Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-9 of 9

Monday, 16.06.2008, 05:50

Autor: hvt

Osadnik - czy ktoś już go buduje ?

lol diablo 111 dzieki.....normalnie szok rzeczywiscie....takim malym drukiem...heh o ja biedny....dopadla mnie pomrocznosc jasna

Monday, 16.06.2008, 02:27

Autor: hvt

Osadnik - czy ktoś już go buduje ?

k..... mam osadnika siedze od 23 ( jest 02.19 ) i kombinuje jak zalozyc druga osade tutek g... wyjasnia....na forum tez nic na ten temat nie znalazlem . to pierwsza dla mnie gra tego typu wiec sie troche miotam i motam mam technologie ognia, mam osadnika, jak juz wczesniej wspominalem......chce go wyslac, zeby mi zalozyl osade nowa zreszta ale nigdzie nie widze opcji zaloz osade, czy cos w tym stylu wrzucalem go do armi i kombinowalem jeszcze kilka rzeczy ale ni grzyba nie moge zrobic nowej osad...

Saturday, 14.06.2008, 22:41

Autor: hvt

speed serwer ?

no wlasnie....i dlatego wszystko sie liczy kazdy kamyczek i kazdy punkcik expa.....

Saturday, 14.06.2008, 21:21

Autor: hvt

speed serwer ?

ooooo czesc thorga. dla mnie to juz nie jest problemem....ale dla zaczynajacych gre to problem i jak pisalem wyzej ( przyklad dwoch kumpli ) ja nie patrze z punktu widzenia gracza, ktory gra juz od jakiegos czasu, a z punktu widzenia gracza zaczynajacego gre. poprostu uwazam, ze start wszyscy powinni miec rowny, a nie zalezacy od dobrej lokalizacji czyli od szczescia. od szczescia to powinny zalezec dropy, a nie mozliwosc podstawowego rozwoju.

Saturday, 14.06.2008, 19:07

Autor: hvt

speed serwer ?

Cytat wypowiedzi "VeiN" Mistrzu ta gra jest głównie oparta o rozwój miasta a nie o lokacje. to powiedz mi skad wezmiesz graty dla bohatera no i runy ???? zrobisz armie 100 sloniowatych i bedziesz w drodze napadal tych ktorzy juz to maja i bedziesz im odbieral gratki i runy ?????

Saturday, 14.06.2008, 18:56

Autor: hvt

speed serwer ?

no dobrze.... siedzisz okolo 3h i ile wypraw mozesz w tym czasie zrobic ??? ja gora trzy a mam 12 wypraw, czyli wychodzi na to, ze musialbym poswiecic ponad szesc godzin zeby je zaliczyc ( szesc godzin jesli chodzilbym ciagle do tej samej lokacji specjalnej ). jesli chce isc do innej to musze na to poswiecic ponad poltorej godziny w dwie strony, czyli w trzy godziny grania moge zrobic dwie wyprawy. bohater wtedy jest zajety, a wyslana armia bez bohatera nawet jak wygra z przeciwnikiem nie daje b...

Saturday, 14.06.2008, 10:27

Autor: hvt

speed serwer ?

Cytat wypowiedzi "VeiN" Co do odległości lokacji - ja mam 1h do jaskini . Ale myślę, że problem się sam rozwiąże w następnej epoce - mając 3 wiochy ma się już spory zasięg. Przypuszczam, że można stacjonować wojskiem u swojego sojusznika (poprawcie mnie jeżeli się mylę , jeżeli tak jest to można objąć spory kawał mapy i napewno gdzieś znajdzie się miła okazja. Z resztą 3 wioch = 3 bohaterów = 4 wyprawy na łba no wszystko cacy....znaczy sie niby. teraz nie ma premium tzn. wszyscy maja, ale za ja...

Saturday, 14.06.2008, 09:55

Autor: hvt

speed serwer ?

Cytat wypowiedzi "-_-<" no moze to i racja ale tak szybciej mozna wszystko osiagac... a to jest swego rodzaju oszczednosc czasu P no tak wiecej eopk wiecej opcji ale nawet jesli lokacja jest obok ciebie to marnujesz jakies min 13=14 min a co za tym idzie dluuugo jak ktos ma dalej do lokacji specjalnej to jak ma wykorzystac 12 wypraw ? ja mam lokacje specjalne w odleglosciach 35 min , 44 min i 1h 25 min pracuje, a mam taka prace, ze nie mam w niej dostepu do netu. heh i tak sie zastanawiam kiedy...

Monday, 02.06.2008, 18:39

Autor: hvt

bohater a ilosc jednostek armii

Cytat wypowiedzi "Raziel" Radzę poczytać tutorial. W walce przeciwe innym graczom bohater może prowadzić dowolną ilość jednostek. W lokacjach specjalnych może prowadzić maksimum tyle jednostek ile wynosi jego dowodzenie. ok. sorrki, rzeczywiscie.......jest to pierwsza gra tego typu w ktora gram wiec sie troche motam, bo nie wszystko kumam od razu dla mnie to nowosc. czytalem tutka, ale wiele rzeczy umknelo mojej uwadze zreszta co i raz zagladam do tutka. dzieki za pomoc i oswiecenie mnie ciemne...