Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 985

Tuesday, 11.08.2009, 06:28

Autor: VeiN

Czy Time Edge umiera?

Cytat wypowiedzi "plamberson" Oczywiście nie ma co porównywać BW do GF, jednak sądzę, że BW idzie w złym kierunku - nazywając swoją nową grę (wykonaną na kolanie i w paincie) grą sztandarową, bowiem TE wypada przy niej o niebo lepiej. W sprawie ekipy - kto szuka nie błądzi, ludzi można zawsze poszukiwać i stawiać na rozwój obu gier, a nie tylko jednej. Moim zdaniem mówienie, że TE było niezbyt udanym pomysłem to po prostu przyznanie się do nieudolności - gra ma dwa lata (niedługo druga rocznica...

Monday, 10.08.2009, 23:29

Autor: VeiN

RE: Czy Time Edge umiera?

SKomentuję jedynie poniższy cyctat, gdyż nie mam czasu bawić się i czytać cały wątek, gdzie większość jest nie na temat Cytat wypowiedzi "plamberson" Przykładowo, co chciałbym ujrzeć kiedyś w TE: Doskonałą ekipę, która poświęca się swojej pracy, a nie ludzi, którzy robią grę, a potem ją rozwijają "jak znajdę czas między A a B", gdzie A to często lenistwo, a B, to brak motywacji.Doskonały design, pasujący do każdej epoki z osobna, a nie stalowe coś...Rozwój z prawdziwego zdażenia, zamiast zaprzep...

Wednesday, 27.05.2009, 02:02

Autor: VeiN

Pożegnanie

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" Vein - oficjalnie chciałem jeszcze tutaj podziękować Ci za pracę. Zrobiłeś naprawdę dużo dobrej roboty (chociażby praca przy raportach, która doprowadziła w dużym stopniu do sukcesywnego wprowadzenia Raportownika), i mimo czasami "ciężkich" warunków, robiłeś co trzeba i za to chwała No tutaj przesadzasz xD. Wprowadzenie Raportownika zawdzięczacie w 99% Alkuzadowi, chociaż część danych ściągnął z raportów znajdujących się na liście lokacji specjalnych i załatwiłem...

Tuesday, 26.05.2009, 17:33

Autor: VeiN

Pożegnanie

Cóż na każdego kiedyś przychodzi ten czas, że rezygnuje. Tym razem ja kończę moją przygodę na tym forum. Mam nadzieje, że wyniknie coś z tego pożytecznego . Wiem, że przynajmniej część osób była niezadowolona z moich działań, więc może inny modek bardziej wam się spodoba. Rezygnuję z wielu powodów, głównie związanych z brakiem czasu i znużeniem. Miłej zabawy w TE

Saturday, 09.05.2009, 14:35

Autor: VeiN

Funkcja glównodowodzącego w klanie

Wprowadzając chatbox generujesz jeszcze więcej zapytań i większe lagi na serwie. Z tego powodu na większych forach nie ma shoutboxów. IRC, live chat - to są najlepsze rozwiązania.

Thursday, 07.05.2009, 23:39

Autor: VeiN

Podstawianie osad.

Cytat wypowiedzi "Awatar" No mi przeszkadza. Lubię uczciwą grę, a nie że koleś grający trzy miesiące przekazuje osadę kumplowi grającemu trzy dni I nagle taki trzydniowiec robi się hero. (oczywiście to tak w cudzysłowiu wszystko). Jeżeli uważasz, że dany gracz nie przestrzega regulaminu to zgłoś to w dziale skargi. Pamiętaj jednak, że gracze rezygnują z gry również na nowym serwie - to nic dziwnego. Warto zauważyć, że mała nieuwaga może doprowadzić do utraty wioch np. koleś nie logował się 2 dn...

Thursday, 07.05.2009, 04:20

Autor: VeiN

problem przy atakowaniu oblegających

[prawdopodobnie rozwiązany] Problem z zakończeniem oblegu temat zamykam a zawartość twojego postu kopiuję do ww tematu

Monday, 04.05.2009, 16:49

Autor: VeiN

2 Vs 3

Oglądałeś Rambo ? On miał ponad sto Rambo a ty 300 Wietnamczyków

Monday, 04.05.2009, 16:07

Autor: VeiN

Wiedza naszych operatorow, moderatorow itp a rzeczywistosc.

To zedytuj tutoriala - właśnie po to istnieje taka możliwość.

Monday, 04.05.2009, 15:27

Autor: VeiN

[bug/nie bug]Znikniecie nowo zalozonej wioski.

Cytat wypowiedzi "Thorga" Musiałeś usunąć wioskę. Nikt oprócz ciebie nie logował się na twoje konto. Chyba że był to ktoś, z kim mieszkasz - zapomniałeś się wylogować czy coś. Myślisz, że jeżeli ktoś miał dostęp do twojego konta to nie miał dostępu do wiadomości ? Co za problem wejść usunąć wioskę i komunikat... Zrób wywiad w domu czy czasami np. młodszy brat się nie bawił, bo to jest najczęstsza przyczyna takich wydarzeń gdy ip się zgadza.

Friday, 01.05.2009, 01:42

Autor: VeiN

Ceny przedmiotów a Push...

Cóż na ten moment nie wiem kiedy będę miał czas aby coś takiego wykombinować. Na pewno nie w najbliższych kilka dni. A na ten pomysł wpadłem w momencie pisania o nim posta . Na ten moment mogę jedynie przypuszczać, że będę miał czas w sensownych godzinach w środę i czwartek.

Friday, 01.05.2009, 00:05

Autor: VeiN

Ceny przedmiotów a Push...

bez ryzyka nie ma zabawy a zysk mniejszy . A tak na poważnie napradę wytnij z pamięci ten jeden temat o pushu i przestań się peniać tylko weź się za grę

Thursday, 30.04.2009, 23:31

Autor: VeiN

Kupie HAAL

Cytat wypowiedzi "Loboss" up doszedł grzmiący rewolwer / dworski muszkiet Tip: jak chcesz te przedmioty kupić to proponuję zedytować tytuł tego tematu - napewno przyciągnie większą uwagę.

Thursday, 30.04.2009, 21:30

Autor: VeiN

Ceny przedmiotów a Push...

gdzie się sypią ci banany ? ja tam widze jeden temat w pregiezu i wiadomo za co, a jak nie wiesz to zapraszam na irca

Thursday, 30.04.2009, 18:06

Autor: VeiN

Ceny przedmiotów a Push...

Cytat wypowiedzi "wASabi" taaaaaaaaaaak - Niezgłoszenie aukcji, w której wygrana znacznie przewyższa rynkową wartość runy może się wiązać z posądzeniem o pushing i w efekcie z blokadą konta. co to znaczy znacznie ? -ustalmy chociaż granicę np. 100% albo około 100% -wtedy i Thorga nie będzie ciągle zajęta rozpatrywaniem aukcji zgłaszanych przez co gorliwszych graczy...... @ Wasabi => NIC nie będzie ustalane odgórnie, anie przeze mnie ani przez kogokolwiek z forum czy też w grze - jak chcesz to s...

Thursday, 30.04.2009, 15:52

Autor: VeiN

Ceny przedmiotów a Push...

1 - wasabi to było do nowego i do pozostałych ukaranych za tamten push i wyjaśnienie dla tych co nie zrozumieli tamtej sytuacji - nowy to taki nick . 2 - sztywnej granicy NIGDY nie będzie, to zostało powiedziane gdzieś na początku tego wątku i sytuacja się nie zmieniła i się nie zmieni. Dlaczego nie będzie też zostało napisane. Na co zwracać uwagę też. Poprostu zastanów się co byś zrobił zanim wpadłeś w tą bezsensowną paranoję. Jak nie wierzysz to przejrzyj sobie pręgież ile to osób zostało za p...

Thursday, 30.04.2009, 15:25

Autor: VeiN

Ceny przedmiotów a Push...

Nowy - kolejny "pokrzywdzony" przez los. To że ty dostałeś bana za jawną prowokację i wszystkie osoby biorące udział w tamtej szopce nie oznacza, że nie ma sensu zgłaszać. Ci którzy nie kumają - zrozumcie w końcu, że zostaliście ukarani za jawne oszustwo znając wszystkie konsekwencje swoich czynów, ale nie pomyśleliście o tym, że dostaniecie bana jak o tym na forum napisaliście i zgłosicie/chcieliście zgłosić oferty do opa. Wszyscy daliście się nabrać - pogódźcie się w końcu z tym. Esencję tamty...

Wednesday, 29.04.2009, 23:57

Autor: VeiN

Regulamin gry...

Różnica: zasiadanie , multikonto

Wednesday, 29.04.2009, 23:40

Autor: VeiN

Regulamin gry...

Cytat wypowiedzi "VeiN" W tym punkcie chodzi o to, żebyś np. nie dołączył postaci swojego kumpla, który jest na urlopie i podał ci hasło do swojego konta. Żeby było jasne przewałkujmy to w całości: multikonta nie są dozwolone. Granie za żonę/kolegę/psa sąsiada jest niedozwolone i karane. Nawet gdy raz ty opiekujesz się kontem kolegi i swoim i raz twój kolega opiekuje się twoim i jego kontem. Na konto kolegi można wejść jedynie po to aby włączyć urlop. Wszelkie pozostałe działania są niedozwolon...

Wednesday, 29.04.2009, 23:38

Autor: VeiN

Zwoje

wsjo jasne - zamykam