Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-3 of 3

Saturday, 20.04.2024, 13:32

Autor: Pionier

Aukcje

Nie robię szumu tylko jak ktoś inny skupował za niższą cenę a nie z waszego klanu to był zgłaszany akurat w tym wątku. Pewnie chodzi ci o mnie. Nie jestem potęznym graczem z 3 epoki bo armie mam średnia. A muszę się rozwijać bo wy wszystkich nowych graczy niszczyciel zaraz po przejściu do 2 lub 3 epoki nie pozwalając mu się spokojnie rozwinąć. A tym bardziej mnie to motywuje, cele mam dwa od was. Jeden z 3 epoki już niedługo będzie się cieszyć z ataków na mnie a ten z drugiej epoki chwilkę pocze...

Thursday, 18.04.2024, 16:25

Autor: Pionier

Aukcje

Spiryt nie wiem po co się tutaj tak wysilasz skoro nic z tym nie zrobią ! Teraz weszli na wyższy poziom bo nawet zwykły złom wiercą i za 20k a nawet 30k sprzedają. Nie mów że nie macie skąd przerzucać pH bo 6 epoki u was jest sporo w DG co pH mają nadmiar i chyba dwóch graczy co nie są w DG a pewnie znajomi z innego klanu co jest tylko 6 epoka skupują. Tak że proszę nie przesadzać że nie sprzedajecie złomu bo nikogo innego tutaj nie ma w niskich epokach co by potrzebowali pH tylko wasz klan.

Tuesday, 06.02.2024, 08:10

Autor: Pionier

Następne aukcje

Miałem nic nie pisać. Ale nie myśl że to będzie sprawdzone . Co innego jak by ten klan zgłosił oszustwo to do dwóch dni by ktoś był zablokowany. Tajemnicy nie ma że likwidowalem konta w 6 epoce aby pograć sobie w niższych co ktoś gra więc przeniosłem sobie pH na te konto po trochu i dawałem nie jednej osobie tylko i co ? Skarga od klanu Rabusie i dwa dni i pojawia się SM, skupujesz złom po normalnej cenie i co zgłaszają znowu oni i odpowiedź ma po dwóch dniach i to prywatna że wszystko jest lega...