Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 154

Monday, 04.08.2008, 10:25

Autor: yolinar

Znudziła mnie ta gra. Konto premium.

A wiec znudzila mnie ta gra juz 2 tygodnie temu. Wziolem urlop ale stwierdzilem ze juz mi sie nie chce wracac. Mam do oddania (slabo rozwiniete) konto z premium do 30.08.2008. log/pass yolinar/yolinar kto pierwszy ten lepszy.

Monday, 21.07.2008, 11:54

Autor: yolinar

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

no rzeczywiście. Problemem było to, że nie zabilo odrazu Gilgamesha. I bonus ciagle dawal.

Monday, 21.07.2008, 02:05

Autor: yolinar

Poradźcie jak rozwinąć bohatera ???

--Hp wystarczy 212 przy zalozeniu ze nikt nie podniesie AA. Bo tak na maksa zada ci 210 dmg. Przetestowana na sobe. Wiele razy hero w pierwszej linii jednostki w drugiej i zostawalo 2hp. Gorzej jak podniesie dmg AA. --Co do rownomiernego rozwooju dowodzenie - ekonomia to sie zgodze o ile stosujesz pure wilki mastodonty. Dzicy to poprostu zwykle mieso Hp-kowe do przyjmowania dmg ktorych koszt jest wzglednie tani. W lokajach sie tez sprawdzja.

Sunday, 20.07.2008, 20:30

Autor: yolinar

Mapa "okragła"

Taka propozycje zlozylem juz dawno. Zostala odrzucona wiec nie ma chyba poco wracac do tematu. Natomiast mozna bylo by pomyslec nad takim rozwiazaniem ktore skrucilo by czas podrozy w grabiezach. Moglby to byc maksymalny limit czas/odleglosc. Czyli jesli w odleglosci np. 20 pol od nas wchodzimy na czas 1h to jest to juz czas mksymalny i atak na 22 pola tez zajmie 1h. Zwiekszylo to by grywalnosc. Przy potencjalnej narazie nie wielkiej liczbie graczy. I odrazu pytanie. Czemu wyprawa na pola w pobl...

Sunday, 20.07.2008, 20:28

Autor: yolinar

Poradźcie jak rozwinąć bohatera ???

Cytat Polecałbym zmniejszyć nieco czas marszu(do 90) Dobra rada tylko te nieco oznacza w tym przypadku do wartosci maksymalne liczac w dol (czyli inaczej minimalne ktora jest najkorzystniejsza). Dowodzenie rzecz jasna i leczenie. Nie wszedzie chodzisz z bohaterem na 1 linii wiec te 50-60 min. przydalo by sie, bo napewno cos uratujesz w ten sposob. Z tym ze mozesz w to dac pozniej. Najpierw Dowodzenie

Sunday, 20.07.2008, 08:24

Autor: yolinar

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Na alfie na drop strasznie narzekalem. W becie w sumie mam dobry drop 3/10. Poza sandalami syf sam. Ale lepsze to niz nic.

Sunday, 20.07.2008, 08:16

Autor: yolinar

raport

Uwazam, że ten temat to prowokacja, a on specjalnie pisze tak z błedami i bez skladni.

Sunday, 20.07.2008, 08:14

Autor: yolinar

Firefox i błedy

Prawdopodobnie masz zle skonfigurowanego FF, ktory nie odswierza na biezaco strony. A co do latajacych przyciskow to nie mam pojecia jaka jest tego przyczyna mi tylko lataja jak strona sie doczytuje i przesowa grafiki w momecie calkowitego obciazenia lacza sciaganiem torrentow.

Saturday, 19.07.2008, 15:48

Autor: yolinar

Retować czy nie resetować?

Darius zjechal bys wiekszosc ludzi kolo mnie. Ty miales wilki a ja co? Ludzie maja po 2-3 wynalazki a ja wilki wybudowalem ledwo. Wiesz to naprawe zalezalo od szczescia. jak wybieralem miejsce to za mna byla woda. Skad mialem kuzwa wiedziec, ze po rozszerzeniu ekranu powstanie tam TARTARATA az 4/32 wioski. Ale takie zycie. To tez zalezy od farta. Mozna pojsc na wyprawe 1h++ i przyniesc 2k surowki (wtedy sie zwraca) a mozna pojsc na 3h i przyniesc jak ja ostanio 33 surowce lacznie. MAM nadzieje z...

Saturday, 19.07.2008, 14:20

Autor: yolinar

Premium na serwerze beta

Akuma o ze nie masz premium nie oznacza, ze nie mozesz byc w klanie. Brak premium uniemozliwa ci zostanie zalozycielem klanu. To czy jestes w klanie czy nie zalezy od tego jak zyjesz z ludzmi i kogo znasz. Natomiast to czy jestes w top zalezy od tego jak grasz. Jak bedziesz gral 12/24 to spokojnie dasz rade o ile masz pomysl na gre. Ja osobiscie uwazam ze w top nie bede, bo mam za slaba pozycje startowa (slabe miejsce), a nie jestem az tak kreatywnym zeby tak duza strate nadrobic.

Saturday, 19.07.2008, 11:16

Autor: yolinar

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

DotA-owned bylo przegladac forum i poczytac. tam pisze jak zakladac druga wioske. Fakt dales ciala i tyle. Mogles ulepszyc wilki albo mamuty. Ale masz wilki to spokojnie mozesz grac. Tylko farmuj dalej od swojej wiochy. A nie farmisz wkolko trzy wioski. Albo zabij all swoje jednostki i jedz z produkcji wlasnej rozbudowujac kopalnie. W jeden dzien z obecna produkcja dociagniesz kopalnie na lev 4. A reszta to twoja sprawa. Kazdy ma dosc ciezko. ja wilki dzis dopiero dam rade zbudowac. A jutro rano...

Saturday, 19.07.2008, 11:09

Autor: yolinar

Premium na serwerze beta

To ja ci powiem tak. Ja mam premium i jestem za top 3 ponad 600 expa (fakt ze wypraw nie moglem przez 2 dni wyslac) ale znich moze 100 bym uzbieral. Jestescie w expie za Premium bo w duzej czesci nie macie wilkow albo mamutow jeszcze (jak ja). I nie czyscicie calych poziomow. Fakt ze pozniej dysproporcja bedzie rosla. A co do dropow. Akurat w tej grze hero nie jest podstawa. jak bedziesz mial armie potezna w Staro to nikt ci nie podskoczy. A i tak wiadomo ze potezne armie chodza z Hero pobocznym...

Saturday, 19.07.2008, 08:42

Autor: yolinar

Premium na serwerze beta

Premium daje tylko wiecej wypraw bohaterowi i to wszytko. Poza tym masz szereg utrudnien. Ale gra sie dac CHyba ze ja czeos nie wiem i tej pomniejszonej mapki nie da sie przesuwac. A tak to w czym problem. Jak dla mnie narazie wydaje sie ze gra bez premium nie jest wcale taka ciezka. BO do lokacji nie chodze bo nie mam na to czasu trzeba rozwoj prowadzic. Wiec to co mial byc najwiekszym zyskiem jest najwieksza strata. Co do CENTRUM DOWODZENIA to smiech na wode. Nigdy ani na alfie ani na becie z ...

Saturday, 19.07.2008, 08:13

Autor: yolinar

Walki między graczami

Wiesz laCroix jak jednen z topek masz jedna pewnosc. Jaka pojdziesz armiato raczej kazdego zmieciesz. A tu trzeba sie przejmowac czy wogle z wyprawy wrocisz.

Friday, 18.07.2008, 21:48

Autor: yolinar

Walki między graczami

Akurat z toba sie zgodze, tak patrzylem kto ma gorzej.. I chyba najgorzej trafiles. A wiedzialem o tym zanim jeszcze to napisales.

Friday, 18.07.2008, 20:13

Autor: yolinar

Walki między graczami

No szans za duzych nie mialem tym bardziej ze nie mam nawet na kim kamieni zdobywac (4 do szpiegowania z 9 lev totema). jedynie bardzo rano cos wchodzi. Tak wiec poczekaj az dojde (moze jutro) do tych wilkow. Ale przyznam ze system rozmieszczania beznadziejny. Jesli u mnie w kwadracie mapy na 64 pola zajete jest przez ludzi 13

Friday, 18.07.2008, 19:51

Autor: yolinar

ATAKI

Lub wylacz automatyczne odswiezanie w przegladarce.

Friday, 18.07.2008, 19:49

Autor: yolinar

Retować czy nie resetować?

Ty masz kuzwa problem. Ja mam takich sasiadow ze nie ma kogo (doslownie)atakowac nie mowiac o szpiegowaniu (4 w zasiegu 9 poziomu totemu). Nawet wilkow nie moge zbudowac, a ty widzisz problemy bo masz 4 dowodzenia i z 4 biegasz... tylko do lokacji. A dla mnie tak sie konczy posiadanie dobrej lokacji: http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=3822733a5e http://193.200.241.137/tepl_t1/showmsg.p…&key=6f38cfa76b

Friday, 18.07.2008, 06:18

Autor: yolinar

Problem ze wskrzeszeniem bohatera

Moze w odroznieniu od alfy tu trzeba miec Pomnik. Sprawdzcie.