Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-11 of 11

Sunday, 29.06.2008, 01:30

Autor: djhans1986

Surowce w nowej epoce

opcja szukaj bylo na forum juz liczone sa od bazowej ilosci surowcow w kazdej wiosce w nowej epoce w starozytnosci jest to: 400 drewna, 300 brązu, 100 kamieni szlachetnych i 200koni

Thursday, 19.06.2008, 23:05

Autor: djhans1986

chyba bug z karnym doswiadczeniem

wiec jest taka dziwna sprawa dwa dni temu zgianl i bohater wskrzesilem go 12 godzin puzniej i teraz robie pierwsza wyprawe do lokacji specjalnych wczesniej zadnych walk niestoczylem tylko grabilem surowce z pobliskich wiosek patrze na raport z ekxpedycji i tu moje zdziwienie bo niemam zadnego karnego doswiadczenia i niewiem czy to bug czy nie i czy karne doswiadczenie dziala tylko na wyzszych poziomach bo obecnie mam poziom 1

Wednesday, 18.06.2008, 19:09

Autor: djhans1986

pytanie o dobor lokacji osady pod kontem przejscia do nowej epoki.

bylo w jakims temacie pisane gory=brąz wzgorza =brąz/drewno step=konie pustynia=kamienie szlachetne las=drewno/konie dzungla=drewno

Monday, 16.06.2008, 13:57

Autor: djhans1986

pytanie o dobor lokacji osady pod kontem przejscia do nowej epoki.

otoz mam takie pytanie do graczy juz bedacych w niej mam dwie lokacje i chcialbym wiedziec ktora bedzie bardzije oplacalna. 1. 2xgory 1x wzgorze 2x step 4x pustynia 2x las 1x dzungla 2. 2x gory 2xwzgorza w tym jedno z bonusem 3xstep 3x pustynia 2x las 2xdzungla skoro bonus z tego co czytalem jest zachowywany wiec bardzije byl bym sklonny do drugiej lokacji ale prosze o wypowiedz lepszych

Monday, 16.06.2008, 12:36

Autor: djhans1986

mapa minaturowa (propozycja)

a co do drugiej propozycji mapy miniaturowej??

Monday, 16.06.2008, 06:41

Autor: djhans1986

Linux

osobiscie sklaniam sie ku Suse bardzije niz ubuntu ale to kwestja przyzwyczajenia co do porownania visty i linuxa to kiedys z kolega przeprowadzilismy test na jalowych systemach: mianowicie identyczne sprzetowo komputery standardowa instalacja na jednym windows xp na drugim suse 9.0 pozostawilismy je bez ruchu zeby zobaczyc ile czasu do zawieszki bedzie na bezruchu okazalo sie ze winda zawiesil sie po 4 dniach a linux hmm po 2 miesiacach wylaczyli prad na 10 sek wiec nam przerwali test tak wiem ...

Sunday, 15.06.2008, 13:31

Autor: djhans1986

mapa minaturowa (propozycja)

mapa nie jest kodowana ale mam jeszcze maly problem ale juz pracuje nad jego rozwiazaniem

Saturday, 14.06.2008, 20:46

Autor: djhans1986

mapa minaturowa (propozycja)

Cytat wypowiedzi "Kaskor" Cytat wypowiedzi "djhans1986" jak juz mowa o takim programie akurat pisze cos podobnego tyle ze uwzgledniajacy tylko i wylacznie lokacje specjalne bo niechce przeciazac zbytnio bazy BWteamu wiec recznie robie tablice z wypisanymi lokacjami i potem beda one uwzgledniane w programie nie stanowi to problemu to 1-2 dni pracy wiekszosc czasu zajmie stworzenie tablicy i dodawania nowych lokacji w moim wypadku ale to szczegol mniej istotny wprowadzenie takiej mapy jest z punk...

Saturday, 14.06.2008, 17:14

Autor: djhans1986

mapa minaturowa (propozycja)

jak juz mowa o takim programie akurat pisze cos podobnego tyle ze uwzgledniajacy tylko i wylacznie lokacje specjalne bo niechce przeciazac zbytnio bazy BWteamu wiec recznie robie tablice z wypisanymi lokacjami i potem beda one uwzgledniane w programie nie stanowi to problemu to 1-2 dni pracy wiekszosc czasu zajmie stworzenie tablicy i dodawania nowych lokacji w moim wypadku ale to szczegol mniej istotny wprowadzenie takiej mapy jest z punktu widzenie gier strategicznych niemal podstawa bo umozli...

Saturday, 14.06.2008, 14:17

Autor: djhans1986

mapa minaturowa (propozycja)

widzialem propozycje zeby wprowadzic przyciski +/- przy mapie zgadzam sie co do obciazen serwera ale mozna by wprowadzic inne rozwiazanie tj. za pkt premium mozna by mape zwiekszyc z obecnego rozmiaru 8x8 na 12x12 zmian byla by stala ale czasowa np na miesiac za 10 dni premium. 2 propozycja to wprowadzenie miniaturowej mapy na ktorej bylo by widac tylko (kwadraty o malym rozmiarze osobnymi kolorami wlasne wioski, sojusznicze wioski, wrogie wioski i lokacje specjalne rozmiar takiej mapy bylby np....

Friday, 13.06.2008, 15:56

Autor: djhans1986

Bonusy z budynków \ Koszty budowy (Epoka Kamienia Łupanego)

pytal ktos o wzory wczor z nudow te co dalem rade z kamienia zrobilem x-poziom rozbudowy budynku zaokraglane w gore JAskinia: koszt: 75*1,3^(x-1)kamienia wydobycie: 5*1,1^(x-1)krzemieni/h Strumien: koszt 40*1,3^(x-1)krzemienia, 40*1,1^(x-1)kamienia wydobycie 10*1,1^(x-1)kamienia/h Wędzarnia: koszt: 45*1,3^(x-1)krzemienia, 120*1,3^(x-1)kamienia efekt: Pojemność spichlerza zwiększona o 375*1,25^(x-1). Automatycznie chroni 38*1,25^(x-1) sztuk każdego surowca. Namiot Zmyslów: koszt: 250*1,3^(x-1)krz...