Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-4 of 4

Tuesday, 24.06.2008, 02:38

Autor: dOktOr PukieL

Słowa Runiczne.

Cytat wypowiedzi "VeiN" Cytat wypowiedzi "dOktOr PukieL" Szkoda ze nie można zobaczyć działania zaklęcia SPOWOLNIENIE FEH-UR Tylko dla amuletów i pierścieni Dodatkowe efekty słowa runicznego Pozwala używać czaru >>SPOWOLNIENIE<< No to chyba jest dość oczywiste, że zmniejszy inicjatywę jednostki/ jednostek w armii przeciwnika Ten mój to akurat oczywisty.. ale chdziło mi raczej o inne, te których znaczenie jest dużo trudniejsze do odczytania

Monday, 23.06.2008, 13:43

Autor: dOktOr PukieL

Słowa Runiczne.

Szkoda ze nie można zobaczyć działania zaklęcia SPOWOLNIENIE FEH-UR Tylko dla amuletów i pierścieni Dodatkowe efekty słowa runicznego Pozwala używać czaru >>SPOWOLNIENIE<<

Monday, 09.06.2008, 08:41

Autor: dOktOr PukieL

następna wiocha... odległość

w jakiej odległości od Stolicy najlepiej jest zbudować następną wioskę? uwzględniając oczywiście dogodne ułożenie lokacji specjalnych. ale jaka powinna byc odległość między wioskami i czas marszu jednostek między nimi? podejżewam że niezbyt duża żeby wojsko szybko sie przemieszczało.

Saturday, 07.06.2008, 23:11

Autor: dOktOr PukieL

goliat chyba całkiem nieźle;)

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=8f98126f8e trzeba się bedzie przekwalifikować jeszcze na gilgamesza z 10 wilczków do pojechania