Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-15 of 15

Thursday, 06.04.2023, 23:31

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Za dużo fantastycznych filmów żeś się naogladal. Z tyloma kontami na pewno byś królował w co nie wątpię. Ja o dwa lata dłużej ale w trzeciej epoce kolo 4 miesięcy dłużej gram. Mi tak w krótkim czasie nie udało się uzbierać tyle pH jak tobie ze po dwóch miesacach mógłbym sobie kupić komplet YRD i parę zwoji co mało tez nie kosztują nie wspomnę o nabijanie bohatera w szybkim tempie jak ty. Tak że jesteś cienki, i bojazliwy. Najpierw chciałeś się zmierzyć stolicznymi, jak się zgodziłem to sie wycof...

Tuesday, 04.04.2023, 12:25

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Myślałem że się sam poochwalisz i czekałem Więc kolega robił z siebie i robi nadal bohatera źe jaki on odwazny i mnie atakuje, ale tym się nie pochwali żem go zaatakował jak przylazla jego kumulka do stolicy ? Były tylko trzy armie bo 4 jego armia właśnie mi piechte w innej wiosce kasowała. Oto piekne złomowanie ! https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11730584&key=a190439fec

Wednesday, 29.03.2023, 23:21

Autor: Bombowiec

Aukcje

Ciekawi mnie tak patrząc na aukcję, kto tak zaznacza zwykły złom z 3 slotami po zakończonej aukcji do zgłoszenia ze sprzedano za duża kwotę, a pewnie skupuje złom lepszej jakosci bez slotów. Zwykły złom z 3 słowami idzie za 10000 Lepszy złom bez slotów za 8000 Średni złom bez slotów za 8000 Po przetopieniu zwykły złom z 3 slotami daje tyle samo surowców co lepszy złombez slotow i więcej niż średni bez slotow złom. Więc w takim razie trzeba zaznaczać wszystkie aukcje bo ceny są za wysokie.

Tuesday, 07.03.2023, 11:52

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Z matematyki mi dobrze szlo w szkole ale teraz chyba jakieś inne obliczenia są bo: Stolice która straciles u mnie to 24 tysiące jednostek Poboczne twoje to 23tysiące jednostek W tamtym czasie oczwyście bo teraz masz ich już więcej. Moja stoliczna to 29 tysięcy jednostek w tamtym czasie. Więc policzmy 24stolica+23poboczne=47 tysięcy jednostek twoje armie ------------moja armia 47 tys............《 ............29tys. Coś mi tutaj nie pasuje ? Nie wiesz co czasem ? Bo z twoich obliczeń moja stoliczn...

Monday, 06.03.2023, 16:08

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Jak tak patrzę na te twoje wszystkie wpisy, to myślę że coś z tobą nie tak. Najpierw płacz abym ci odpuścił bo chcesz się rozbudować. Potem płacz ze cie nie atakuje bo zbudowałes sobie kumulkę i każdy ma cie wtedy atakować, jedna armia mniej i juz się boisz przyjąć jedna armie na trzy swoje. Straciles stoliczna to robisz z siebie bohatera i jaki ty odwazny jestes, chodź atakowales bo myślałeś ze stolica pusta. Zaraz po tym płaczesz ze masz sama piechotę i ciężko przeciwko halka walczyć 1&1 chodź...

Thursday, 02.03.2023, 11:51

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

No proszę, teraz od idiotów mnie wyzywa Jerzysku za dużo siedzisz na tej grze ! Moja armia stoliczna tyle razy stała sama w stolicy i jakoś miałeś całą stoliczna i nie zaatakowałes. Ty naprawdę żyjesz chyba juz tylko w świecie fantazji, do roku chcesz się zrównać do poziomu mojej stolicy chyba jak sobie zrobisz jeszcze kilkanaście kont co by ci drzewo dawaly . Pewnie ze przyjmuje, będę czekał w stolicy bez dodatkowych armi i dodatkowych jednostek przyjmujących na siebie uderzenia twojej stołeczn...

Wednesday, 01.03.2023, 16:04

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Chłopie przy takich ilosciach jednostek przy szarzy nie ma znaczenia czy to piechotą czy halka pustoszysz czyjąś armie. Nie gram miesiąc tylko dłużej i wiem jakie są wyniki walk z szarza. Więc przestań juz się bronic tymi twoimi wywodami, bo nie ja jestem tchorzem tylko ty. Nie ja ci kazałem budować stolice w ilość jednostek a nie w jakosc, to nie szosta epoka !

Monday, 27.02.2023, 22:47

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

" ja przynajmniej nie boje się atakować ... nie to co niektórzy." I co bohaterze ? Takie odważny a uciekł Przed atakiem to stało ! https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11687659&key=443abf9de6 Gdy wszedł atak to to stało ! Tchórz uciekł ! Odważny jest jak ma 4 pełne armie i kogoś od tchórz wyzywa. Pisałeś ze się boje a poleciałem na twoją kumulkę ! https://t1.czaswojny.interia.pl/showmsg.php?mid=11687669&key=ea3c066338 I nie pisz do mnie na grze bo tylko mi skrzynkę zawalasz tymi twoim...

Thursday, 23.02.2023, 08:11

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Zastanow się czy armie czy stolica twoja stała. Teraz też czekam jak twoje 3 armie będą w stolicy to prawie 23 tysiące jednostek, no ale jak widać boisz się i puszczać sobie pionki na stolice. Nie rób z siebie takiego bohatera, bo stać z 4 armiami to nie bohaterstwo. I tak mówiąc nie atakuje na twoje zawołanie tylko wtedy jak mam chęć i jest okazja Tak ze jak jesteś takim twardzielem to zostaw te 3 armie w stolicy wpadnę do ciebie. Może akurat siadzie ci szarza i wygrasz.

Sunday, 19.02.2023, 11:36

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Dzięki kolego za wrzucenie mojego posta. Juz odzyskałem hasło do forum. Tak tak nie boisz się, to ciekawe czemu zawsze na pusta stolice atakujesz. Ani razu nie zaatakowałes jak stołeczna stała ! Jak zaatakuje jak będzie armia stołeczna stała to wtedy możesz napisać ze się nie boisz

Tuesday, 07.02.2023, 09:15

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Opis jerzysa czyli rand1 w 3 epoce OPIS Ciekawe co zrobi Gladiator jak zobaczy moje armie w stolicy. takim byłem pryszczem, niewartym kompletu yrdów, zaledwie 2 miesiace temu... więc ciekawe co zrobi, są opcje: - pojdzie z atakiem stolicą - jak tchórz wyśle jedną jednostkę, albo wyśle poboczną, albo jakieś jego multi wysle armie ... tak po tchórzowsku .... Jak sądzicie ? :-) 3cia opcja - nic nie zrobi. bo ten top 1 atakuje tylko wtedy gdy ma gwarancje braku strat ... Po : 1) Ne atakuje jednym pi...

Monday, 06.02.2023, 20:09

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Ps Ciesz się ze nie zostałem w drugiej epoce bo byś w ogóle się nie rozbudowal bo dwa ataki dziennie i 40 mln surowców byś nie mial placzku

Monday, 06.02.2023, 20:05

Autor: Bombowiec

nowy wątek - powolne złomowanie pewnego multi klubu z 3e

Ale ześ się rozpisał Tak ze płaczku coś mi tutaj nie gra z tego co pisaliśmy jeszcze podczas Boba to mi pisaleś źe już masz ten zwój ma udźwig do hełmu, czyli drugiego lutego zakupiles drugi Chodźbys się posral to nie dałbys rady uzbierać tyle pH w 3 miesiące w 3 epoce aby zakupić tyle run YRD bo mi to zajęło o wiele dłużej i uczciwie. Z kolegami grasz dobre hehe i wszyscy zgodnie pakują ci drzewo na twoje konto. Oczywiście nie mają premii i tak szybko budują jednostki. Gubisz się w swoich kłams...

Saturday, 10.12.2022, 10:19

Autor: Bombowiec

T2

Ja mam to samo ale na T1 gdy wchodzę na stolicę

Tuesday, 26.04.2022, 19:53

Autor: Bombowiec

Ustrój w 5 epoce nie działa !

Chodzi mi o ustrój Terroryzm. Wszystkie Twoje jednostki (nawet nielatające) mogą brać udział w bombardowaniu, zaś ich atak traktowany jest jako atak oblężniczy. Atak wszystkich jednostek wykonujących nalot jest ograniczony do 10. Nie możesz mieć innych wiosek oprócz stolicy. Nie dziala atak jednostek, jako atak oblęzniczy tylko jako zwykły atak. Działa tylko w nalotach, a jak tylko w tym ma działać, to ustrój nic nie dający a odwrotnie bezsensu bo lepiej bombowcami latać i mieć wszystkie wioski ...