Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-10 of 10

Tuesday, 17.06.2008, 23:23

Autor: Fakir

Głupia fascynacja?

Tzn. kwestia gustu... Lubie imprezki z muzyką typu techno, house i electrohouse itp.itd. Ale na Disco Polo zchodzę, bo tej muzy po prostu nie trawię ;p Ale: o gustach sie nie rozmawia - gust się ma. Więc ja nikomu nie narzucam, ani też nie zabraniam słuchania Disco Polo. Ktoś lubi? Szanuję to i peace! Ps. Mądrze piszesz Dariusie =P ______ c):^]

Tuesday, 17.06.2008, 19:40

Autor: Fakir

Głupia fascynacja?

Cytat wypowiedzi "VeiN" Każdy ma jakiś problem z ortografią, tylko kwestia jak do tego podchodzi. Ja rozumiem, że ktoś może mieć dysortografię i popełniać błędy podczas pisania na papierze, ale w dobie PC (Nie licząc komunikatorów, gdzie się szybko odpowiada)? Głupi word sprawdza błędy, ba przeglądarki sprawdzają błędy (FF2.0 na 100%, opera pewnie też). Myślę, że dzieciaki podchodzą do tego, że jak mają dysortografię to muszą się nią pochwalić. Ludzie to jest przecież wstyd i obciach. Spójrzmy ...

Monday, 16.06.2008, 22:33

Autor: Fakir

Głupia fascynacja?

Hmm... no to może ja się troszkę wypowiem na wszystkie te tematy. Jeśli chodzi o Czesia - kiedyś mi się to podobało, ale teraz w ogóle mnie to nie rusza, a nawet wkurza... Bezsensowna kreskówka dla bachorów i tyle... Ci żenujący kolesie są idolami chłopców w podstawówce - żal.pl ;[ A Jozin z Bazin? Nie wiem czemu Wam to nie przeszkadza, ale mi bardzo! To jest totalna nędza! Jak można cieszyć się z jakiegoś starego dziadka i z dennej piosenki...?! A co do ortografii to powiem Wam, że i tak nie wy...

Saturday, 14.06.2008, 10:06

Autor: Fakir

speed serwer ?

Cytat ja mam lokacje specjalne w odleglosciach 35 min , 44 min i 1h 25 min pracuje, a mam taka prace, ze nie mam w niej dostepu do netu. heh i tak sie zastanawiam kiedy niby mam wykonac te 12 wypraw . to troche nie sprawiedliwe, ze nie ktorzy maja blisko do lokacji specjalnych, a inni daleko. takie cos spowalnia moj rozwoj i nie wiem, czy jest sens grac w ta gre. Zgadzam się z tym ;/ ja tez mam do lokacji powyzej 1h wiec to wszystko bezsensu.....

Saturday, 14.06.2008, 09:59

Autor: Fakir

Biedaczek

Dalej ;] hehe a czy my sie znamy..? pzdr

Saturday, 14.06.2008, 09:56

Autor: Fakir

Walki między graczami

Hmm... to chyba wiadome było, że wygrasz skoro atakujący był z ''nizszej'' epoki... No a poza tym miałeś przewagę liczebną :] 1/5 Pozdrawiam!

Thursday, 12.06.2008, 19:46

Autor: Fakir

Biedaczek

Moze to i nie powinno być tutaj, ale nie ma do tego odpowiedniego tematu. Wiec prosze stworzyc temat "nasze walki" xD http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=259d354bec Opsss xD Jak zrobi nastepnych osadnikow to tez mu zniszcze ;p

Wednesday, 11.06.2008, 22:21

Autor: Fakir

Co z tą funkcją?

oki już mam xD Ale spójrz: " Handel zasranymi przedmiotami Zostanie wprowadzony aukcyjny system handlu przedmiotami pomiędzy graczami. " Coś takiego widnieje w Tutku...! xD

Wednesday, 11.06.2008, 21:52

Autor: Fakir

Co z tą funkcją?

Ahaa thx wszystko jasne.... A grabież surowców to mogę... No a ''Nalot''? Mam latającego bohatera... A czy inne jednostki też muszą być latające? Jak tak, to w jaki spodób to zrobić?

Wednesday, 11.06.2008, 21:20

Autor: Fakir

Co z tą funkcją?

Dlaczego nie mogę na kogoś ''wysłać armi'' ? Mimo, iż armię posiadam? A może czegoś nie zrobiłem???