Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-16 of 16

Monday, 09.06.2008, 15:47

Autor: jarek007

Spiżarnia

ja klikałem chyba z min min i max i wszystko było OK

Monday, 09.06.2008, 15:42

Autor: jarek007

Zdublowany drop

odśwież przeglądarkę ewentualnie wyloguj sie i zaloguj jeszcze raz. I sprawdź czy masz 2 Włócznie. jak tak to daj jakiś screen albo coś co potwierdzi. Może wcześniej zdropiłeś... tylko nie pamiętasz...???

Monday, 09.06.2008, 15:02

Autor: jarek007

Mapa

a to ciekawe... mi osobiście cos takiego sie nie zdarzyło ale widzialem juz taki screen na BW jak sie bedzie powtarzalo sproboj zainstalować nowsza wersje firefoxa wyczyścić historie i cache przeglądarki.

Monday, 09.06.2008, 13:52

Autor: jarek007

KOMUNIKATY W GRZE i OPISY BUDYNKÓW !!!!!!!!!!

jak by było "do" było by lepiej tak samo z zagrodą: Limit handlu dla wioski zwiększony o 133. ale nie ważne nic nie wskóram bo admini wiedzą lepiej. możecie zamknąć temat bo dyskusja i tak nie ma sensu. nie ma opcji zamknij temat

Monday, 09.06.2008, 09:51

Autor: jarek007

Zedytuj sobie profil + dodaj zdjecie

no dobra ale w opcjach gry nie ma linku do profilu a myślę ze to jest na tyle podstawowa sprawa że powinien być.

Monday, 09.06.2008, 09:23

Autor: jarek007

KOMUNIKATY W GRZE i OPISY BUDYNKÓW !!!!!!!!!!

ale nie zwiększa pojemności spichlerza o xxx tylko pojemność jest zwiększona do xxx rozumiem ze chodzi o spichlerz ale uważam ze jest błąd w pisowni, i swojego zdania nie zmienię. widz ze nic nie wskóram tu w tej kwestii 2 literki do poprawy i już jest dylemat to co będzie później?

Saturday, 07.06.2008, 12:28

Autor: jarek007

bedzie coś takiego jak wymiana postaci ???

a moze pytanie mialo brzmieć: czy można zmienić bohatera?? np z nieumarłego na człowieka mysle ze na pierwszym poziomie taka możliwość powinna istnieć - jesli istnieje możliwosć dowolnej liczby resetów. a jest komunikat ze w głownej wiosce nie mozna zmienić głownego bohatera. czekam na odp od adminów.

Saturday, 07.06.2008, 12:23

Autor: jarek007

KOMUNIKATY W GRZE i OPISY BUDYNKÓW !!!!!!!!!!

Cytat wypowiedzi "Papaj" Jeśli chodzi o wędzarnię to według mnie powinno być tak: Pojemność spichlerza zwiększona do x. Automatycznie chroni y sztuk każdego surowca. Podobnie jest z Zagrodą. Powinno być tak: Limit handlu dla wioski zwiększony do z Tak samo jest z Ołtarzem. Powinno być tak: Czas ochrony przed pierwszym atakiem po przejściu do nowej epoki zwiększony do 1 h. Bazowa ilość surowców w nowej epoce zwiększona do 122%. Ochrona wioski przed oblężeniem po przejściu do nowej epoki zwiększo...

Friday, 06.06.2008, 21:56

Autor: jarek007

Bardzo ważna ankieta :)

heh to chociaż premium darmowe powiedzmy dożywotnio na wszystkie gry BW

Friday, 06.06.2008, 21:48

Autor: jarek007

Bardzo ważna ankieta :)

moze troche przystopować ale czasem pisze z sensem w koncu jestesmy wszyscy alfa testerami tej gry moze BW team bedzie nam płacił za testowanie ? heh zarcik

Friday, 06.06.2008, 21:45

Autor: jarek007

Zmienić avarta bohatera? -> ankieta

Kazdy powinien sam sobie avatar wybrać. Np z zewnetrznego servera jesli nie z dysku loklanego zeby serverow BW Team nie obciążać. Pozatym gdzie link do edycji profilu? czy nie ma go tylko dlatego ze wersja alfa?

Friday, 06.06.2008, 21:41

Autor: jarek007

Handel

No dobra a czy te paczki ktore sa na handlu jako "pakunki" do "rozpakowania" mogą być zabrane podczas ataku?? jak ktos mnie pojedzie i zabierze mi je? czy dopiero jak rozpakuje ??

Friday, 06.06.2008, 15:33

Autor: jarek007

KOMUNIKATY W GRZE i OPISY BUDYNKÓW !!!!!!!!!!

Komunikaty w czerwonych ramkach i pisane na czerwono są mało czytelne te na zielono też mogły by być wyraźniejsze. Przykład: Surowców w spichlerzu:xxx / xxx Następne surowce będziesz mógł włożyć do spichlerza za x godz. xx min. Może to nie błąd ale utrudnienie gdyby były w innym kolorze było by lepiej. Poza tym zmiana koloru tekstu nie nastręczy dużo problemów I jeszcze jedno: Wędzarnia - poziom x Efekty budynku: Pojemność spichlerza zwiększona o 586. Automatycznie chroni 59 sztuk każdego surowc...

Friday, 06.06.2008, 12:58

Autor: jarek007

ZAWRÓCENIE WOJSKA

Może by można coś takiego wprowadzić? Opcja uważam przydała by się bardzo np.: przez pierwszą połowę czasu który potrzebuje armia na dotarcie do celu można ją zawrócić lub przez 1/4 czasu. Co wy na to??