Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 82

Monday, 21.07.2008, 19:23

Autor: sergo

propozycja - spichlerz zmiana niekosmetyczna

Po zacietej dyskusji moj pomysl zostal wcielony w zycie (nawet nie zauwazylem kiedy ale jest gitarra dzieki wam o BW teamie)

Saturday, 19.07.2008, 12:48

Autor: sergo

urlop a czas do ataku na wioske...

Cytat wypowiedzi "Thorga" Jest to celowe, żeby zapobiegać zakładaniu konta przez nowych graczy, żeby "zaklepać" sobie dobre miejsce w środku mapy, a następnie przechodzeniu na urlop i wracaniu z niego, kiedy będzie już można farmić wszystkich naokoło, a nas nadal nie przez te kilka dni ochrony chcesz farmic ? z czym... toz surowcow ledwo starcza na zbudowanie totemu poziom5 a bez tego nie ma kopalni i w zwiazku z tym armii moim zdaniem zegar ochronny wioski powinien byc zamrozony przy przechodz...

Friday, 18.07.2008, 09:25

Autor: sergo

Multikonta

Cytat wypowiedzi "WnD25" sergo zapewne jest tylko zwykłym prostakiem ;D tak jestem zwyklym prostakiem... i dobrze mi z tym... jak juz wyzej zostalo napisane koles zadal pytanie na ktore odpowiedz padla wczesniej. Ja tylko uzupelnilem a spamer ze mnie taki jak z gagarina baletnica. przyganial kociol garnkowi: Raziel Postów: 193 (z czego 80% o niczym)

Thursday, 17.07.2008, 21:30

Autor: sergo

Multikonta

Cytat wypowiedzi "WnD25" gdzie dokładnie mozna zgłosic chęc grania więcej niż jednej osoby z danego adresu IP ?? dokladnie to mozesz zglaszac w kazdym sklepie miesnym i w wybranych drogeriach.

Thursday, 17.07.2008, 21:26

Autor: sergo

Premium na serwerze beta

"Konto premium jest Twoją dobrowolną wpłatą na rzecz utrzymania serwera i rozwoju gry" nikt nie musi placic no a jak placi to po to aby dopomoc tworcom... chyba jasne to co nie? no i wydaje mi sie ze sporo jeleni zaplaci bo koszta gier ze stajni bw team w porownaniu do innych morpg sa naprawde smieszne.

Wednesday, 16.07.2008, 20:13

Autor: sergo

urlop a czas do ataku na wioske...

ewidentny bug skoro po zalozeniu konta dajemy urlop i czas do ataku na wioske stale sie zmienia az w koncu "nowe" konto po przebudzeniu nie ma ochrony @all

Tuesday, 15.07.2008, 09:20

Autor: sergo

premium, flagi, dyskryminacja czy niedopatrzenie

ty thorga zaloz majtki zanim do mnie napiszesz toz ja wiem o pay palu no i z niego korzystam ale chodzilo mi o to ze nie ma flagi ie... dodajcie ja chocby tylko z opcja pay pala a mi bedzie gralo.

Tuesday, 15.07.2008, 08:42

Autor: sergo

premium, flagi, dyskryminacja czy niedopatrzenie

Wsrod flag takie perelki jak mexyk i peru a o zielonej wyspie zapomniano... Dodajcie flage irlandii bo glupio ze jest uk a nie ma ie na liscie (tymbardziej ze sporo graczy tu jest)

Tuesday, 15.07.2008, 00:25

Autor: sergo

PREMIUM na 180 dni??

Cytat wypowiedzi "Darius" Ej mi też przedłuż;p az strach pomyslec co bedzie jak sie w koncu dam przekonac spamerom do przedluzenia penisa

Monday, 14.07.2008, 23:50

Autor: sergo

PREMIUM na 180 dni??

http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=379df7d735 "Administracja Burning Riders."

Wednesday, 09.07.2008, 02:22

Autor: sergo

Czary - czy będą na alfie dostepne?

chcialem tylko zauwazyc ze zwykle po alfie jest beta

Tuesday, 08.07.2008, 00:33

Autor: sergo

Propozycja - zmiana w kolejce budowy

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Raczej zwiększyło komplikację skryptu tu sie zgodze ale czy czasem komplikacja skryptu do zmniejszenia obciazenia nie ma sie jak 1:2 ? moze warto troszke sie wysilic i nieco skomplikowac skrypt jesliby mialo to przyniesc wymierne korzysci.

Monday, 07.07.2008, 09:32

Autor: sergo

Propozycja - zmiana w kolejce budowy

Proponuje dodanie mozliwosci przesuwania kolejnosci zadan... Poki co jest tak ze aby zmienic co chcemy wybudowac wpierw trzeba anulowac budowy juz zakolejkowane i pozniej rozpoczac je od nowa. rozpoczeta budowa (nr1) przy przesunieciu w inne miejsce od razu by wskakiwala na maxymalny czas budowy zeby byla jakas kara za nieprzemyslane stawianie budynkow. Mysle ze troszke by zmniejszylo to ilosc informacji wysylanych do bazy (anulacja + nowa budowa na rzecz informacji o przesunieciu)

Monday, 23.06.2008, 21:36

Autor: sergo

propozycja udogodnienia - logowanie

Cytat wypowiedzi "Karrila" Uzywam Mozilli i nie mam zamiaru tego zmieniać tylko z tego powodu. Tym bardziej, że nie jest to taka skomplikowana do wprowadzenia opcja. Tak jak napisałam to tylko propozycja i ewentualnie prosiłabym o wypowiedz w tej sprawie kogoś rozsądniejszego lub z "szefostwa" bo wypowiedz Sergo jest dla mnie troche bez sensu :/ (bez obrazy) przeciez mozna miec w systemie wiecej niz 1 przegladarke chocby tylko po to zeby latwiej sie logowac do gry, instalacja opery to tez niezb...

Sunday, 22.06.2008, 23:32

Autor: sergo

propozycja udogodnienia - logowanie

w operze opcja zapamietywania hasla zapamietuje takze kraine wiec zmien przegladarke i po problemie.

Friday, 13.06.2008, 01:32

Autor: sergo

Linux

Cytat wypowiedzi "KruczoBrązowa" buhahahahhahaha Polecam Power XP ja śmigam na pentiumie 233 MHZ i 64 ramm xD oraz geforce2 Udało mi sie odpalić nawet na 133 i 32 ramm ale pasek ładował sie chyba z 10x (czyli jakies 15-20 sekund) sam uzywam powerxp bo ladnie jest polatany (mimo ze mam kompa ze sporymi mozliwosciami) kiedys fascynowal mnie mandrake obecnie coraz bardziej sie zastanawiam nad instalacja drugiego systemu na dysku ktorego czesc uzywana jest jako swap file pod moja winde. Tak czy sia...

Friday, 13.06.2008, 01:00

Autor: sergo

Czemu ciagle mi to wyskakuje ?

dobre proxy powinno rozwiazac problem z tym ze najczesciej dobre = platne. Jesli nie wiesz co i jak z proxy to spytaj dziadka google on na 100% pomoze.

Friday, 13.06.2008, 00:48

Autor: sergo

Spam dla rangi oraz...

Wlasnie coz jeszcze moze popychac ludzi do tego procederu? Moze chodzi tu o wrodzona zlosliwosc pewnych jednostek, czasem mysle powodem takiego postepowania jest chec bycia zauwazonym i akceptowanym na forum ze wzgledu na klopoty w szkole/rodzinie/podworku. Napiszcie cos od siebie podzielcie sie przemysleniami i moze sprobujmy wszyscy wymyslic jakies srodki zaradcze przeciwko sztucznemu rozdmuchiwaniu forum i utrudnianiu z jego korzystania przez osoby cieszace sie z poirytowania grupy trzymajace...