Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-14 of 14

Wednesday, 02.07.2008, 20:01

Autor: Karrila

Brak Zagrody - handel

Lol...a żeby kupić pieczywo musicie mieć własną piekarnię? Według mnie jest ok.

Saturday, 28.06.2008, 14:18

Autor: Karrila

armia nie pokonała bohatera...

Tutka mam obcykanego, tylko jakoś nie skojarzyłam tego ;P Chwilowe zaćmienie ;P

Saturday, 28.06.2008, 13:56

Autor: Karrila

armia nie pokonała bohatera...

o lol.... dzieki za olśnienie

Saturday, 28.06.2008, 13:45

Autor: Karrila

armia nie pokonała bohatera...

bohater z 6 wilkami nie zadał nawet ciosu drugiemu bohaterowi.... http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=8051b51145 o co come on???

Saturday, 28.06.2008, 11:00

Autor: Karrila

bohater - armia

Gash, wiem o tym!!!

Saturday, 28.06.2008, 10:56

Autor: Karrila

bohater - armia

hmmm.... no z tej strony na to nie spojrzalam Chciaz nie wiem, czy to az taka różnica czy bohater w armii w miescie czy w garnizonie...Zalezy jakie bonusy i jak rozwinięty bohater

Saturday, 28.06.2008, 10:45

Autor: Karrila

bohater - armia

Lewusek, nie udzieliles odpowiedzi na pytanie, czytaj ze zrozumieniem. Pytanie bylo o przeniesienie bohatera do koszar. Oznacza to, że potrzebna mi sama armia, bez bohatera. A dlatego, że przy mało rozwiniętym w moim przypadku czasie marszu sama armia porusza sie szybciej niż z bohaterem. Oto po co. I blagam, nie pisz mi, zebym sobie doladowala czas marszu... Raziel, dzieki za odpowiedz. A swoja droga moimm skromnym zdaniem taka opcja by sie przydala

Friday, 27.06.2008, 23:37

Autor: Karrila

bohater - armia

Czy jest możliwość przeniesienia samego bohatera z armii do miasta ( koszar)? Bez usuwania armii? A jeśli nie ma - to czemu nie ma?

Wednesday, 25.06.2008, 14:14

Autor: Karrila

Pytanie o leczenie

Wow, co za natychmiastowa reakcja Raziel - tak, tak, wiem, że na dole jest tylko legenda Ok, załapałam Problem powstał przez czytanie legendy bez zrozumienia Myślałam, że ten znaczek od regeneracji wskazuje o ile została jednostka uleczona. A z tego co teraz widze, to jest tylko pokazane ile HP przywrócił bohater, a tamta ikonka jest od regeneracji. Dzieki za pomoc

Wednesday, 25.06.2008, 13:59

Autor: Karrila

Pytanie o leczenie

CZy ktos by mi mógł wyjaśnić... Odbyłam wyprawę do jaskini : http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=9482804b73 Bohater jest w drugiej linii, ma leczenie +30. Po każdej rundzie widać że przywracał życie ( 100 (200) - Wykonane leczenie HP w rundzie (łącznie)) , ale przy jednostkach nie ma znaczka, że życie zostało im przywrócone.( - Jednostka zregenerowała się o ilość HP w rundzie (łącznie)). O co chodzi???

Tuesday, 24.06.2008, 00:14

Autor: Karrila

propozycja udogodnienia - logowanie

Wiecej niż jedną - jasne. Ale żeby mieć 3 to sensu nie widze. To jak Ty oceniasz swój rozsądek to już Twoja sprawa (nepwno nie skromnie). Moja wypowiedz nie była prośbą o rozwiązanie jakiegoś problemu, a sugestią mającą ułatwić gre. Bo wydawało mi się, że po to też to forum jest. Dlatego napisalam ze Twoja "rada" jest dla mnie bez sensu. Ponieważ wątek "rozwija się" w stronę inną niż było planowane, proszę Admina o zamknięcie.

Monday, 23.06.2008, 13:43

Autor: Karrila

propozycja udogodnienia - logowanie

Uzywam Mozilli i nie mam zamiaru tego zmieniać tylko z tego powodu. Tym bardziej, że nie jest to taka skomplikowana do wprowadzenia opcja. Tak jak napisałam to tylko propozycja i ewentualnie prosiłabym o wypowiedz w tej sprawie kogoś rozsądniejszego lub z "szefostwa" bo wypowiedz Sergo jest dla mnie troche bez sensu :/ (bez obrazy)

Sunday, 22.06.2008, 18:51

Autor: Karrila

propozycja udogodnienia - logowanie

Myślę, że ta propozycja bardziej pasuje tu, niż w s"systemie gry". Zaproponowałabym wprowadzenie możliwości ustawienia domyślnej krainy do której się logujemy. Przykładowo na BW gram tylko na Nekropolii 1 i lekko uciążliwa jest za każdym razem konieczność jej wybierania. Tym bardziej jeżeli korzysta się z zapamiętywania hasła i loginu w przeglądarce i tylko kraina opóźnia logowanie. Oczywiście osoby które by grały na więcej niż jednym serwerze nie musiałyby ustawiać opcji. W BW też by się to prz...

Friday, 13.06.2008, 18:38

Autor: Karrila

profil gracza

No ja się spodziewam!!! mężczyzno