Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-12 of 12

Tuesday, 25.05.2021, 20:22

Autor: AssarGereon

Lagi w grze, odświeżanie

Kiedy wreszcie wasza firma zrobi coś i poprawi działanie portalu albo serwera??! Ile miesięcy mamy czekać aż ruszycie dupy i usuniecie usterkę, która powoduje lagi? Co rusz i co dnia są problemy z działaniem gry! Bierzecie forsę to jazda do roboty i naprawić to! Żadnej łaski nam nie robicie, za tą forsę , którą wciąż płacą wam gracze z kontem premium!

Tuesday, 17.11.2020, 13:19

Autor: AssarGereon

Jak z aktywnością na FORUM?

Forum kipi aktywnością, analogicznie , do zainteresowania twórców tej gry, tym co się dzieje tu i na aukcjach.

Saturday, 29.08.2020, 13:13

Autor: AssarGereon

Serwer Mezopotamia

Hej, wy tam? Zapadliście w letni sen albo letarg z powodu Covid-19? Może ruszycie swoje 4 litery i zrobicie coś z serwerem, żeby nie muliło i żebym nie musiał czekać 2-3 minut aż będę mógł przejść z komendami od jednej wioski do drugiej? Od ponad tygodnia wasz serwer muli i muli i trzeba czekać długie minuty aby przejść do innej czynności czy opcji związanych z wioskami, armią itd. Ruszcie wreszcie swoje 4 litery!!! Dostajecie kasę od graczy , którzy mają klany, to łaski nie robicie!

Wednesday, 22.07.2020, 03:44

Autor: AssarGereon

Bany

Te łajzy z Interii same powinni się zbanować i iść pod pręgierz za to,że nie pilnują np. giełdy i oszukują graczy! Pisałem wcześniej,że mam w średniowieczu ustrój despotyczny i główny bohater nie powinien dostawać punktów karnych za przegrane walki w lokacjach. I dotyczyć ma to bohaterów poniżej 5. poziomu! A co? dupa! Drugi raz mój bohater przegrywa i dostaje karne doświadczenie! Ruszcie dupy wy programiści z Interii PL i naprawcie błędy!Ludzie płacą wam za premium to żadnej łaski nie robicie d...

Friday, 10.07.2020, 23:58

Autor: AssarGereon

Wybory.

Skoro chcesz wysokiej frekwencji i zachęcić niezdecydowanych do głosowania, trzeba było założyć osobny wątek czy temat w dziale pt.Dyskusje (nie związanym z grą),a nie mieszać politykę do postu o grze. Nie trzeba było zamieszczać linków dyskredytujących prezydenta RP. Poza tym widzę,że twój "język miłości", niewiele odbiega od hejtu! 40% ludzi w Polsce to sympatycy PiS i Andrzeja Dudy. Łatwo ci obrażać te 40% społeczeństwa! Już to samo dyskredytuje ciebie i twoje poglądy oraz partię PO-KO. Ale c...

Friday, 10.07.2020, 17:01

Autor: AssarGereon

Polityka

Chłopie! Przyznaje tobie rację w jednym: PiS nawaliło, zakładając, że wszystko pójdzie zgodnie z ich planami. Ale nie docenili złośliwości i obstrukcji Senatu, w którym tzw. "totalna opozycja" ma większość. To oni w Senacie, nic nie robili z tą ustawa przez miesiąc, aż niemożliwe się stało przeprowadzenie wyborów w maju. Przecież to twój Marszałek Grodzki straszył ludzi śmiercionośnymi kopertami! Nie przekonasz mnie do Po-Ko, podobnie jak ja, nie przekonam ciebie do PiS-u Więc zakończmy nieefekt...

Friday, 10.07.2020, 16:32

Autor: AssarGereon

wyprawy

Co do wypraw, to się z tobą zgadzam. Jak pisałem, mam jeszcze zbyt małe doświadczenie, więc twa rada dotycząca 5. epoki jest dla mnie istotna. Nie problem mi przyznać ,że mam zbyt małe doświadczenie w grze. Ale propaganda polityczna, to co innego! Nie pisałbym niczego, w ogóle na ten ten temat, gdybyś poprzestał na grze i nie umieszczał linków z filmikami, dyskredytującymi obecnego prezydenta RP. Więc poprzestań na grze. A w niedzielę, każdy chętny zagłosuje, jak mu sumienie nakaże i jego rozum....

Friday, 10.07.2020, 15:07

Autor: AssarGereon

Obowiązek.

Ja się nie waham, jednak muszę przypomnieć,że to jest gra i nie potrzebujemy tutaj na forum jakiejś propagandy! To nie Andrzej Duda spuścił tryliony litrów ścieków do Wisły i nie on zrobił ze stolicy "Wenecję Północy". Mogę przypomnieć na specjalne życzenie, jakie rzeczy "dla dobra kraju", robiła PO w latach 2007-2015, począwszy od podniesienia VAT-u na wszystko, a na zabraniu ludziom środków z OFE, skończywszy. PO dziś zwie się Koalicją Obywatelską, a jest to twór tak samo "obywatelski" jak Mil...

Thursday, 09.07.2020, 14:10

Autor: AssarGereon

Średniowiecze, Despotyzm, główny bohater;

PONOĆ BOHATER ZE ŚREDNIOWIECZA, PRZY ZACHOWANYM USTROJU DESPOTYCZNYM NIE MOŻE DOSTAWAĆ PUNKTÓW UJEMNYCH I MOŻE BYĆ WSKRZESZANY ZA DARMO; WIĘC DLACZEGO MAM TAKIE COŚ? TO GRA CZY BURDEL? BO JAK TO BŁĄD TO CHYBA NALEŻY TO NAPRAWIĆ! https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=9940295&key=af1f1a25f3 http://prntscr.com/teok9i Gram na T1- Mezopotamia AssarGereon, ID 49954 Co jest? Nie ma nikogo, kto tym się zajmie? Ile mam czekać na odpowiedź? Co, wielka łaska ,że ktoś z Interii PL odpisze?

Tuesday, 19.05.2020, 11:49

Autor: AssarGereon

Nierozwiązany problem z aukcjami.

Widzę,że zespół gry olewa totalnie samą grę jak i aukcje, tak samo jak PO olewa kraj i ludzi! Cwaniaki wykupują wszystko i przebijają na aukcjach ceny gadżetów,żeby nie dopuścić innych do kupienia i windują ceny do kilkunastu- kilkudziesięciu tysięcy nawet za rzeczy , które nie mają wolnego slota! A twórcy gry mają to w d... A może by ruszyli swoje 4 litery i się tym zajęli ? A dopóki tego nie zrobią, nie zamierzam wykupywać premium! Za to, że nic nie robią mam im płacić? Żadnej łaski nie robią ...

Wednesday, 06.05.2020, 17:23

Autor: AssarGereon

Nierozwiązany problem z aukcjami.

Wyluzowałem, ale sam przyznasz,że 3 godziny oczekiwania, to trochę długo. Jeśli coś kupuję, to chcę najwyżej 5 minut po aukcji użyć tego na wyprawie i wyposażyć w to swoich bohaterów.Rozumiałbym zwłokę, gdyby któryś uczestnik licytacji, zaskarżył ją albo zgłosił zastrzeżenia co do lichwiarskiej ceny. Pozdrawiam.

Wednesday, 06.05.2020, 15:41

Autor: AssarGereon

Nierozwiązany problem z aukcjami.

Zgłaszam błąd, który już był sygnalizowany i nadal nie jest rozwiązany. Dziś zlicytowałem dwa przedmioty, które na moim poziomie są dużo warte( jestem w końcu 2 epoki). Był to amulet oraz maczuga o dużych charakterystykach, które na moim etapie gry by były ogromnie przydatne. Zlicytowałem i straciłem 6 punktów rozwoju, a nie dostałem informacji o wyniku licytacji, nie dostałem owych przedmiotów ani nie zostały mi zwrócone punkty handlu. Ten problem był już kiedyś sygnalizowany dlatego się pytam,...