph ,

Saturday, 02.03.2019, 13:00

Autor: TomekBack

Rogaty pożeracz popiołów

Nie stresuj się, tylko stwierdzam fakty

Friday, 01.03.2019, 23:55

Autor: TomekBack

Rogaty pożeracz popiołów

Niejeden ma ale z Tobą nikt normalny nie będzie handlowal nie kumasz swojego postępowania?

Friday, 01.03.2019, 23:53

Autor: TomekBack

Blood Wars nowalijki

Bo tam więcej graczy co mnie bardzo i dziwi i śmieszy grałem chwilę w te grę i pow że jest debilna i nudna i wogule porażka, a ludzie się nie podniecają jak idioci jacyś.... to takie moje małe zdanie

Tuesday, 12.02.2019, 22:01

Autor: TomekBack

Przejme niepotrzebne konto

Chłopie obudź się co maja gracze do administracji z nimi dyskutuj, zresztą podobno dostałeś dowody na PW

Monday, 11.02.2019, 23:18

Autor: TomekBack

Przejme niepotrzebne konto

Trzeba mieć do łba nasrane żeby brać konto tylko po to żeby naloty robić,...żenada

Thursday, 17.01.2019, 20:01

Autor: TomekBack

Mam dosc spory problem

Ok weszlem z innej i bylo nie pomyslalem o tym

Thursday, 17.01.2019, 09:19

Autor: TomekBack

Mam dosc spory problem

Przeglądarka Firefox no ja mam taki sam ekran tylko bez tej opcji Nie jestem robotem

Wednesday, 16.01.2019, 22:10

Autor: TomekBack

Mam dosc spory problem

Mianowicie mam taki komunikat: Drogi Graczu, w związku z dużą ilością akcji wykonanych na Twoim koncie w bardzo krótkim czasie pragniemy potwierdzić, że jesteś człowiekiem. Prosimy o rozwiązanie poniższej captchy (jeśli nie została wczytana, proszę odświeżyć stronę). Pozostało prób: 3. Problem w tym ze nie pojawia mi sie co mam przepisac ani kwarat w ktorym mam to napisac i wejsc na gre nie moge... oczywiscie strone odswiezalem i to nie raz

Thursday, 20.12.2018, 20:59

Autor: TomekBack

Swieta

Czy w tym roku. nawet eventu nie będzie?

Thursday, 06.09.2018, 23:46

Autor: TomekBack

Ponawiam sprawdzenie tych kont !!!

Chłopie odchodząc pozostaw po sobie chociaż resztki godności, załatwiłeś dobre konto banem bo myślałeś ze jesteś nieuchwytny a tu jednak ciekawe co na to gość który to konto ci oddał...

Wednesday, 05.09.2018, 21:19

Autor: TomekBack

Tropiciel, Spiryt77

Chłopcze o czym ty piszesz nie odzyskali byśmy? Był moment ze cześć graczy. Nie miała gl Armii i to było powodem,ja sam byłem bez woja dzieki tobie jestem na dłuższym urlopie i czasu na grę mało, ty myślałeś ze was 5 czy 6 osób serwer pozamiatało,oszust innym wyrzucał oszustwa,z 15 kont dałeś do sprawdzenia szkoda ze o swoich zapomniałeś heh

Tuesday, 04.09.2018, 14:12

Autor: TomekBack

Tropiciel, Spiryt77

A tak się wypierał ze to nie on grałeś z komury spirytem a z kompa tropicielem

Tuesday, 07.08.2018, 22:22

Autor: TomekBack

Ponawiam rebalans 4 i 5 epoki !!!

Ja mogę tylko powiedzieć ze 4 Epoka to faktycznie porażka wchodzi się do niej i zaraz wychodzi

Monday, 06.08.2018, 22:14

Autor: TomekBack

Szpiegowanie

Dziękuje pięknie doczekaliśmy się sprawiedliwości