Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 36

Thursday, 14.08.2008, 10:19

Autor: Kard

obrona

dzieki, do zamkniecia

Thursday, 14.08.2008, 10:09

Autor: Kard

obrona

czegos tu nie rozumiem, moglby mi ktos wytlumaczyc moj bohater ma latanie i gnie mimo ze przeciwnik nie ma latania a jego atak przeciwlotniczy to 10, moze cos sie pozmienialo... http://t1.czaswojny.pl/showmsg.php?mid=540594&key=8f30bad479

Tuesday, 15.07.2008, 13:44

Autor: Kard

Kłopoty

no to bay bay wszystkim znajomym i nieznajomym, nie bede sie pchal tam gdzie mnie nie chca gra calkiem przyjemna, ale coz... gl all

Tuesday, 15.07.2008, 09:20

Autor: Kard

Kłopoty

klikam na rase ale nic mi nie wybiera, jesli dobrze pamietam, to sie kolor zmienial tam gdzie sie wybralo, a tu nic sie nie dzieje, (wpisuje nick i nazwe miasta)

Tuesday, 15.07.2008, 09:11

Autor: Kard

Kłopoty

Po pierwsze moge wejsc na strone http://www.czaswojny.pl/, natomiast nie moge juz na http://193.200.241.137/tepl_t1/ (pewnie to wina blokad pozakladanych w mojej pracy, niemniej na alfie nie mialem z tym problemu), co prawda jest sposob by to ominac, ale na dluzsza mete odpada Po drugie przy probie stworzenia bohatera mam taki komunikat "Kliknij na portrecie aby dokonać wyboru głównego bohatera." nie widze zadnych portretow (IE 6)

Friday, 11.07.2008, 12:39

Autor: Kard

Przebudowa Armii

tylko co w takim razie bedzie ten ranking odzwierciedlal?, bo w tym ukladzie napewno nie sile gracza, napewno nie bogactwo, wlasciwie nic, nie za bardzo rozumiem czmu ma sluzyc...

Friday, 11.07.2008, 11:50

Autor: Kard

Poznajmy się lepiej. Czyli skąd jesteśmy i co robimy :)

Cytat wypowiedzi "T-Rex" Właśnie. Jestem ojcem chrupka i wstyd mi za tego Heńka bo to imie me... Chrupek! Za kare masz zresetować postać! Pozdro . hmmm.... raczej watpie bys byl jego ojcem bo jak wszem wiadomo glupich nie sieja tylko sami sie rodza...

Friday, 11.07.2008, 10:48

Autor: Kard

Przebudowa Armii

Myśl, ze powinien byc prostrzy sposob zniszczenia armii ktora sie posiada, wlasnie w tej chwili od 2h probuje sie pozbyc, chodze na przeszpiegi (wszystkie sie udaja), atakuje innych graczy, ale ci z okolicy albo nie maja armii, albo uciekaja przedemna , co prawda moglbym isc na lokacje, ale wowczas zginie rowniez moj bohater (a na minusowym exp mi nie zalezy), wedlug mnie jest to bezsensowne, bo tej armii i tak sie pozbede, tylko czemu to musi byc tak meczace? a przy okazji nie wiem czy to ma se...

Wednesday, 02.07.2008, 15:08

Autor: Kard

Apel o pozostawanie w 1 erze

Wlasnie sie zastanawiam do ilu oltarze rozbudowywac, by przejsc do nastepnej epoki? co prawda mam jeszcze troche czasu bo jeden bohater jest na 8 lvl a drugi na 4, ze zdobywaniem materialu nie ma najmniejszego problemu, raczej musze czekac, bo nie nadazy sie budowac , stwierdzilem ze postawie oltarze na 17 pozim, mysle ze to bedzie rownoczesnie z dobiciem 9/10 lvl na bohaterach, co o tym sadzicie, wystarczy, czy na 20 je wyciagac?

Tuesday, 24.06.2008, 14:24

Autor: Kard

obrażenia przy walce

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Oczywiście. Raczej nie sądzę byś zastanawiał się czy przeciwnik padnie od 1 kuli tylko strzelał do skutku. no chyba ze mialbym tylko 3 kule i 3 przeciwnikow

Tuesday, 24.06.2008, 13:08

Autor: Kard

obrażenia przy walce

Cytat wypowiedzi "Thorga" Porównać można to na przykład do sytuacji, gdzie dwie osoby oddają do siebie strzał równocześnie i mogą być już martwe w momencie, kiedy kula dosięga przeciwnika. to bym zmienil, bo jest kompletnie nielogiczne, mozna zalozyc, ze jedna z kul leci szybciej od drugiej, ale to i tak nie ma mozliwosci by obaj byli martwi Cytat wypowiedzi "Thorga" W twoim przypadku w ostatniej rundzie jeden cios poszedł w martwego przeciwnika. Martwi przeciwnicy są "usuwani" z listy celów na...

Friday, 20.06.2008, 16:08

Autor: Kard

Bug czy problem z totemem...

a moze wybudowales oltarz i nie przeszedles na inny ekran i od razy dales kolejne budowanie i jak gdyby nie zatwierdziles tej budowy i z tego powodu to sie tak zrobilo, a jesli tak to znalazles bug

Friday, 20.06.2008, 15:23

Autor: Kard

Transport

teraz wyslalem bez automatycznego powrotu i ok, sprobuje pozniej jeszcze raz z automatyczny, moze mi sie cos poprzestawialo , ale 400 kameni zniklo napewno

Friday, 20.06.2008, 09:42

Autor: Kard

Transport

nie wiem czy to blad, czy moze czegos nie wiem, ale wyslalem armie z wioski do stolicy (4 dzikich) transportowali 400 kamieni, zaznaczylem automatyczny powrot i wszystko ok, tylko ze nie ma kameni nigdzie , chyba gdzies po drodze w zamtuzach przepuscili, nie mozna ufac dzikim

Wednesday, 18.06.2008, 22:42

Autor: Kard

Głupia fascynacja?

Cytat wypowiedzi "Darius" Oooo to mi się podoba Sam jestem ateistą i rasistą;p A co do tolerancja zakłada że toleruje się coś co jest złe, czyli to taki rodzaj pychy czy dumy, w myśl "wy jesteście be tacy i owacy ale możecie sobie być bo my jesteśmy o tyle od was lepsi że jesteśmy tolerancyjni". To ogólnie jedno wielkie pie... Co do muzy, poczucia humoru czy gustu nie ma co mówić o tolerancji, bo wtedy się zakłada że to ta druga osoba nie ma racji;p A tak naprawde nikt nie ma racji, nikt się ni...

Wednesday, 18.06.2008, 17:44

Autor: Kard

nowa wioska

w tutku jest: " Tworzenie nowego miasta Aby założyć nowe miasto, należy opracować potrzebne technologie i stworzyć specjalną jednostkę(jednostki), które maszerują na wybrany przez Ciebie, wolny teren na mapie. Ilość surowców jakie mogą ze sobą zabrać jest ograniczona do ich pojemności. Osada jest przez 24h chroniona przed atakami od chwili załozenia. Surowce między miastami transportowane są przy pomocy armii. " tylko nie za bardzo moge wpasc na to jak zmusic osadnika by poszedl tam, moze mi kto...

Wednesday, 18.06.2008, 11:47

Autor: Kard

Głupia fascynacja?

Cytat wypowiedzi "Zoltan" A uważasz, że darcie się w niebogłosy udając głos czesia jest wyrazem gustu czy braku kultury osobistej? darcie sie w nieboglosy to brak kultury i to bez roznicy czy glosem czesia, czy innego dziwolaga , chyba, ze okolicznosci to usprawiedliwiaja Cytat wypowiedzi "Zoltan" Według twojej teorii nawet osoby robiące błędy na forach są w porządku, bo takie mają upodobania - ich sprawa i już! To oni piszą, wyrażają swoje fascynacje, ale to ja muszę tego wysłuchiwać.... to ws...

Wednesday, 18.06.2008, 00:12

Autor: Kard

Głupia fascynacja?

Cytat wypowiedzi "Fakir" Zgadza się... To jest tak ogólnie. Łapiesz? Wszyscy Polacy nie są złodziejami a wszytskie Niemki nie są brzydkie. Dlatego nie wszyscy dysortografowie są leniami. 'Każda zasada ma swój wyjatek!' ja lapie, ale to ty generalizujesz i obrazasz ludzi ktorym sie to podoba nazywajac ich bachorami Cytat wypowiedzi "Fakir" A z panem, który zacytował praktycznie cała moją wypowiedź, nie będę w ogóle dyskutował, skoro twierdzi, że książki nie uczą poprawnej pisowni! No ludzie! Roz...

Tuesday, 17.06.2008, 16:01

Autor: Kard

BUG !! stracilem STOLICE !!

Cytat wypowiedzi "dmn" no to fajnie, ciekawe, czy rzucali okruszki aby wiedziec gdzie wrocic po jakim czasie mam mam napisac, ze sie "zgubili" ? : D niech ktorys z userow pzryzna sie, ze zle im pokazal droge na Caer Morhen :> sie przyznaje bez bicia, tulala sie taka bida to sie ulitowalem, nakarmilem, napoilem i wyslalem do wioski Konrad, powinni sie niedlugo znalezc (przyklad urokow bycia testerem ) Edit: a okruszki mowli ze zjedli, wiec kich, ten sposob odpada

Tuesday, 17.06.2008, 14:48

Autor: Kard

Głupia fascynacja?

Cytat wypowiedzi "Fakir" Jeśli chodzi o Czesia - kiedyś mi się to podobało Cytat wypowiedzi "Fakir" ale teraz w ogóle mnie to nie rusza, a nawet wkurza... Bezsensowna kreskówka dla bachorów i tyle... lol, ty sam sobie zaprzeczasz, co teraz dorosłeś?, a kiedyś byłeś bachorem? (ty mogole wiesz co oznacza słowo bachor, cóż rzeczywiście typowy żal.pl Cytat wypowiedzi "Fakir" A Jozin z Bazin? Nie wiem czemu Wam to nie przeszkadza, ale mi bardzo! To jest totalna nędza! Jak można cieszyć się z jakiego...