Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 117

Saturday, 25.04.2009, 14:19

Autor: Commander

TESTAMENT

Co do oddania konta to nikomu nie będzie dawane. Do pozycji lidera każdy prawdziwy gracz powinien dochodzić sam. Bez tego nie będzie satysfakcji. Podpowiem tylko, że w tej grze potrzebny jest czas i odrobina inteligencji.

Thursday, 23.04.2009, 19:21

Autor: Commander

TESTAMENT

Cytat wypowiedzi "MW12345" Commander a pamiętasz jak to na początku wychwalałes grę pod niebiosa czyniąc z niej prawie że ideał?? Napisałem Ci że czas zweryfikuje Twoje osądy i tak też się stało Znow zaczynasz wyjezdzać z rankingiem - mało kogo interesuje fikcyjny ranking. Wole pokazać swoją siłę na polu bitwy niż w raknkingu którego tak naprawdę nikt nie ogląda Bo gra zapowiadała się świetnie. Skąd mogłem wiedzieć, że dobrych przedmiotów w grze nie ma aż do późnych epok ( a i to nie wiadomo )....

Thursday, 23.04.2009, 11:56

Autor: Commander

TESTAMENT

Gra w obecnym kształcie przestała mnie interesować. System gry uważam za całkowicie niewłaściwy. Otóż główny bohater nadaje się niemal wyłącznie do lokacji specjalnych, a nie do walki pvp. Co uważam za nie do przyjęcia. Gracz musi czuć, że tworzy siłę i wielkość swojego bohatera. Bez tego gra traci wiele. To jeden z powodów pojawienia się zarzutu, że gra została zrobiona pod lokacje, a nie pod pvp. Przecież główny hero powinien mieć najsilniejszą armię w naszym państwie. Z kolei aby miał najsiln...

Wednesday, 15.04.2009, 05:31

Autor: Commander

RESUME

Cytat wypowiedzi "LordViktor" dlaczego porownujesz lokacje specjalna z BW do lokacji z TE, przeciez nie sa one swoimi odpowiednikami, skad wiesz czy ewenty klanowe w TE czyli odpowiednik lokacji specjalnych z BW beda trudne, jeszcze ich nie wprowadzono i wogole porownywanie tych dwoch gier mija sie z celem. Nie chodzi o porównywanie tych dwóch produkcji, ale o reakcję graczy na to co gra oferuje. Jeśli gra oferuje fajne i przydatne przedmioty niemal od samego początku zabawy to wszystkim się to...

Monday, 13.04.2009, 06:33

Autor: Commander

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

Dlatego Team BW chce wzmocnić trzecią erę. I słusznie. Im wyższa era tym powinno się być mocniejszym a nie słabszym. W przeciwnym wypadku pojawia się pytanie "i dokąd zmierzasz graczu... , bo chyba nie do wielkości i sławy, ale do upadku". A że powinno być trudniej, to lokacje specjalne są trudniejsze. Krowa co rusz posyłał nam linki jak ginie w czwartej epoce na lokacjach i to nierzadko razem z bohaterem.

Monday, 13.04.2009, 03:41

Autor: Commander

RESUME

Cytat wypowiedzi "LordViktor" wiele przedmiotow w BW dropi dopiero w wyzszych strefach widziales jakim sprzetem dysponuje krowa ?? jezeli tak to nei mow, ze sprzet nic nie daje, jezeli nie to niech Ci krowa pokaze,i jak dalej bedziesz twiedzil ze nic nie daje to zezlomuj cale swoje wyposazenie, bo po co Ci potzrebne skoro nic nie daje. co do bizu ze slotami to kilku szczesliwcow juz dysponuje czarami, a ze tobie nie wpadlo to nie mow, ze nikomu sie nie pofarcilo. poprawienie jakosci sprzetu i z...

Sunday, 12.04.2009, 20:02

Autor: Commander

RESUME

Ja jestem w trzeciej epoce. Ale nie ma to nic do rzeczy. W BW dobre przedmioty nie znajdują się tylko w najwyższych strefach.

Sunday, 12.04.2009, 18:38

Autor: Commander

RESUME

Przy okazji pomysłu zmian w utrzymaniu jednostek w trzeciej erze przyszło mi na myśl, że to dobry kierunek, ale nawet jeśli zostanie wprowadzona ta zmiana to nie uratuje to grywalności TE w istotnym stopniu, bo prawdziwe sedno tkwi w czymś innym. I widzę, że Time Edge będzie musiało przejść tę samą drogę co wyśmienity Blood Wars. Czyli dwa lata na poprawki. Oczywiście o ile Team BW nie zorientuje się dużo wcześniej co należy zrobić aby TE dorównał grywalnością BW. A to proste jest. Bo na czym wł...

Sunday, 12.04.2009, 17:51

Autor: Commander

Obniżenie kosztów utrzymania lepszych jednostek - Średniowiecze

No to widzę, że ważna Prawda wychodzi na światło dzienne. Więc i ja coś powiem. Dyvid właśnie trafił w sedno. Jednostki wojskowe zrobione są w naszej grze pod lokacje specjalne, a nie do pvp. Stąd, mimo wysokiego potencjału TE, mamy dość zaniżoną grywalność. Pierwotnym założeniem było przecież żeby można produkować jednostki jakie się chce w zależności od tego co ma przeciwnik. A skończyło się na tym, że ta zasada obowiązuje tylko wobec niektórych i na ogół podstawowych jednostek. Dlaczego .

Tuesday, 07.04.2009, 05:40

Autor: Commander

Think tank - kuźnia pomysłów

Pomysł bardzo fajny, ale trzeba dopracować opłacalność bo według twojego pomysłu za wysłanie 500 brązu zyskalibyśmy 5% czyli 25 brązu. A zapłaciliśmy za wysłanie kupca 25 klejnotów. Więc wyszło, że 25 brązu = 25 klejnotów

Saturday, 04.04.2009, 07:29

Autor: Commander

Zbrojownia po patchu

Pomyłka w moim pierwszym poście. Chodziło oczywiście o "Wystaw przedmiot".

Friday, 03.04.2009, 19:01

Autor: Commander

Zbrojownia po patchu

Szkoda, że zakładki znikają przy wejściu w "sprzedaj przedmiot". Możemy wybrać przedmiot tylko z pierwszej, podstawowej zakładki w zbrojowni. Czy można to poprawić ?

Friday, 13.03.2009, 07:23

Autor: Commander

Błyskawiczne niszczenie wioski

Cytat wypowiedzi "Michoxx" No ja tez nie straciłem ale wyobrażam sobie jak traci się wioskę na którą straciło się 2 miechy i wstawało się o 3 w nocy żeby zdobyć surowce na następny poziom budynku . To właśnie jest sedno problemu. Co chwilę przez to ktoś rezygnuje z gry i rzuca tekst, że system gry jest bezsensu. Już byłoby lepsze gdyby dwie pierwsze wioski nabywały status stolicy automatycznie. Wtedy dwie nasze wioski byłyby chronione przed oblężeniem. I można by było stracić jedną wioskę w epo...

Thursday, 05.03.2009, 07:24

Autor: Commander

RE: Nowy świat i oblegi totalna bzdura ..

Cytat wypowiedzi "Diabel" Gdzie tu sens ? Po kiego grzyba ja mam zakładac nowa wioske jak byle burak ktory może załozyć nowa wioske może mnie blokowac na 20 godzin a tym samym ja zatrzymuje sie w miejscu w jakże ważnym miejscu gry... - Niepotrzebne emocje. Armia ze stolicy może przecież farmić więc nie można mówić o zablokowaniu. Mogłeś zagadać do kolegi. Zwykle udaje się porozumieć. Ale jak ktoś woli bluzgi rzucać zamiast pomyśleć spokojnie nad problemem to tak mu wychodzi właśnie jak tobie. C...

Tuesday, 03.03.2009, 11:28

Autor: Commander

Think tank - kuźnia pomysłów

Wydawało mi się, że rozwinąłem analizę problemu dającego się już we znaki graczom. Ale można to określić nieżyczliwie - marudzeniem. No i nikogo nie popędzam.

Monday, 02.03.2009, 18:27

Autor: Commander

Think tank - kuźnia pomysłów

Przeniosłem post tutaj bo ustawił się w nieodpowiednim miejscu. Cytat wypowiedzi "Commander" Cerberis poruszył ważny temat. Też od dawna się zastanawiam nad systemem gry w kontekście przechodzenia do wyższych epok. Skoro epoki od czwartej w górę nie nadają się do prowadzenia walki bo nie można masowo produkować jednostek to po co im przedmioty? Chyba tylko do lokacji specjalnych. Chciałbym zaproponować abyśmy przyjrzeli się bliżej temu aspektowi. Pozwolę sobie zacząć od cytatu Thorgi. - "grałam ...

Monday, 02.03.2009, 17:24

Autor: Commander

Gwiazdki

Tak, pomogło.

Monday, 02.03.2009, 13:18

Autor: Commander

Gwiazdki

Nie ma gwiazdki oznaczającej nasze wioski na mapie.

Monday, 02.03.2009, 12:45

Autor: Commander

Think tank - kuźnia pomysłów

Cytat wypowiedzi "Thorga" W TE gracze mogą sobie dowolnie tworzyć unikatowe przedmioty Składając rzadkie słowo runiczne w prefiksowanym przedmiocie - Masz rację oczywiście, jednakże nie wszystkie przedmioty można tak ulepszać. A kluczowy rodzaj przedmiotów jak broń nie mają słów runicznych. Stąd otwiera się obecnie możliwość zmian na tym polu.