Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 85

Wednesday, 23.07.2008, 23:41

Autor: KXN

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Moj peirwszy zwojk na becie http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=93023&key=b0679ef608 Co do dropu itemow wydaje sie mi, ze na 2 lvl jakisni jest lepszy niz na 3. Moji dzilni chlopcy nie byli w stanie http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=91503&key=02402bac31 Chociaz to prawie maxymalan obstawa w jaskini.

Wednesday, 23.07.2008, 23:31

Autor: KXN

jaskinia/portal mocy/czy jak to sie wabi..

Jaskinia... nie myl z siedliskiem wilkolakow, bo stracisz bohatera nawet latajacego Ja osobiscie na twoim miejscu na poczatku zainwestowalbym troche w hp - 244 min(zeby ktos ci bohatera nie ubil), reszte w latanie i dowodzenie. Zbudowal armie dzikusow, zaczal ostro farmic i rozwijal eko, by jak najszybciej budowac wilczych lub mastodonty, a expienie sobie narazie odpuscil. Jak bedziesz latal samym hero bedziesz wynosil smiesnzy exp (raz na jakis czas wyniesiesz maks 18 , a stracisz czas na zdoby...

Wednesday, 23.07.2008, 17:36

Autor: KXN

Walki między graczami

To nie temat farmienie graczy tylko walki miedzy graczami ZAL

Wednesday, 23.07.2008, 17:34

Autor: KXN

propozycja- a co powiecie żeby była mozliwość zawracania armii ???

Tez jestem na NIE. Argumenty jak wyzej, plus dodam, ze ogranczylo by to robienie pulapek. Ogolnie dobrze jest ze nie da sie armii zawrocic.

Monday, 21.07.2008, 11:25

Autor: KXN

Walki między graczami

Ja to normalnie podziwiam upór niektorych farm. Juz tyle armii zezlomowalem w okolicy, tylu herosow powybijalem i ciagle trwaja:] Farmia sie nawzajem i nawet zaczeli budowac siersciuchy i trabacze. No ja nie wiem

Monday, 21.07.2008, 00:57

Autor: KXN

Poradźcie jak rozwinąć bohatera ???

Dowodzenie rozwijaj rowno z ekonomia; jak stac Cie na 8 mastodonty (wydobycie krzemienia 40; 88 kamienia) to po co Ci od razu 10 dowodzenia? Czas marszu bohatera rozwijaj razem z mobilnoscia ( chodzi o to zeby czas marszu bohatera byl rowny z czasem marszu armii - mastodonty spowalniaja) Rozwijaj tez troche hp (240 to min) to Ci gracze nie ubija bohatera jak nie masz jeszcze DM. Dariusa nie sluchaj bo chyba ma dorbe poczucie humoru :]

Sunday, 20.07.2008, 00:36

Autor: KXN

raport

Cytat wypowiedzi "LaCroix" Cytat wypowiedzi "Galba" i znowu mam kwadraty morze muj komputer nie spelnia wymagan jesli nie dostane konkretnyh wyjasnien to nie wykupie premiumpoz może jednak użyj firefoxa ?? Dobra rada firefox + wtyczka słownika jezyka polskiego https://addons.mozilla.org/pl/firefox/browse/type:3

Sunday, 20.07.2008, 00:31

Autor: KXN

shoutbox

IRC to tez dobry sposob na szybka komunikacje: Kanał IRC

Saturday, 19.07.2008, 20:54

Autor: KXN

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "akuma" KXN zalezy jakim bohaterem grasz i czy trzymasz go z przodu czy nim leczysz ;], za alfy pamietam ze nekros lvl 1-2 + 6 mamutow dawalo rade 2 lvlowi jaskini calkiem dobrze ;] 7 styknie na bank edit: bohater stal z przodu i robil za dodatkowego mamuta xD 7 DM-ów tez by mi gwardzisci zjedli (moze nie nekrosowi). Mysle, ze kluczem do sukcesu sa technologie. Pamietam jak szescioma DM czyscilem 3 lvl jaskini. Fakt, ze najczesciej nie udalo sie calej lokacji wyczyscic ale nic ...

Saturday, 19.07.2008, 20:23

Autor: KXN

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Wczoraj sprobowalem zaatakowac jaskinie lvl2 i i tygrysy gwardzisci zjedli mi 6 mamutow. Narazie wole nie probowac z 7 ktore mam Co do dropu to chyba sie popsul; przed wczorja natluklem 6 itemow, a dzisiaj tylko 2

Saturday, 19.07.2008, 18:43

Autor: KXN

Premium na serwerze beta

Hahahahah:p spozinles sie o 1s i wystarczylo Tez mialem tak dwa razy, albo jeszcze lepiej; zaatakowalem i zanim moja armia doszla wiosce skonczyl sie okres ochronny przed nast ataakiem i ktos ja zdazyl zlupic; 1:30 min na darmo:] ZYCIE

Friday, 18.07.2008, 14:59

Autor: KXN

Premium na serwerze beta

Hehe Ja tu wyczuwam male niedoinformawanie, chyba nie zostala nigdzie zamieszczona (tzn. latwa do odnalezienia informacja) ze beta nie bedzie juz resetowana, a nazywa sie beta bo beda w niej na biezaco wprowadzane poprawki Sam takiej informacji nie moge znalesc, a wiem to od graczy. Co do premium jest dobrze jak jest; w ekonomii bezpremium tez mozna byc w top10 jesli sie postara

Thursday, 17.07.2008, 17:25

Autor: KXN

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

etam... nie musisz. Zbuduj 3 mamuty i jazda na 1 lvl jaskini Zreszto co cie bede uczyl. Sam weisz dobrze

Thursday, 17.07.2008, 09:03

Autor: KXN

Niszczenie jednostek

Tez to mam

Wednesday, 16.07.2008, 19:25

Autor: KXN

Walki między graczami

http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=1301d0799e to 3 ubity hero prze ze mnie

Monday, 14.07.2008, 18:26

Autor: KXN

Start Bety Wrażenia.

Pierwsze zmiany jakie zauwazylem: mozliwosc wydobywania kamieni na pustyni==> bede musial poprawic poradnik. Nikogo nie znam wokol siebie, ale zapowiada sie ciekawa rozgrywka na dzien dobry jak mina ochronki

Monday, 14.07.2008, 14:58

Autor: KXN

Podsumowanie alfy

Kiedys rzucilem od niechcenia propozycje, zeby stolice nowych graczy pojawialy sie w miejscu opuszczonych stolic nieaktywnych graczy (nie zamrozenie konta, brak logowania przez hmm 1 miesiac?). Oprocz tego generowane byly by tez czasem tereny takie jak sa pod stolica (bez bonusow), by kiedys stal sie lokacja pod stolice dla jakiegos nowego gracza. Uchronilo, by to przed zastojem w okolicy i zapobieglo bezsensownemu "puchnieciu" swiata - moze sie skonczyc ze do aktywnego gracza bedzie 1 h w jedna...

Monday, 14.07.2008, 13:27

Autor: KXN

Podsumowanie alfy

Zostalu tu bardzo surowa podsumowana cala rozgrywka na alfie. Mam nadzieje, ze ta ocena bedzie kublem zimnej wody dla tworcow i wyciagna z niej wniosk. Do dam cos od siebie jak poprawic system klanow: Jesli chodzi o klany to rzeczywiscie przydalo sie by to dopracowac, bo na poczatku ludzie z klanu to tylko wioski, ktorych nie mozna atakowac, maja inny kolorek na mapie niz pozostali.... Fakt na oblezeniu sie przydaja, ale jak czesto robilo sie oblezenia? Ja bylem uczestnikiem tylu ze na palcach j...

Saturday, 12.07.2008, 20:49

Autor: KXN

Przebudowa Armii

yolinar skad masz informacje, ze beta nie bedzie resetowan, bo nie moge znalesc na forum, a ztego co sie orientuje to sporo osob tez tego nie wie?