Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-5 of 5

Saturday, 16.03.2013, 20:08

Autor: kinja

wiec prosze obana dla kruczoczarnego poczulam ze mnie obraz

i nie mam ochoty tolerowac impertynencji oraz zakamufowanych obelg plynacych z klawiszy pana kruczoczarnego i sugestia dla wlascicieli gry : dobierajcie lepiej opow moze takich z praktyka zyciowa i umiejetnoscia logicznego oraz percepcyjnego myslenia bo kruczek to ma prosta konstrukcja jak budowa cepa i jedyne co potrafi to rozdawac bany bez logicznego wyjasnienie . Swoja droga ciekawe co zrobi z fantem ze mnie obraz ???? Prosze o jakas reakcja bo logika kruczoczarnego jest jak dziecka 5 letnieg...

Friday, 15.03.2013, 20:34

Autor: kinja

jaki jest łos kazdy widzi ; skarga na kruczoczarnego

zalaczam posty za ktore zostalam ukarana banem oraz prosze wskazac mi gdzie obrazam gracza ewa666 ale najpier post od ktorego sie wszystko zaczelo czyli interesujaca wiadomosc ktora mam w profilu a zalaczyl ja kobiecy nik pod ktorym gra facet czyli nie do konca hetero Nadawca: ewa666 Tytuł wiadomości: Re: czesc Ewo Data wysłania: 2013-01-31 11:17:04 wez sie wypaluj!!!ja bede gral ile dede chcial.Godnosc?!!!spojrz na siebie. czyli chlopak wie na czym polegaja reczne roboty wiec nie wiem czemu twi...

Thursday, 14.03.2013, 20:53

Autor: kinja

sorki za byki bo mnie unioslo uniesienie kruczoczarnego

przewodniczacego rady parafialnej oraz kongregacji to spraw tajnych i grzyba na reku

Thursday, 14.03.2013, 20:48

Autor: kinja

kinja

dla scislosci jestem kobieta a jesli kruczoczarny nigdy nie onanizowal sie to jestem swieta cecylia wiec okreslenie bracy bc iz sa onanistami gdyz trzepia sie jak mlode jastrzebie gdy tylko zabiora wioche nie jest obrazliwa a tylko stwierdza fakty iz kazdy facet a czym lodszy tym czesciej wali gruche i nie ja to wymyslilam teraz mozesz mnie zbanowac na wieki wiekow amen pozdro dla Oldsow i koalicji zulii bo koze sie wiecej nie bedziemy mieli okazji zobaczyc a podkablowal mnie onanista amator ewa...