Nie jesteś zalogowany.

Search results

Search results 1-20 of 57

Wednesday, 04.06.2008, 19:48

Autor: Tanggrev

Kasowanie konta & handel

Jako dobry Alfa tester chcę dbać także o bazę danych, żeby gra chodziła płynnie Ok, koniec spamowania dzięki za odpowiedź

Wednesday, 04.06.2008, 19:40

Autor: Tanggrev

Kasowanie konta & handel

1) Przycisk nosi nazwę "USUń KONTO", więc jak sama nazwa wskazuje... @UP: spodziewałem się, że po skasowaniu konta konta w ogóle nie będzie, czyli jeżeli chcę jednak grać pod loginem "xxx"to muszę się zarejestrować IMHO zwalnia się przez to niepotrzebne wpisy w bazie danych i ktoś inny może skorzystać w przyszłości z "usuniętych" loginów 2) Ja mam wystawiony krzemień, więc powinna być co najmniej jedna oferta EDIT: Cytat Oferty sprzedaży są anonimowe i pojawiają się dopiero po czasie (losowo od ...

Wednesday, 04.06.2008, 19:37

Autor: Tanggrev

szpiegowanie

Zawsze jak kogoś szpieguję, to pokazuje jednostki jakie gracz posiada, nie pokazuje jakie są aktualnie w wiosce Moim zdaniem powinno pokazywać jednostki, które są aktualnie w wiosce

Wednesday, 04.06.2008, 19:27

Autor: Tanggrev

Kasowanie konta & handel

Wprowadzone zostało kasowanie konta, bardzo dobrze tylko nie działa zupełnie dobrze Po wprowadzeniu hasła i potwierdzeniu chęci skasowania konta zostaję przeniesiony do strony logowania. Sprawdziłem jednak login i hasło do usuniętego konta. O dziwo udało mi się zalogować, ale przeniosło mnie do tworzenia bohatera i wioski czyli czarny ekran, gdzie trzeba podać imię bohatera, rasę i nazwę wioski Pozdrawiam, T EDIT: Znalazłem jeszcze jeden błąd (?), tym razem w handlu. Po zmianach w wyszukiwaniu w...

Sunday, 01.06.2008, 15:12

Autor: Tanggrev

expedycja co robie żle

z początkowymi jednostkami nie warto iść na ekspedycję. Jak chcesz iść z armią to co najmniej musisz mieć wilczych jeźdźców

Sunday, 01.06.2008, 12:05

Autor: Tanggrev

mapa

U mnie mapa nie jest wycentrowana na wiosce, ponieważ moja siedziba znajduje się przy oceanie

Saturday, 31.05.2008, 15:17

Autor: Tanggrev

technologie - blad wyswietlania

Też tak czasami mam. Wystarczy odświeżyć stronę i jest dobrze @UP: Pod FF tak mam rzadko, ale się zdarza

Saturday, 31.05.2008, 13:46

Autor: Tanggrev

Walki, ekspedycje - linki.

No to już widzę, że będę dostawał po d**ie brakuje mi 1 dnia do mastodontów itp //Cenzura ;P Proszę ja was. uważajcie co piszecie... KC.

Saturday, 31.05.2008, 12:40

Autor: Tanggrev

Propozycja o jednostke

O ile się orientuję to zróżnicowanie jest tylko przy bohaterach Nie wiem jak jest po założeniu nowej wioski, ale podejrzewam, że będziesz mógł na nowego bohatera wybrać inną rasę, a jednostki zawsze są takie same

Friday, 30.05.2008, 18:31

Autor: Tanggrev

armia

Cytat wypowiedzi "Vern" Cytat wypowiedzi "Raziel" Zawsze można uznać, że polują sami i stąd mają jedzenie, ale potrzebują stałych dostaw kamienia żeby móc robić kamienne noże, widelce, rowery czy.. czort ich tam wie co jeszcze W sumie to może chorują na jakieś schorzenie żołądka przez co nie mogą trawić i muszą jeść kamyki żeby coś mieliło żywność. No ale postuluje żeby w pełnej wersji zostało utrzymanie zmienione na żywność! Moim zdaniem niech zostaną kamienie i krzemionka w następnej epoce bę...

Friday, 30.05.2008, 18:26

Autor: Tanggrev

Reset Bohatera

Cytat Dodano możliwość zresetowania bohatera. Można robić to dowolną ilość razy, ale tylko na pierwszym poziomie. Reset jest resetem całkowitym (tak jakbyśmy stworzyli nowego bohatera bez doświadczenia). Napisane "wersji"

Friday, 30.05.2008, 18:15

Autor: Tanggrev

armia

Cytat "W wyprawie na Lokację Specjalną mogą uczestniczyć jedynie armie posiadające bohatera z rozwiniętą umiejętnością dowodzenia. Im wyższy poziom dowodzenia, tym większe ilości wojsk jesteśmy w stanie ze sobą zabrać." To jest napisane w Tutorialu, ale nie jest nic napisane o atakach Raziel wrote: Cytat Możesz wziąć i 40 (jeśli masz surówkę na ich utrzymanie) na atak Dobrze wiedzieć

Friday, 30.05.2008, 18:05

Autor: Tanggrev

armia

Jak masz dowodzenie 1 to bohater może wziąć ze sobą jeszcze jedną jednostkę Oprócz ataków i oblężeń są jeszcze ekspedycje

Friday, 30.05.2008, 17:05

Autor: Tanggrev

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

reset jest prawie całkowity, bo zostaje tylko "rasa" bohatera, pozostałe czynniki (doświadczenie) wraca do bazowego A co do latających bohaterów zrobisz drugą wioskę, drugiego bohatera, który nie lata, a latający będzie biegał na ekspy

Friday, 30.05.2008, 16:47

Autor: Tanggrev

Reset Bohatera

pod przyciskami [cofnij] [zapisz zmiany] masz na czerwono napis "Zresetuj całkowicie bohatera" Tyle tylko, że resetuje same doświadczenie i punkty, nie można wybrać innej rasy

Friday, 30.05.2008, 16:14

Autor: Tanggrev

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Za to naziemny może być bardziej "przypakowany", bo ma na początku o 400pr więcej Czyli te 400 punktów może wsadzić w AA lub Dowodzenie

Friday, 30.05.2008, 11:51

Autor: Tanggrev

Bohater

To musisz poczekać aż wprowadzą reset bohatera mam nadzieję, że szybko to nastąpi

Friday, 30.05.2008, 10:54

Autor: Tanggrev

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Na razie mój bohater zdobył jedynie 4 punkty doświadczenia. Jest jeszcze droga prowadząca bohatera do wzmocnienia go jeżeli chodzi i pójść w szybki rozwój armii, żeby w niedługim czasie iść na ekspedycje z silniejszymi jednostkami.

Friday, 30.05.2008, 10:41

Autor: Tanggrev

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Zrób symulacje, nawet jeżeli wrogi bohater ma anioła latającego, to możesz uzyskać remis (po 3ch rundach) mając 2-3 dzikich EDIT: Zauważ także, że nie budując spichlerza możesz przy obronie zachować po 100 każdego surowca, czyli jak masz poniżej 100 krzemionki i poniżej 100 kamienia nawet jak bohater w Ciebie wejdzie, a Ty nie masz obstawy to i tak nic Ci nie zagrabi EDIT 2: Nie jest to jedyna słuszna taktyka jest ona konieczna tylko wtedy jeżeli chcesz od razu chodzić na ekspedycje EDIT 3 (@Dow...

Friday, 30.05.2008, 10:34

Autor: Tanggrev

W jaki sposob gra sie bohaterem nie latajacym

Zależy jeszcze ile masz ochronki i ile masz surowców