Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 1.000There are even more results, please redefine your search.

Wednesday, 03.07.2019, 16:37

Autor: KruczoCzarny

KruczoCzarny

Przede wszystkim - bardzo dziękuje Wam za miłe słowa, te tutaj od Jagi i podpisanych osób, oraz to co dostałem na priv. Bardzo miło mi wiedzieć, iż mimo Waszych reakcji gdzieś tam czuliście, że staram się działać najlepiej jak potrafię. Przepraszam, że nie byłem w stanie wszystkich zadowolić i tez nie z każdej mojej decyzji jestem zadowolony z perspektywy czasu. Dużo mnie nauczyliście i za to również Wam dziękuje Niestety, muszę Was rozczarować, ale nie było żadnej dramy - z Sushim to było prawd...

Wednesday, 03.07.2019, 15:34

Autor: KruczoCzarny

Pożegnanie KruczoCzarnego

Cześć! Korzystając z okazji, chciałem wszystkim serdecznie podziękować za te lata wspólnej przygody, szczególnie: Sushimaker, Konrad - za możliwość wykonywania takiej niezwykłej pracy, pomoc oraz zaufanie, jakim mnie obdarzyliście.C47 - za nieocenione wsparcie.I najważniejsze - dziękuje graczom, że byliście! Możliwość interakcji z Wami z takiej nietypowej pozycji wiele mnie nauczyła.Życzę Wam jak najmniej toksycznych zachowań w Waszym otoczeniu oraz jak najwięcej dobrych ludzi, na których możeci...

Thursday, 13.06.2019, 08:36

Autor: KruczoCzarny

Agnesss

I Ty znów go obrażasz, ech. Jagna, ostrzeżenie za obrażanie innego użytkownika.

Friday, 07.06.2019, 11:27

Autor: KruczoCzarny

Agnesss

ID 49045 Postać Agnesss Obraza innego użytkownika, 48h.

Wednesday, 01.05.2019, 21:13

Autor: KruczoCzarny

witam administrację

Trochę ponad tydzień temu skończył się ten świąteczny i z tego co wiem nie ma w planach majówkowego

Saturday, 30.03.2019, 13:18

Autor: KruczoCzarny

Aukcja

Sprawdziłem, to jeden gracz, dla którego tyle PH to mały ułamek tego co ma zgromadzone. No i skupuje od różnych osób.

Tuesday, 12.02.2019, 13:34

Autor: KruczoCzarny

Proszę o dokładne sprawdzenie n/w kont pod kątem handlu na rynku i ustawianych walk -działania te są nie zgodne z regulaminem

Po analizie logów nie znalazłem nic wskazującego na łamanie regulaminu, natomiast w następnym patchu zostanie dodany upgrade w panelu OP, który pozwoli na lepszą i bardziej szczegółową analizę logów graczy.

Monday, 28.01.2019, 18:49

Autor: KruczoCzarny

Tropiciel, Spiryt77

Nie olewa, tylko ciągle powtarzam Ci to samo - dostałeś bana za multikonto, logów na dowód Ci mogę wysłać całą listę, ale jej nie chciałeś wcześniej. Do tego ciągle kombinujesz zamiast się po prostu przyznać, co podważa moją zdolność do zaufania Ci, że będziesz grać już uczciwie, dlatego bana nie chce cofnąć. Nie ma to nic wspólnego z Twoimi podejrzeniami, że kogoś faworyzuje, bo tak nie jest - każdy ma u mnie "czyste konto". A Ty sobie mocno zapracowałeś na to bym nie chciał Cię nagrodzić odblo...

Sunday, 20.01.2019, 20:54

Autor: KruczoCzarny

Tropiciel, Spiryt77

Dowodami są logi. Jak Ci wysłałem konkretne cyferki na PW, to się wycofałeś z dyskusji. W zamian któryś już raz atakujesz mnie na forum oszczerstwami. To nie straszenie banem, tylko mój brak innych opcji, skoro do Ciebie cyfry ani słowa nie docierają.

Sunday, 20.01.2019, 15:32

Autor: KruczoCzarny

dlaczego nie ma reakcji na wykorzystywanie zakładki skargi do spamu ?

Widzisz, poprosiłem o doprecyzowanie, bo zawsze od razu "nagradzam" wszelakie wulgaryzmy. Po Twoim zgłoszeniu jeszcze raz przeleciałem przez posty Baala, ale również wtedy nie znalazłem żadnych wulgaryzmów, a za obrazę dostał ostrzeżenie - podobnie zresztą jak Ty, bo nieźle się wzajemnie (zupełnie niepotrzebnie) nakręcacie. O ile rozumiem, że Wy wojujecie w grze (btw moim zdaniem szkoda nerwów na kłótnie z takich powodów), to zupełnie nie czaję po co chcesz jeszcze mnie do siebie zrazić

Sunday, 20.01.2019, 12:10

Autor: KruczoCzarny

to oni niszczą CZAS WOJNY !!!!!!

Nie bardzo widzę sens tego tematu - po mojemu to jedynym celem jego jest wylanie swojej frustracji, dlatego też go zamykam, bo to nie miejsce na to. Jak koniecznie musicie się powymieniać "uwagami" do siebie wzajemnie to korzystajcie z PW, a nie forum. I porozdawałem ostrzeżenia za obrażanie.

Sunday, 20.01.2019, 11:28

Autor: KruczoCzarny

Tropiciel, Spiryt77

Spiryt, wielokrotnie Ci już pisałem, i na forum i na PW, dlaczego zostałeś zbanowany i dlaczego bana nie cofnę. Nigdy nikogo nie faworyzowałem, jedyna na co patrzę przy odbanowywaniu, to czy mam jakiekolwiek podstawy by zaufać, że dana osoba więcej nie będzie łamać regulaminu. W Twoim przypadku takich nie mam, i cierpliwie próbuje Ci to wytłumaczyć. Czy naprawdę muszę zacząć rozdawać ostrzeżenia/bany byś zrozumiał, że nic nie osiągniesz pisaniem w kółko tego samego?

Friday, 28.12.2018, 12:59

Autor: KruczoCzarny

MULTI - cora i nadja

Cytat wypowiedzi "ENGY" proszę o sprawdzenie logów, pewne multi graczy: No cóż, nie znalazłem dowodów multi. Jak chcesz możesz tutaj się rozpisać dlaczego uważasz te konta za takowe, ciekaw jestem skąd u Ciebie taka pewność, może coś przeoczyłem Cytat wypowiedzi "Spiryt35" Ja nadal czekam na reszte dowodów ze gralem na dwoch kontach Spiryt, nie spamuj, proszę, to nie miejsce na tego typu wywody. A dowody Ci przecież przesyłałem na PW już wcześniej.

Monday, 19.11.2018, 15:07

Autor: KruczoCzarny

Ustrój Dg

Nie ma w planach żadnych zmian w tym temacie.

Sunday, 18.11.2018, 12:34

Autor: KruczoCzarny

push

Cytat wypowiedzi "ENGY" bo jak wystawiam takie fanty bez minimum to się wcale nie sprzedają Z tego co widzę, to też dostałeś parę 1111/2222 PH za złom, także jeśli miałbym to traktować jako push, to Ciebie tez bym musiał zbanować, bo skąd mogę wiedziec, że to przypadek?

Sunday, 18.11.2018, 12:20

Autor: KruczoCzarny

3 epoka & 4 epoka

Z tego co wiem to nie ma w najbliższym czasie zaplanowanych zmian w 3 czy 4 epoce.