Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 34

Friday, 18.07.2008, 20:13

Autor: DrWho

Eh wyżale się.

...obiecanki cacanki

Wednesday, 09.07.2008, 21:23

Autor: DrWho

Walki między graczami

Cytat wypowiedzi "Darius" Szkoda Lilo że usunąłeś wioskę Można było spokojnie zostawić tak zebym mogl sie zaopiekowac;p ja juz sobie szykuje plana na nekst epoke e tam, ataki na tego samego bohatera ktory ma ujemna obrone i minimalny atak AA to nie wyczyn czekam z niecierpliwoscia na twoje linki z bossow Sredniowiecza i gdybym miala zostawic wioske to nie wspomnialabym ani slowem na forum o tym ze awansowalam i bym zyla w swietym spokoju

Wednesday, 09.07.2008, 21:13

Autor: DrWho

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" tak - zwykłych itemów też a dlaczego niektorzy wiedza wiecej, a niektorzy mniej? czytam forum uwaznie i nic takiego nie zauwazylam // Poczawszy od tego, że jestem w Mod_teamie na BW, przez fakt bycia closealphatesterem, skonczywszy na tym ze obecnie jestem modem tutaj - to chyba nie dziwota, że mam informacje z pierwszej ręki? KC.

Wednesday, 09.07.2008, 09:17

Autor: DrWho

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Cytat wypowiedzi "KruczoCzarny" sushi podkręcił trochę drop itemów Konrad napisal ze tylko ringow i pierscieni (z 0% na 0,002% ) - wiesz cos oprocz tego?

Monday, 07.07.2008, 13:30

Autor: DrWho

Sens dołaczania nowych graczy.

Cytat wypowiedzi "yolinar" Poza tym zycze ci powodzenia w grze od nowa. O ile ta wioska, ktora wynalazlem jest twoja. nie, nie jest, ale paru kolegow zacheconych moimi wczorajszymi przeklenstwami caly dzien dzisiaj zaczelo grac)) jestem zalozycielem nowej fali graczy Cytat wypowiedzi "yolinar" Jedyny plus z twojej rezygnacji to nieistniejace linki do walk z Stehem... oczywiscie pomyslalam nad tym i mam screeny ) ale faktycznie chyba daruje sobie ulatwianie juz wam zycia

Monday, 07.07.2008, 13:26

Autor: DrWho

Raczej nie exploit, a moze przydatna rzecz:)

Skoro juz wymadrzam sie na wszelkie tematy to opowiem wam o moich pomyslach i ich realizacji w trakcie gry Straszliwie przeklinalam zawsze fakt, ze po powrocie wojska z akcji trzeba kliknac 'zakoncz' zeby wojsko pojawilo sie w wiosce. Szybko przyszlo mi do glowy, ze wystarczy jakakolwiek reakcja w grze, i mozna wyslac sobie na cala noc wojsko i wszystko bedzie w porzadku. Dla niektorych to oczywiste, dla niektorych nie - wlaczylam odswiezanie strony w operze co 5 min...w ten sposob wojsko ktore ...

Monday, 07.07.2008, 13:19

Autor: DrWho

Sens dołaczania nowych graczy.

Cytat wypowiedzi "yolinar" Sytuacja wygada dla mnie tak. jak spoznisz sie tydzien na otwarcie serva to nie zaczynaj grac bo bedziesz na zadupiu z kotrego nie wrocisz. Zrobcie swiat kulisty nie plaski i to tez rozwiaze problem po czesci. fakt, zaczynalam z jakims 2dniowym opoznieniem i juz mialam mniej zageszczony teren. w tej chwili powiem ci ze moim szczytem marzen jest wiocha na zadupiu, gdzie wszyscy maja daleko i jest swiety spokoj moja szybkosc oparlam na przekonaniu ze nikt mnie nie obleg...

Monday, 07.07.2008, 13:05

Autor: DrWho

Sredniowiecze

Cytat wypowiedzi "Szumi" Ja osobiści dziękuje bo wiem jaką wioskę stawiać I Jest jeszcze jedna opcja przy przejściu: Mieć w zbrojowni dużo złomu z miejscem na runę, za to jest kupa surki więc trzeba zapełnić zbrojownie i będzie git na początek zamiast czekać 1 miech jak wyżej koleżanka powiedziała ano wlasnie, przedmiotow mam duzo, ale wypadl mi helm z nosalem (+16 obrony bohatera) i uleglam pokusie zeby ulatwic sobie ostatnie bossy z Wiezy Kosci i polowe itemow sprzedalam zeby sie do niego dok...

Monday, 07.07.2008, 12:45

Autor: DrWho

Sredniowiecze

dokladnie, nikt tutaj nie placze. ja napisalam tylko ze jest trudno ze wzgledu na koszty wojska i upkeep i trzeba juz swiadomie isc w konkretnym kierunku, a nie jak w 1 epoce buduje sie co sie da i jeszcze sie wylewa ze spichlerza... swiadomie poszlam na 10 levelu oltarza bo lubie nowosci, to w koncu tylko alfa, nie ma po co miesiac expic bohatera na 19 lvl - przetarlam szlaki, zostawilam informacje dla potomnych i tyle. wszyscy sa zadowoleni.

Monday, 07.07.2008, 12:41

Autor: DrWho

Sens dołaczania nowych graczy.

a ja popieram aktualny system - dostaje sie lokacje posrod innych swiezych zalozycieli, kto niby powiedzial ze nowi gracze maja miec obok starozytnosc do farmienia najlepszych materialow? niech zaczynaja rowno i rowno rosna, kazdy ma szanse sie wykazac. ja na przyklad wylosowalam miejsce gdzie nie bylo blisko zadnej rozsadnej lokacji specjalnej, a nastepnego dnia odkryl sie nastepny obszar mapy razem z nowymi graczami i okazalo sie ze do jaskini mialam 7 minut. a o malo sie dzien wczesniej nie k...

Monday, 07.07.2008, 11:33

Autor: DrWho

Masakra....

Cytat wypowiedzi "yolinar" I wlasnie dlatego w mojej opini zle zrobilas. Ja rozumiem ze alfa, ze trzeba sobie pomagac. Ale na ten moment przyszlosc wyglada tak, ze nikt sie do Starozytnosci nie przeniesie bo poprostu podpisuje na siebie wyrok. Pozatym ludzie sa smieszni z twierdzeniami typu: 30 halabardzistrow pokona 100 prockow. Pewnie, ze pokona 1-2-3 mzoe 4 razy, ale jak beda szly ataki (a z pewnoscia beda szly non stop) to padnie 2-3 pozniej znowu i znowu i wkoncu jakis sie przebije. A prze...

Monday, 07.07.2008, 10:18

Autor: DrWho

Walki między graczami

Cytat wypowiedzi "Zeruel" Efekt nocnej wyprawy na średniowiecze. Dużo już raczej nie znajdziecie. http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=477a10da9d akurat ty byles pierwszy po decyzji kasacji, czyli przestalam chronic surowce, ale drewna przyrasta mi prawie 120/h, a klejnoty wazne sa w kazdych ilosciach, po tobie juz wyniesli 600 kolejnych sztuk nie zniechecaj ich

Monday, 07.07.2008, 10:01

Autor: DrWho

Sredniowiecze

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" Lol, wystarczy wystawić 30 halabardzistów i pęka armia 100 procarzy, jakoś nie widzę by to był problem przy ich upkeepie. halabardzisci wymagaja zamku 4 lvl i kuzni 2 lvl, a nie mam nawet zamku 3 nie wspominajac o kuzni, i wlasnie zaczal sie na mnie kolejny atak do tego jeden Halabardzista kosztuje 40 zlota, a wszystko co udalo mi sie przez czas ochrony zrobic to przyrost 17/h, wiec samo wojsko to 70 godzin czekania, i nie chce mi sie liczyc jeszcze kosztu budynkow...

Monday, 07.07.2008, 09:35

Autor: DrWho

Masakra....

Cytat wypowiedzi "SushiMaker" A pozatym, czego ty się spodziewałeś awansując z 10 poz ołtarza? co za roznica jaki oltarz? to tylko na start, a ja mowie ogolnie o grze - koni i tak nie schowam, bo nie ma takich spichlerzy PS. ciagle sie nie moge skasowac, nie mozna tego zrobic jak w BW? Jak zaatakowany sie skasowal to po dotarciu na miejsce dostalam informacje 'Wampir nie mieszka juz na tym terytorium' i nie mial problemow ze skasowaniem sie, bo ktos robil cos, co jego dotyczy. W tej chwili sied...

Monday, 07.07.2008, 08:40

Autor: DrWho

Masakra....

Cytat wypowiedzi "yolinar" (swoja droga ja mam w wiochach w starozytnosci po 2-3k koni z 1 pola w jednej a druga bez stajni, ja bez zadnej stajni po jednym dniu mialam 2k koni w Sredniowieczu (zostaly jeszcze po przejsciu jako bonus z surowcow i sobie spokojnie przyrastaly), a juz do 3 jednostki wojskowej wymagana jest 5 stajnia. Czyli sami sie podkladamy budujac ja.. a nie da sie budowac i niszczyc przy kazdej potrzebie produkcji Rycerzy. Cytat wypowiedzi "yolinar" DrWho nie dawaj screenow z a...

Monday, 07.07.2008, 00:17

Autor: DrWho

Sredniowiecze

Cytat wypowiedzi "Zeruel" Cytat wypowiedzi "DrWho" Widze jak mnie doceniacie http://img364.imageshack.us/my.php?image=attackzn8.jpg rotfl! Wszyscy sie rzucaja na moje 10 koni Nie wszyscy, tylko ja Co do tematu w bugach. Nie od dziś wiadomo, że na średniowiecze idzie się po klejnoty. Zaraz znajdę stosowny cytat. nie tylko ty, zobacz, na screenie sa dwa ataki na raz, bo KXN szedl ponad 1,5h i spadla mi ochrona, wiec ty tez mogles a cytatu nie szukaj, w ogole nie czytalam forum, a tutorial piate p...

Monday, 07.07.2008, 00:12

Autor: DrWho

Sredniowiecze

Cytat wypowiedzi "Raziel" Szkoda tylko, że dla ułatwienia gry innym DrWho musiała poświęcić czas i przyjemność z grania nie szkodzi, na forum napisalam dopiero jak uznalam ze juz koncze gre. ile mozna...i to w koncu tylko alfa..i tak czeka nas kasacja

Monday, 07.07.2008, 00:04

Autor: DrWho

Sredniowiecze

Cytat wypowiedzi "KXN" Czyli tereny w starozytnosci z pustanimi sa nic nie warte... dobrze wiedziec. Dzieki Tobie innym bedzie gralo sie lepiej Widze jak mnie doceniacie http://img364.imageshack.us/my.php?image=attackzn8.jpg rotfl! Wszyscy sie rzucaja na moje 10 koni

Monday, 07.07.2008, 00:00

Autor: DrWho

Sredniowiecze

a i jeszcze o cos prosiles: Wysokie góry - zloto Góry - zelazo Wzgórza - drewno/zelazo Step - stajnie Pustynia - nic Las - drewno/stajnia Dżungla - drewno Strumień - glina Bagno - glina

Sunday, 06.07.2008, 23:56

Autor: DrWho

Sredniowiecze

Cytat wypowiedzi "Raziel" Szkoda wielkie że kończysz grać Jednostki są ciekawe (szczególnie samuraj) ale koszt wyprodukowania piechura jest morderczy Nie znając przyrostów ciężko mi stwierdzić, ale nawet gdyby kosztował te trochę żelaza(?) a nie złota był by bardziej użyteczny, a tak to... Bardzo tanie wydają się technologie, tak naprawdę niewiele wymaga więcej niż 1000 sztuk surowca. Więc to może jest sposób na średniowiecze - nieduże (ilościowo) koszta, więc nie musisz sama mieć aż tyle i moż...