Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 124

Thursday, 21.08.2008, 17:07

Autor: Zoltan

Barbarzyńskie wioski [Propozycja]

Pomysł nieciekawy - na czymś farmić trzeba. Tak poza tym pomyślałeś o słabszych graczach którzy w swojej okolicy znajdą takie "barbarzyńskie wioski"? "Jestem nowy i też chcę farmić a kilka mamutów to jest coś :/"

Sunday, 17.08.2008, 07:54

Autor: Zoltan

NA JAKIE LOKACJE Z JAKIM WOJSKIEM W 2 EPOCE ???? CHODZIĆ ????

Ja na bohu miałem 140 leczenia, więc może dlatego nic nie padało... Legionistów nie radzę wysyłać na wilki....puściłem bodajże 8 legionów i 1 hoplite (no i procka aby zapełnić slot) - padło wszystko włącznie z bohaterem.

Wednesday, 13.08.2008, 19:07

Autor: Zoltan

pusz czy nie pusz??

Nie! Z innym graczem możesz umawiać się na co tylko chcesz...push to współpraca pomiędzy 2 kontami tego samego gracza... Czyli wszystko legalnie.

Wednesday, 13.08.2008, 19:00

Autor: Zoltan

NA JAKIE LOKACJE Z JAKIM WOJSKIEM W 2 EPOCE ???? CHODZIĆ ????

Do krowy: Bohater w obronę!! Zanim odszedłem wykonałem około 20-25 tych lokacji i nigdy nic nie padło

Wednesday, 13.08.2008, 10:50

Autor: Zoltan

NA JAKIE LOKACJE Z JAKIM WOJSKIEM W 2 EPOCE ???? CHODZIĆ ????

Po co ten CapsLock.... Jedyne co mogę doradzić to 10 hoplitów na 4 lvl siedliska wilków - bez technologii 100% zaliczonych, 0 strat

Tuesday, 12.08.2008, 20:49

Autor: Zoltan

Rozrywka gdy się nudzisz :) co zrobisz

Śpiewam :/ Sorry za taką odpowiedź, ale ten temat robi się coraz głupszy...paląca sperma, wulgaryzmy, flame - ja rozumiem, że offtop, ale tutaj trochę kultury także by nie zaszkodziło no nie?

Tuesday, 12.08.2008, 20:45

Autor: Zoltan

Pytanie ....

W 1 erze tylko na bosie, ale większą szanse masz na znalezienie włóczni w spichlerzu przeciwnika, tak więc lepiej nie robić sobie zbędnej nadziei.

Sunday, 10.08.2008, 14:33

Autor: Zoltan

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Ja miałem około 120-130 leczenia, wszystkie technologie do wilków - zdarzało się, że padała połowa wilków więc ten pan prędzej czy później doczeka się łomotu A co do gwardzistów miałem oczywiście na myśli tygrysy a nie miśki - podałeś raport z miśkiem gwardzistą i ilościach 15-7 więc nie ma o czym gadać....

Sunday, 10.08.2008, 10:24

Autor: Zoltan

Oddam konto

Konto oddane...tożsamość odbiorcy jest chyba nieważna... Jego odpowiedź na zadane pytanie: Przykładowo: W epoce starożytności mieliśmy 3 wioski. Po przejściu do średniowiecza nie posiadamy żadnej z technologii cywilizacyjnych (dających możliwość posiadania większej ilości wiosek), w związku z czym w wioskach nr 2 i 3 występuje korupcja pochłaniająca ½ produkowanych surowców. Pierwsze co każdy gracz powinien zrobić przed rozpoczęciem gry to zapoznać się z tutorialem. To był cel pytania...możesz n...

Saturday, 09.08.2008, 22:03

Autor: Zoltan

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "reck" a moim zdaniem mamuty sa najbardziej niepotrzebna jednostka w pierwszej epoce caly czas jade na wilkach i raz tylko stracilem jednego( poziom 1-3 jaskini) jednak wazne jest by najpierw dopakowac techami skoro nie widac roznicy to po co przeplacac? tak zeby nie bylo to daje link http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=418621&key=328dfbb9a1 szybciej i taniej Poczekaj aż trafisz gwardzistów Cały czas jedziesz na lokacjach tzn ile?

Saturday, 09.08.2008, 21:55

Autor: Zoltan

Oddam konto

Wszystko ok oprócz 2 rzeczy: Po 1) Chętni na PW po 2) Odpowiedź na pytanie jest ekhem błędna....nie trzeba być w 2 erze by poznać odpowiedź....te pytanie nie powstało bez powodu.

Saturday, 09.08.2008, 21:02

Autor: Zoltan

Oddam konto

Można powiedzieć, że odpowiedź oznajmiająca rozwiązanie problemu korupcji, jest także odpowiedzą na zadane pytanie. Wystarczy to odpowiednio zinterpretować. No nikt nie chce konta??? Zależy mi na czasie...wyjazd niedługo, a surówka nie lubi czekać

Saturday, 09.08.2008, 18:55

Autor: Zoltan

Oddam konto

Cytat wypowiedzi "Dario123" Ale przecież 12 latek odpowie a 15 latek tylko przepisze jego odpowiedź Heheh...szczerze mówiąc nie pomyślałem.... CHĘTNYCH ZAPRASZAM NA PW

Saturday, 09.08.2008, 18:44

Autor: Zoltan

Oddam konto

Masz rację...ale jestem pewny, że 10 latek pogubi się w grze....albo co gorsza znudzi mu się ona bardzo szybko...15 lat to wystarczający wiek. Co do pytania....każdy odpowiada na to samo pytanie...zwracam uwagę na staż gry - pytanie jest tylko dowodem, ze odbiorca ma jakieś pojęcie o TE EDIT: UWAGA Konto jest atakowane przez złych panów z jednego klanu W miarę wprawiony gracz nie będzie miał z tych problemów (w stolicy odpowiednie wojsko, w 2 wiosce rozbudowa spichlerzy wystarczy) - ataki są zem...

Saturday, 09.08.2008, 18:01

Autor: Zoltan

Oddam konto

Ostatnio miałem mało czasu na grę w TE przez co moje konto było zaniedbywane....poprzez częste zasiadywanie w grze cierpi moje życie prywatne, tak więc zmuszony jestem zakończyć moją przygodę...poza tym niedługo planuję wyjazd z kolegami i koleżankami pod namiot (jeśli będzie ciekawe nawet do końca wakacji)...co prawda zabiorę laptopa, ale raczej nie gra będzie mi w głowie..tak więc oddaje konto: Piszę ten temat ponieważ chciałbym oddać komuś konto: Nick: Odrodzony (ranking obecnie 11 pozycja......

Saturday, 09.08.2008, 11:32

Autor: Zoltan

Kochana administracjo cz. 2

Teraz rozumiem co miałeś na myśli pisząc o fabule Fakt, faktem fabuła w grach via www jest często pomijana. Powiem szczerze, że w BW nigdy nie czytałem opisu z wypraw, ale czuło się ten klimat. Bloodwars jest perełką BWTeamu - według mnie najlepsza gra via www, jaka dotąd powstała. Co do zadań w stylu BW to masz rację...brakuje mi tutaj typowych questów, tyle że nie mam pojęcia na czym miałyby one polegać (imo wyrżnij x aniołów to zły pomysł....to dałoby nierówne szanse pomiędzy "często wybieran...

Saturday, 09.08.2008, 09:53

Autor: Zoltan

Kochana administracjo cz. 2

Facet trochę przesadzasz...no to lecimy: "Nie porównujmy BW do TE - BW - to gra typowo RPG" - i przez cały topic porównujesz te 2 gry Faubła - w BW fabuła jest dobra bo pniesz się do 1 sektora....tu mnie rozwaliłeś - a w TE pniesz się do nowych epok (nowe jednostki, przedmioty, czary, technologie, budynki itp) więc nie wiem o co ci chodzi W obu grasz chcesz być TOP1 - według mnie napisałeś to na siłę. Klany po kilka osób - tutaj nie jesteś jednostką tylko armią, wiesz jakby wyglądał raport w któ...

Saturday, 09.08.2008, 09:29

Autor: Zoltan

czas lokacji

A jak masz krótszy to masz krótszy Do 15 minut schodzi tylko, w sytuacji gdy czas podróży w jedną stronę wynosi więcej niż 15 min....

Friday, 08.08.2008, 18:12

Autor: Zoltan

Kochana administracjo

BW już dostało wystarczająco...przestań wspominać o BR bo to 2 światy...powtarzam po raz kolejny: już na beta testach widać było, że BR to kicha - odgrzany, trochę przerobiony silnik BW (co widać było najlepiej na wyścigach, przypominających walkę w BW) - tu jest inaczej. Na koniec jeszcze 2 zdanka Uważasz, że dobrym pomysłem jest zakładanie takiego topicu na forum gry którą ochrzaniasz? A co jeśli dla mnie BW to kicha??? Postaw się w sytuacji człowieka którego gust jest odwrotny od twojego EDIT...

Friday, 08.08.2008, 15:45

Autor: Zoltan

Kochana administracjo

No to ja zacznę: Nie wszystkim może podobać się bloodwars, BWteam wydał więc grę, która ma szanse trafić w inne gusta. Jak dotąd na serwerze jest ~3,5k kont, i tak na oko powiedziałbym że ~2,5k aktywnych, więc szybko nie padnie. Muszę przyznać, że dal mnie zachętą jest to co jeszcze nie zbadane (czary, wyższe epoki itp). Burning to kicha w porównaniu do TE, nie porównuj tych 2 gier....byłem beta testerem BR i po 2h gry wiedziałem, że nic z tego nie będzie.