Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 43

Sunday, 22.06.2008, 11:36

Autor: LoupReg

Anime otaku desu :P

to co widać po avku i sygnie - fan Hellsinga ,oprócz tego lubię full metal alchemist,Elfen Lied \m/ - jak zresztą większość osób piszących w tym topiku ,noi jak autor tematu Vampire Hunter .

Sunday, 22.06.2008, 11:32

Autor: LoupReg

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=46e1d8aa51 moje pierwsze zaliczone gniazdo gadów

Sunday, 22.06.2008, 11:28

Autor: LoupReg

Walki między graczami

Najazd hord barbarzyńskich na Rzym http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=79eb377114

Tuesday, 17.06.2008, 11:30

Autor: LoupReg

Głupia fascynacja?

Cytat Bo wszyscy dysortograficy to lenie! Ja też jestem dysortografem i wcale się z tego nie wstydzę(bo nie mam czego - w końcu każdy z nas ma swoje ukryte wady) ,i raczej nie jestem leniem .5 lat uczęszczałem na specjalne dodatkowe zajecia niestety z marnymi sukcesami,to się da ograniczyć ale na pewno nie zlikwidować wiem to z własnego doświadczenia .Ba mam nawet 5 z polaka(JESTEM NA PROFILU HUMANISTYCZNYM) jako jeden z nielicznych i dostałem wyróżnienie za prace pisarskie (jeden z niewielu w ...

Saturday, 14.06.2008, 16:55

Autor: LoupReg

Metal ,kto słucha ,wypowiadać się :P

graveland - jakoś mi nie podchodzi z tego typu, wole szweckiego Marduka saltus - zajebista kapela ,według mnie są lepsi od Arkony,ale to moje osobiste zdania ,właśnie planuje kupić ich płytę

Saturday, 14.06.2008, 07:31

Autor: LoupReg

Bloodwars

r2-LoupReg (już stara gwardia niestety)

Wednesday, 11.06.2008, 06:37

Autor: LoupReg

Raj dla Troli i reszty SPAMerów!

Cytat teraz troche żótodziobów przybywa i sie kurtwa pytają o rzczy oczywiste od tygodnia :p Niech sobie archiwa poczytają a nie mania odwalają I będzie przebywać ,no i dobrze więcej farm będzie A co do pytań ,jeśli siedziałeś na forum bw.to sam widziałeś że niektóre pytania powtarzają się co miesiąc cały czas,no cóż takie życie ,mało już jest samouków co wolą sami się napracować co i jak

Tuesday, 10.06.2008, 13:21

Autor: LoupReg

Głupia fascynacja?

Cytat "bende", "morze" i inne perełki niejednokrotnie doprowadzają mnie do "lekkiej" irytacji. Co Wy sądzicie o tym problemie? Jeśli chodzi o błędy ,one mi nie przeszkadzają,każdy z nas (a przynajmniej większość) popełnia błędy - a zwłaszcza ja heheh ,ale oczywiście próbuje poprawiać każdy mój błąd jaki zauważę. Mnie denerwują takie dzieci neo,co myślą że wszystko im wolno i jakie są wspaniałe(czytaj:żenujące )prócz psucia innym humoru nic więcej do gry nie wnoszą (no i robienie z siebie idioty...

Monday, 09.06.2008, 22:45

Autor: LoupReg

Metal ,kto słucha ,wypowiadać się :P

Cytat Metallica, Vader, Opeth, Disturbed , Therion , Iron Maiden, Slayer, Trivium, Z tego to same pozytywy moge(ave Vader \m/) dać choć zgodzę się z Razielem że LP -znacznie bliżej do rocku niż do metalu ale to kwestia gustu,a o nich się nie dyskutuje

Monday, 09.06.2008, 21:25

Autor: LoupReg

Metal ,kto słucha ,wypowiadać się :P

Cytat to według mnie najlepsza muzyka no ba a jest inaczej !!M_M jakich zespołów słuchasz?? i wo gule co tak nas mało?,wszyscy fani mocnego grania łączcie się ;P

Monday, 09.06.2008, 17:16

Autor: LoupReg

Euro ??

w piłce nożnej ,przegraliśmy dwa zero ,po dwóch strzałach Podolskiego :ale na upartego można stwierdzić że polska też wygrała(bo Podolski w końcu to Polak ;P) dla tych co nie wiedzą: Mś Europy odbywają się teraz w Szwajcarii i Austrii ,jesteśmy w grupie z Niemcami,Chorwatami i Austria:obecnie zajmujemy ostatnie miejsce w grupie ale to dopiero początek przed nami mecze z Chorwacją i Austrią Ps:dzisiaj są mecze : Rumunia 18:00 Francja Holandia 20:45 Włochy na Polsacie