Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 291

Sunday, 31.01.2010, 18:20

Autor: cerberis

Bleeh

Niebede odpisywal na wszystkie podania, bo za duzo tego Powiem tylko, ze zdecydowalem sie na mrozonko. Przezimuje i zobacze czy admini sie tez obudza z tego przydlugiego snu zimowego. Ewentualne oddanie konta odbedzie sie na kozysc osi dobra K,I,E - W.

Friday, 29.01.2010, 23:36

Autor: cerberis

Bleeh

Dla mnie ta gra sie wyczerpala dawno. Stracilem juz wszelka nadzieje na poprawe gry. Moglbym sie rozpisywac dlaczemu, ale mi sie niechce, udzielilo mi sie od adminow... Prosze zainteresowanych o info na pw.

Sunday, 13.12.2009, 01:14

Autor: cerberis

Skrypty nieco ułatwiające gre

Wielkie dzieki za cos tak ulatwiajacego zycie nam biednym klikaczom Mam pytanie czy myslales cos nad przystosowaniem przetapiania zwoi na podobnej zasadzie jak run? Zaznaczasz dowolna ilosc, a nie klikasz po kazdym zwoju by troche surki zyskac? Wybacz, ze ciebie pytam o cos takiego, a nie adminow, ale ich mobilnosc w realizowaniu naszych zachcianek mozna porownac w watku kuźni pomyslow (na ktora juz niemam sily wchodzic ;P), a rzeczywistoscia w grze.

Tuesday, 03.11.2009, 18:56

Autor: cerberis

żal

Dobrze, ze ten niedoszly gracz niewszedl do wyzszych epok, wtedy dopiero by sie gromy sypaly, ze chlystek na koniu rozwala czolgi, a to tylko w Polskiej propagandzie tak bylo hehe Az dziw bierze, ze chcialo mu sie zarejstrowac na forum i taki esej wyplodzic

Thursday, 29.10.2009, 20:22

Autor: cerberis

Bohater i korekta jego statystyk

Zatem jak zawsze pozostaje kwestia checi i przemyslenia problemu, a nie odpisywanie, ze sie nieda czegos i juz Proponowalbym dac mozliwosc resetu statsow wraz ze zmiana epoki. Sadze, ze to by pomoglo najbardziej. Co epoke sa drobne roznice w co lepiej pakowac hero. Kwestia pozostaje szybkosc zdobywania expa w wyzszych epokach. Moze jednak wprowadzic jakis przelicznik na lokacje wyzszych poziomow, aby tego expa wiecej wpadalo?

Wednesday, 28.10.2009, 17:50

Autor: cerberis

jeszcze tylko bossowie ;]

Jednym slowej jak niewydropisz czaru/broni - taktyczna bron jadrowa, to zapomnij, ze przejdziesz do epoki wyzej

Thursday, 22.10.2009, 20:41

Autor: cerberis

750 nowych kont na T1 w 3 dni

Masz juz reputacje i miejsce na jakis drugi amulet To daje 2%?

Wednesday, 21.10.2009, 21:57

Autor: cerberis

Liczymy Bizuterie na Serwerze T1 :)

+1 na królowej +1 na miescie potepionych +1 kupiony =111

Tuesday, 20.10.2009, 13:25

Autor: cerberis

jeszcze tylko bossowie ;]

Tylko wiecie, ja bym sie na waszym miejscu tak niespieszyl do tej 6 ery. To juz bedzie koniec gry Zero szans na dalszy rozwoj, chyba ze jest tam cos do wybudowania/odkrycia/zabicia co konczy cala gre dla reszty

Sunday, 18.10.2009, 08:38

Autor: cerberis

Punkt zwrotny

Niemoga odpuscic dopoki niedostarcza nam tych mitycznych eventow. Jezeli odpuszcza, to beda ich nawiedzali duchy zawiedzionych graczy

Sunday, 18.10.2009, 08:34

Autor: cerberis

jeszcze tylko bossowie ;]

Wow. Gratuluje. Chociaz slyszalem, ze bossow niejest tak prosto ubic. Kacyk, to taki fenio z 4 epoki. Zobaczymy czy wyprzedzisz nasza pierwsza mucke TE Ale powodzenia zycze.

Tuesday, 06.10.2009, 23:33

Autor: cerberis

Niszczenie/Palenie Wiosek - Ankieta

Jezeli na podstawie tej ankiety bedziecie wprowadzali tak dalece ingerujace w rozgrywke zmiany, to upraszam o powiadomienie z poziomu gry wszystkich graczy o przeprowadzanej ankiecie Bedzie bardziej opiniotworcza.

Monday, 05.10.2009, 16:45

Autor: cerberis

Dodatkowa ikonka w zbrojowni oraz reputacja ...

no co wy niepodoba wam sie repka?? ludzie zbieraja rozne smieci, ktore innym w ogole niesa przydatne, ale to im sprawia przyjemnosc przeciez, o to chodzi w kolekcjonerstwie

Friday, 18.09.2009, 19:31

Autor: cerberis

Znikniecie surki z zakolejkowanych budowli po przejeciu wiochy

awatar starasz sie cos zrozumiec, ale naprawde daruj sobie, bo marnie tobie to wychodzi i przestan wypowiadac sie w tym watku pomawiajac mnie, bo sprawa ciebie niedotyczy.

Thursday, 17.09.2009, 23:25

Autor: cerberis

Znikniecie surki z zakolejkowanych budowli po przejeciu wiochy

Witam. Meine ID 84. Byl obleg na przejecie. Gracz przejal odemnie wioske. We wiosce bylo zakolejkowanych 4 budynki - lacznie kilkadziesiat tysi surki wszystkiego rodzaju. Po rozegraniu oblegu budowy sie anuluja. Dowiedzialem sie jednak, ze surka z budynkow zamiast wrocic do puli przepadla. Prosze o rozwiazanie tego problemu, ze zwrotem straconej surki najlepiej. Pozdrawiam

Sunday, 06.09.2009, 00:41

Autor: cerberis

Leszcz

A widzisz KC juz taki jeden probowal swych sil, gawlinski niejaki, ale odpadl w przedbiegach zasapany. Myslisz zatem, ze ten Leszczu zreaktywowany da rady im? Powaznie w to watpie. Sie on przeciez do g. nieumywa

Tuesday, 01.09.2009, 21:51

Autor: cerberis

Czy Time Edge umiera?

Plamberson zadziwiający powiew dobrych chęci i przemyślanych założeń. Tak jak napisał, tu pewien gracz - powodzenia, ale nie spodziewaj sie zmiany w mechanice gry żadnej. Naprawdę szkoda twojego zapalu. Zerknij na dział kuznia pomyslow - tam juz sie powypalali gracze chcacy wprowadzac ciekawe pomysly do gry, a lista zmian, ktora NIE zostanie wprowadzona sie tylko wydluza Po kolei, jakies zalozenia sobie Team TE zrobil, niech najpierw z niech sie rozliczy, a pozniej moga pomyslec o realizacji jak...

Tuesday, 11.08.2009, 19:54

Autor: cerberis

V era - jednostki - technologie - upkeep

Pewnie VI epoke pomimo potwierdzenia ze strony adminow niejest zrobiona i potrzeba jeszcze tych kilka miechow, by ja dopracowac 44 dni, to w 3 epoce chyba budowalem mniej wiecej 24poziom zamku i wydawalo mi sie to ogromnie dlugim czasem. Ale jak to mowia pkt widzenia zalezy od pkt siedzenia jedyny + V epoki, to narazie niedosciagniecia maszyny latajace, niewielki dmg przy takich skromnych iloscia jakie mozna wystawic, ale bezkarne sa prawie

Monday, 10.08.2009, 19:56

Autor: cerberis

Czy Time Edge umiera?

i o to wlasnie chodzi, gdy mowa o schylku TE, wszyscy gadaja o wszystkim, tylko problem jakos niechce sie rozwiazywac sam