Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-6 of 6

Friday, 30.05.2008, 11:12

Autor: EkunA

urlop

Konrad przeciez nie rzucam bluzgami ani nic w tym guscie. A to ze sie angazuje w gry jak w nie gram to ja tak mam od malenkosci Wiem ze wersja alfa ale po prostu na takie konto nie ma sensu wracac a gierka mi sie cholernie spodobala

Friday, 30.05.2008, 11:01

Autor: EkunA

urlop

hejka wlasnie mialem wrzucic urlop bo na 4 dni wyejzdzam fajnie ze NIE przewidzieliscie tego i nie dziala tak jak nie dzialalo usuwanie postaci i jak wroce bede miec totalnie zlootowane konto i martwego bohatera.. zyc nie umierac ;/// Czy w zwiazku z tym moznaby przedluzyc czas ochrony o pare dni? Najlepiej do po dniu dziecka )) Bo serio wracac do zgruzowanej wiochy ...

Thursday, 29.05.2008, 13:37

Autor: EkunA

Ekspedycje, Moby, statystyki i próby.

Witam, W sprawie eksp.. hmm wiem iz rozwuj wiosek jest i wazniejszy ale cos co mnie np pociaga w tej grze bardziej niz w travianie w ktorego gram od lat, to .. fakt lepszego rozwoju bohatera i "questow" (ekspedycji) dla niego. Taki pomysl na poczatek.. moznaby bohaterowi gdy startuje dac jakis 1 item, najlepiej wybierany przez gracza na poczatku gry.. TEORETYZUJAC jesli bysmy podzielili przedmioty wedle jakosci od 1 do 10 (10 najlepszy) to taka zbroja/tarcza/bron jakosciowo na poziomie 2-3 zawsz...

Wednesday, 28.05.2008, 23:39

Autor: EkunA

trouble

To ja inne pytanko. Czy od razu kolejne.. 4rte juz konto zakladac czy cos zle skumalem. Pojemnosc mam 100 teraz.. zeby rozbudowac magazyn potrzebuje miec 120 kamienia.. Czyli jesli nie wybuduje jako pierwszy magazyn to od razu dowidzenia?

Wednesday, 28.05.2008, 23:37

Autor: EkunA

usunięcie postac

Konto EkunA tez do skasowania, EkuN ZOSTAWIC

Wednesday, 28.05.2008, 22:00

Autor: EkunA

usunięcie postac

Witam, Odnosi sie to do powyzszej sprawy a nie chce pm'em zasmiecac adminom skrzynki, w zwiazku z brakiem mozliwosci skasowania konta, chce tylko napisac iz utworzylem II i prosilbym odgornie o skasowanie konta NUKE i nie blokowanie konta EkunA. Sorki za spam/problem. Lukasz