Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 263

Thursday, 26.08.2010, 20:35

Autor: czarny syn

Raportownik Lokacji Specjalnych TE - v 1.5.3[T1 - 536+ ,T2 - 40+]

z czystej ciekawości się zapytam - po co ci szaman skoro nie wynalazłeś leczenia?

Sunday, 08.08.2010, 20:23

Autor: czarny syn

widok bohaterów w zbrojowni

działa działa; ustawia hero po id wioski - pewnie przenosiłeś stolicę

Thursday, 06.05.2010, 07:17

Autor: czarny syn

Zresetuj całkowicie bohatera????

reset bohatera oznacza że dostaniesz wszystko to co na samym początku - a co z lvlem bohatera - będzie na 1

Friday, 30.04.2010, 11:35

Autor: czarny syn

Zgłoś aukcje do operatora

pytanie ile było przebić - jak strasznie dużo - to może się okazać że po prostu ludzie ostro walczyli o jakiś przedmiot - a jak mało - ktoś od razu dał jakąś zaporową - no to chyba faktycznie coś takiego należało by zgłaszać - ale to i tak musiałbyś sprawdzić jeszcze dział handel - bo przez przypadek możesz zgłosić legalnie rozpoczętą aukcję

Tuesday, 20.04.2010, 21:16

Autor: czarny syn

korupcja poz. 3

korupcję zdjąć - znaczy że w każdej epoce masz dodatkowo 1 tech do wiosek. W 1 epoce miałeś 1; w 2 epoce miałeś 2 w 3 epoce masz 3 (2 na zdjęcie korupcji w DWÓCH wioskach - każdy tech zdejmuje korupcję w JEDNEJ wiosce - a nie we wszystkich). A z tego co wnioskuję - odkryłeś jednego techa - a techy liczy się globalnie - a nie dla każdej wioski oddzielnie

Saturday, 10.04.2010, 23:26

Autor: czarny syn

top 1000

rozwo - mylisz się1 epoka jest na tydzień gry - żeby zapozna się z systemem - a nie w niej siedzieć!! drugą tak naprawdę w tej chwili też da się przeskoczyć w 2 góra 3 tygodnie - więc na spokojnie po miesiącu gry można trafić do 3 epoki - a tam już można sobie poszaleć

Thursday, 08.04.2010, 21:16

Autor: czarny syn

Ekonomia reputacji wg Graczy

niestety - pora zgodzić się ze wszystkimi wypowiedziami - system zdobywania repu kuleje - powód - trzeba zabić herosa - co nie jest takie łatwe - wbrew pozorom. W wyższych epokach - brak po prostu siły by przebić się przez bunkier - a tak grają obecnie ludzie - w niższych - nie strącisz lotniaka - bo mało aa. Mój główny hero ma 33 repu; poboczni troszkę lepiej: 1300; 600; 300 ale to są liczby po roku gry - więc jeżeli taka ekspedycja klanowa będzie kosztować powiedzmy 150 repu - to nikogo na to ...

Monday, 29.03.2010, 07:41

Autor: czarny syn

Przejście do e2 a technologia

Tak właśnie tak to działa - przy kasacji wioski i wybudowaniu w drugiej posągu an spokojnie powołujesz następnego hero

Tuesday, 23.03.2010, 07:37

Autor: czarny syn

lagi

najbardziej irytujący jest fakt że lagi powodują reklamy - a reklamy na koncie premium nie istnieją - mimo to dane są pobierane z hub.com.pl - czyli tak jakby były Słowa że konto premium jest wolne od reklam lekko mijają się z prawdą

Friday, 19.03.2010, 12:39

Autor: czarny syn

Potężny Zaklinacz Głodu <tylko dla hełmów>

jak ktoś się pomyli to da 1 ph - ale w zasadzie to czysty złom

Friday, 19.03.2010, 12:38

Autor: czarny syn

Bohater ....

co do pytania o dwóch bohaterów - nie - w armii może być tylko jeden bohater co do 2 - sloty armii liczą się TYLKO w lokacjach - w każdym innym miejscu może być ich maksymalnie tyle na ile pozwala wydobycie z danej wioski. Ta armia i tak nie jest duża więc raczej przyzwyczaj się do takich widoków

Thursday, 11.03.2010, 07:32

Autor: czarny syn

Urlop a wiadomości do klanu

co do urlopu i pisaniu klanówek - możesz zawsze napisać do innego gracza z prośbą o puszczenie klanówki. Co do widocznych oblężeń - tak jest chyba dobrze - popatrz że zakładki armii i np. wioski też są nieaktywne w czasie urlopu - więc czemu akurat ta miałaby być aktywna?

Tuesday, 09.03.2010, 12:51

Autor: czarny syn

Obleg a dołączenie do klanu??

iver - problemem będzie nowicjat - chyba że obleg będzie dłuższy niż 24h - wtedy jak najbardziej

Friday, 05.03.2010, 22:47

Autor: czarny syn

Pytanie dotyczace systemu oblegów.

ech - podobne rozwiązanie dawałem w czasach gdy wszyscy mówili o problemie z oblegami - czyli gdzieś kole października listopada tamtego roku - przeszło bez echa - nawet w tym wątku znajdziesz podobne pomysły - tyle że to raczej nie przejdzie - w zasadzie - z kwestii programistycznej - trzeba by napisać prawie cały moduł obli od nowa - przynajmniej tak mi się wydaje

Friday, 05.03.2010, 12:13

Autor: czarny syn

Poprosze o wyjasnienie rezultatu walki.

a co do tego ma boh? został jeden triceratops który cię załatwił - została nawet 1 sztuka

Wednesday, 03.03.2010, 09:12

Autor: czarny syn

pytanie o lokacje specjalne

10 jednostek w zależności od lokacji różnych - oczywiście że starczy - przecież widzisz chyba że ludzie są już nawet w 6 ep? czyli się da - więc nie rozumiem twojego pytania. Da się pokonać wszystkich bossów każdą rasą przynajmniej do 5 ep - a potem jest różnie sam jeszcze nie sprawdzałem - jestem dopiero w 5 ep - czyli nie wiem czy się da

Wednesday, 03.03.2010, 08:20

Autor: czarny syn

pytanie o lokacje specjalne

nie można w lokacjach dowodzić więcej niż 10 sztukami + przywołańce z czarów - więc o tym zapomnij - a podrasowany hero to minimum na 2 epoce lvl 20 więc nie wiem czy tak znowu bardzo go podrasowałeś przez ten 1 dzień

Tuesday, 02.03.2010, 22:54

Autor: czarny syn

brak raportu z oblezeni

nu miałem o tym pisac - jak jest kontra info przychodzi normalnie - do obleganego - jak wojska dołączają - to już nie - od strony obleganego oczywiście i raport z oblegu przychodiz tylko i wyłącznie do obleganego

Tuesday, 02.03.2010, 13:49

Autor: czarny syn

pytanie o lokacje specjalne

czytaj ze zrozumieniem - atakować możesz do woli w ramach posiadanych wypraw - wyprawy na koncie premium odnawiają się co 2h - obecnie na nieparzystych czyli: 7.00; 9.00; 13.00; 15:00 itd. zobacz że licznik możliwych wypraw zwiększy ci się o 1 po godzinie 15