Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-7 of 7

Tuesday, 15.07.2008, 23:47

Autor: Azalah

premium, flagi, dyskryminacja czy niedopatrzenie

I tak to moim zdaniem lipa że ie nie ma. Też stąd gram i ani tu ani na bw nie mogę dac zarobic tym którym powinno na tym zależec.

Sunday, 29.06.2008, 14:54

Autor: Azalah

Bloodwars

r5-Dimmus

Saturday, 28.06.2008, 23:40

Autor: Azalah

TE na komórkę

Generalnie można omijac niektóre niedogodności ale sprawia to wiele problemów. Mapy są wyświetlane normalnie ale żeby znaleśc przeciwnika trzeba najechac obok mapy i tam znajtuje się tak jakby tylko jej kontór zbudowany z kwadratów w które się klika na chybił trafił i albo trfisz na właściwe miejsce albo nie. Tak jest z każdą mapą tylko zarys jest inny. Kolejna sprwa to sprawdzenie aktualnego wydobycia surowców czego się nie da sprawdzic najeżdżając na ilośc aktualnie posiadanych. O zmianie wios...

Saturday, 28.06.2008, 21:24

Autor: Azalah

TE na komórkę

Zastanawiałem się już dłuższy czas czy poruszyc ten temat gdyż nie wiem ilu graczy używa do gry oprócz kompa także komórki. Aktualnie dużo czasu gram na telefonie (w trakcie pracy(taka praca)). Mam SonyE W660i i przeglądarkę Mini opera 4.1 czyli najnowszą. Problem polega na tym że niektórych ruchów wogóle nie można wykonywac jak wysłanie wojsk do drugiej wioski (automat. wpółrzędne wioski i max i min ilośc surówki do zabrania) ale także wiele błędów z mapami( brak możliwości najechania kursorem ...

Saturday, 28.06.2008, 18:01

Autor: Azalah

Poznajmy się lepiej. Czyli skąd jesteśmy i co robimy :)

Hej. Mam na imię Grzesiek mieszkam w Longford pracuje w drukarnii i jestem szczęśliwym posiadaczem 8 letniego syna

Saturday, 28.06.2008, 16:56

Autor: Azalah

Propozycja - informacja o atakujacych armiach

Jeden schorowany kolo wogóle nie powinien się przedostac do naszej wiochy tylko powinien zginąc odpowiednio wcześniej do stając się w okolice zasięgu wioski. Tak jak jest ze szpiegowaniem. Nie chodzi mi o to żeby zrezygnowac z zagrań taktycznych tylko np. jeśli procentowo ( 80 lub 90%) armia która nas atakuje jest słabsza od armii stacjonującej w atakowanej wiosce po prostu ginie.

Saturday, 28.06.2008, 16:49

Autor: Azalah

czas pozostały do końca wyprawy

A jak masz 4 armie, które poszły w różnych kierunkach i o różnej godz. to jak to zrobisz?