Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 25

Thursday, 25.09.2008, 22:50

Autor: Kartel

utrata surki o_O?

mam taki mini problem nic wielkiego ale jednak, czasami mam np napisane 120 drewna odświeżę stronę i jest 119 zdarza się to dość często niby nic bo o 1 surki nikt się kłócić nie będzie ale lepiej zgłosić mam ff 3 nick Kartel

Thursday, 10.07.2008, 17:29

Autor: Kartel

Kopalnia kamieni szlachetnych z poziomu 6 na 7

celowe zagranie w neolicie już tak było z krzemieniem

Thursday, 10.07.2008, 17:15

Autor: Kartel

ranking

no mi chodziło że nie tylko od woja ale od woja też zależy =)

Thursday, 10.07.2008, 17:03

Autor: Kartel

ranking

Zyskałeś 20 punktów rankingowych! Zakończono trening jednostek: 7 x Procarz ! Zakończono trening jednostek: 3 x Miecznik ! punkty akurat zależą od wojska =) (dostałem więcej tak na prawdę ale odświeżałem w trakcie )

Monday, 07.07.2008, 23:18

Autor: Kartel

starożytność a lokacje specjalne - pomoc

wiesz dlaczego miało być gładko? bo różne liczby przeciwników wyskakują jak widzisz tygryski bardzo nie lubią legio bo mają taki rodzaj broni co im rozwala pancerz czyli mocno ich biją a za to hipków lubią więc często 1 tygrysek w tą lub w tą zmienia wynik walki

Sunday, 06.07.2008, 21:07

Autor: Kartel

Fajna zmiana

oj sorki xD ale i tak twierdze że pomysł badziewny i ułatwiający grę :/ zawsze pozostawał ten element zaskoczenia "gdzie ile i jakie wioski ma" :/

Sunday, 06.07.2008, 19:26

Autor: Kartel

Fajna zmiana

Cytat wypowiedzi "Gilean85" Cytat wypowiedzi "Kartel" Cytat wypowiedzi "Gilean85" Cytat wypowiedzi "Kartel" Cytat wypowiedzi "Gilean85" Cytat wypowiedzi "Kartel" właśnie do bani -.- kretyni co siedzą od dawna w starożytności wiedzą gdzie mam wszystkie wiochy i nawet nie mogę się na nich szykować bo mnie farmią i się cieszą Ale jak ty się rozbudujesz będziesz mógł oddać im Ale jest jeden minus jak się wchodzi na profil innego gracza to nie ma możliwości powrotu do mapy to jest upierdliwe jak dla...

Sunday, 06.07.2008, 12:19

Autor: Kartel

Fajna zmiana

Cytat wypowiedzi "Gilean85" Cytat wypowiedzi "Kartel" Cytat wypowiedzi "Gilean85" Cytat wypowiedzi "Kartel" właśnie do bani -.- kretyni co siedzą od dawna w starożytności wiedzą gdzie mam wszystkie wiochy i nawet nie mogę się na nich szykować bo mnie farmią i się cieszą Ale jak ty się rozbudujesz będziesz mógł oddać im Ale jest jeden minus jak się wchodzi na profil innego gracza to nie ma możliwości powrotu do mapy to jest upierdliwe jak dla mnie bo muszę sobie zapisać kordy kogo oglądałem i gd...

Saturday, 05.07.2008, 22:17

Autor: Kartel

Fajna zmiana

Cytat wypowiedzi "Gilean85" Cytat wypowiedzi "Kartel" właśnie do bani -.- kretyni co siedzą od dawna w starożytności wiedzą gdzie mam wszystkie wiochy i nawet nie mogę się na nich szykować bo mnie farmią i się cieszą Ale jak ty się rozbudujesz będziesz mógł oddać im Ale jest jeden minus jak się wchodzi na profil innego gracza to nie ma możliwości powrotu do mapy to jest upierdliwe jak dla mnie bo muszę sobie zapisać kordy kogo oglądałem i gdzie jest jakie Ty masz "mondre" rady no normalnie aż d...

Saturday, 05.07.2008, 14:26

Autor: Kartel

Fajna zmiana

właśnie do bani -.- kretyni co siedzą od dawna w starożytności wiedzą gdzie mam wszystkie wiochy i nawet nie mogę się na nich szykować bo mnie farmią i się cieszą

Friday, 04.07.2008, 17:46

Autor: Kartel

Niesprawiedliwość wśród jednostek

AAAHAAAA no to jest wręcz pomysł na Nobla bo każdy wie że trzeba budować tylko ich i ile wlezie i nie używać innych jednostek kurde czemu admini na to nie wpadli :O? hm... A!!! już wiem bo jednak trzeba tworzyć zróżnicowaną armie a nie najlepsze jednostki do oporu budować i wtedy wszystko będzie miało sens

Thursday, 03.07.2008, 16:46

Autor: Kartel

surka z exp :D?

Cytat wypowiedzi "Gilean85" Cytat wypowiedzi "Solmyr" Przydały by się takie lokacji np. żeby złupić siedlisko złodzieji Bo skąd mają być surowce w grze skoro cały godzinny dochód idzie na wykarmienie wojska ...jedynym dostawcą surowki są opuszczone konta Tak jak nopisała Thorga że można sprzedawać przedmioty z lokacji możesz handlować możesz łupić jak równierz wybuduj sobie 2 wiochę która będzie dostawcą surki. Ehh jak nie umiecie zdobywać to nie widze waszej przyszłości w tej grze ok dam Ci pa...

Thursday, 03.07.2008, 13:08

Autor: Kartel

surka z exp :D?

... napisałem że byłyby inne lokacje o_O

Thursday, 03.07.2008, 10:04

Autor: Kartel

surka z exp :D?

2 problemy weź mi proszę pokaż kogo mam atakować bo nie bardzo widzę nawet z armią surki jest mało i nie bardzo mogę iść na expe z procarzami

Thursday, 03.07.2008, 08:46

Autor: Kartel

surka z exp :D?

hmm tak myślę i wpadłem na coś takiego żeby wprowadzić hmm, coś w rodzaju ekspedycji ale po surowce, byłyby specjalne lokacje w miarę słabe i można by było do nich wpadać np do momentu osiągnięcia 5 lvlu totemu czy pałacu oczywiście nie byłyby to kokosy ale można by było jakoś w miarę się rozwijać =) a Ci lepsi też nie powinni narzekać bo będą mieli więcej do farmienia nie wiem czy pomysł dobry mi się wydaje że tak bo teoretycznie na początku tzreba jechać na wydobyciu=mało wojsk czyli dziwna sp...

Wednesday, 02.07.2008, 12:59

Autor: Kartel

Apel o pozostawanie w 1 erze

ja wiem że lepiej było mieć wyższy ale to był impuls oba ołtarze na 10 lvlu bohater na 9 lvlu surka w spichlerzu i tak poszło PP miałem nadzieje że wiara da chociaż z 2 dni na ogarnięcie się ale :/ szkoda gadać

Wednesday, 02.07.2008, 12:45

Autor: Kartel

Apel o pozostawanie w 1 erze

ta ale czasami człowiek musi spać a ja lubię dużo pospać więc siedzę do 1 ale wstaje o 12 albo i później a jak widzę apele o awans i tak hmm "ciepło" się mnie przyjmuje to na początku się śmieje że dałem się na taką głupotę nabrać =) i najchętniej to teraz chyba bym wrócił do 1 epoki nawet gdybym miał wioski od nowa budować po prostu nie mam weny żeby siedzieć cały czas i tylko pilnować czy ktoś nie atakuje o_O

Wednesday, 02.07.2008, 11:44

Autor: Kartel

Apel o pozostawanie w 1 erze

ludzie radze wam dobrze siedźcie tam puki możecie wszyscy się drą żeby iść tam a gówno prawda wiara Cie tylko farmi posłuchałem kogoś i poszedłem mając ołtarze na 10 lvlach oczywiście PRO gracz: Khaine od razu zrobił sobie ze mnie farmę tak jak wielu innych graczy więc mówię wam że tam nie ma nic ciekawego siedźcie nawet do 25 ołtarza na dobre wam to wyjdzie =) oni chcą mieć tylko farmy nowe nic więcej

Saturday, 28.06.2008, 16:27

Autor: Kartel

Walki między graczami

Cytat wypowiedzi "Gilean85" hehe widzę że jak każdy ładnie się okopałeś gratki za obronę jeżeli to do mnie to wcale się nie okopałem słoniki miałem z stolicy na wyprawki bo mam 7 min drogi a że stolica jest daleko to po prostu cały czas tam siedzą w budach (duuużych budach xD) a wilczki to jakby ktoś mi chciał zrobić kuku władcami

Saturday, 28.06.2008, 14:59

Autor: Kartel

Walki między graczami

http://alpha.czaswojny.pl/showmsg.php?mi…&key=d6f903e7e1 pech xD dlaczego nikt nie umie czytać czy nazwa wioski "Rusz a zabije" jest taka trudna do zrozumienia ?