Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 55

Friday, 04.07.2008, 18:21

Autor: Lewusek

Awans do nastepnej epoki

jesli opracuje technologie to odrazu mnie przeniesia czy pojawi sie jakis przycisk aby rpzejsc do nowej epoki i czy oltarz musi byc w sotlicy cyz moze byc w 2 wiosce

Thursday, 03.07.2008, 21:28

Autor: Lewusek

Po oblezeniu znikl mi bohater

tak pamietam nikt odemnie nie poelgl no moze kilka dzikich ludzi ale bohater na bank przezyl i zarobil 38 doswiadczenia razem z glownym bo w oblegzeniu bylo 2 moich bohaterow i tym ktorym zakladalem przepadl

Tuesday, 01.07.2008, 16:51

Autor: Lewusek

Przejecie wioski-korupcja

mialem wioske w wspolrzednych 103;3 przeszedlem na wsporzedne 101;1 Edit: jest to irytujace... przeczytalem cale forum i odpowiedzi nie ma wydaje mi sie ze jest to blad bo technologie mam opracowane ale moze byc tak ze jesli wynajdziemy ogien(mowie o epoce kamienia) zalozymy wioske jest ok ale jak znowu chcey zmienic to gra traktuje to jako 3 wioske i jest korupcja dorbym tokiem ide?

Tuesday, 01.07.2008, 16:51

Autor: Lewusek

Po oblezeniu znikl mi bohater

skasowany nie mam roportu Edit: bohater pochodzi(tzn zostal utworozny) z wioski 103;3 a teraz powinien byc w 101;1 i go nie ma

Monday, 30.06.2008, 20:10

Autor: Lewusek

Po oblezeniu znikl mi bohater

czy ktorys z administratorow mzoe sie wypowiedizec w tym temacie i tym z korupcja bo cos jest nie tak a nikt na to nie zwraca uwagi

Monday, 30.06.2008, 18:16

Autor: Lewusek

Po oblezeniu znikl mi bohater

w zadnej poprstu przepadl Edit: nie mam go w garnizonie nigdzie 2 hero

Monday, 30.06.2008, 17:59

Autor: Lewusek

Po oblezeniu znikl mi bohater

zakladalem oblega z drugiej wioski nie ze stolicy z innym bohaterem nie glownym wsyzstko bylo ok oblezenie sie skonczylo ale nie mam bohatera pisze ze bohater jest moge go rzowijac ale nie ma go w armi tam gdzie dodaje jendostki sa tylko i wylaczeni jednoski a bohatera nie ma a niby pisze ze on zyje to co sie z nim stało?? Edit: mam wybudowany posag bohatera i bohater jest na 1 lv

Monday, 30.06.2008, 17:54

Autor: Lewusek

Przejecie wioski-korupcja

ale ja mam tylko 2 wioski i w tym problem...

Monday, 30.06.2008, 16:14

Autor: Lewusek

Przejecie wioski-korupcja

mam opracowane wszystue technologie poza awansem do starozytnosci i korupcja jest dalej epoka kamienia co robic??

Monday, 30.06.2008, 15:37

Autor: Lewusek

Przejecie wioski-korupcja

Dzisiaj nad ranem okolo 6 rano przejolem nowa wioske od inego gracza (dokladniej to sie zamienilem moja stara na jego wioske) i poprzejsciu panuje korupcja co robic Oznajmiam ze czytalem inne tematy i nie ma tam odpowiedzi na moje pytanie wiec prosze o odpowiedz

Monday, 30.06.2008, 11:08

Autor: Lewusek

Korupcja

mam wszystkei technologie opracowane poza "awans do starozytnosci" i przejolem wjoske z oblega...

Monday, 30.06.2008, 10:37

Autor: Lewusek

Korupcja

preczytalem wszystkei tematy ale nic z tego nie rozumiem przejolem wczoraj nwoa wioske i mam tam korupcje co z tym zrobic czy to samo zniknie czy jak pomozcie bo z innych tematow nic nie orzuiem

Monday, 30.06.2008, 00:57

Autor: Lewusek

Oblezenie i wsparcie

tak i nigdzie nie dalo sie wyslac zalozylem 2 oblezenie namiot musi byc rozbudowany przed zalozeniem oblezenia

Sunday, 29.06.2008, 11:55

Autor: Lewusek

Oblezenie i wsparcie

powiem mi ktos co jest grane?

Saturday, 28.06.2008, 23:04

Autor: Lewusek

Poznajmy się lepiej. Czyli skąd jesteśmy i co robimy :)

Witam mam na imie Damian mieszkam we wroclawiu koncze studia(budownictwo) jestem sczesliwym ojcem 3 letniej Karolinki

Saturday, 28.06.2008, 15:35

Autor: Lewusek

szukam klanu ^^

juz znalazelm a co do waszych wypowiedi mysle ze lepsyz dobry klan z ludzmi dalek niz slaby klan z sasiadami poniewaz ja do czlonka klanu mam jakeis 2.5h a obelg to jest 18h wiec spokojnie a jak ktos cie farmi kolega ktry jest silny podesle ci wojo i koniec z famrmienia icebie

Saturday, 28.06.2008, 14:48

Autor: Lewusek

Oblezenie i wsparcie

nie moge wyslac wsparcia namiot mam rozbudowany do poziomu 3 ale daje nie moge wyslac armi wydaje mis ie e jes blad bo gra pisze ze wiecej nie mona dolaczyc... wyslalem wojsko ktore strace bo wioska oblegajaca ma wsparcie a ja go nei mgoe miec .... irytujace...

Saturday, 28.06.2008, 12:21

Autor: Lewusek

Oblezenie... hmm

no wlasnie jak zakladalem to nie mailem namiotu teraz mam na 4 w ciagu 10 h zrobilem 4 lv armie chce ze stolicy wyslac tam nie mam namiotu zbuduje i srawdze ale wydaje mi sie ze jest tak jak raziel pisal ze liczy sie od zalozenia...

Saturday, 28.06.2008, 12:03

Autor: Lewusek

Oblezenie... hmm

mam w wisoce w ktorej zalozylem obelga i nie moge wyslac nikt z klanu tez nie moze co robic??